Skocz do zawartości

[MULTI] The Elder Scrolls - seria


Recommended Posts

Gość effendi360

wiadomo coś o spolszczeniu?

 

:D :D :D Mój własny screen. Masz tu link i instrukcje.

 

http://www.filesonic.com/file/3411807185/TESV.-.PL.napisy.rar

 

Bardziej skomplikowana instrukcja od dj_wodzu [jakby komu nie działalo od ręki]:

wgrajcie ta paczkę co wyżej i wejdźcie w moje dokumenty-> my games-> skyrim i w pliku skyrim.ini właściwości i ustawcie tylko do odczytu / do tego w katalogu głównym gry tez zmięcie na POLISH w pliku Skyrim_default

 

 

http://img411.imageshack.us/img411/6439/tesv2011111112584297.jpg

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

A sorry bo tam faktycznie wykasowało część tej instrukcji. Masz wypakować te pliki w miejsca gdzie jest podane w tej paczce i potem idziesz do katalogu moje dokumenty > my games > skyrim i tam masz ten plik skyrim.ini i language zmieniasz z english na polish i dajesz ok a we właściwościach pliku zmieniasz na - tylko do odczytu - bo jak tego nie zrobisz to zmieni z powrotem na english jak grę odpalisz, i to samo robisz w katalogu z grą - edytujesz skyrim_default i zmieniasz english na polish - i też dajesz "tylko do odczytu" i powinno hulać. Aha - przed wgraniem tego chyba trzeba wgrać Update 1.

Edytowane przez effendi360
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Mieszkałem prawie 5 lat w UK. Pracowałem na stanowisku kierowniczym i uważam, że mój ang stoi na bardzo dobrym poziomie, mimo to wolę grać w Skyrim z polskimi napisami a to dlatego, że dialogów w grze jest mnóstwo nie wspominając już o książkach, które znajduje się w trakcie gry i niejednokrotnie są to "epopeje" na kilkaset/kilka tysięcy słów. Czytanie tego w oryginale, najzwyklej męczyłoby dlatego stawiam na wersję z napisami PL.

 

Wracając do gry. Ja pierniczę ile tam jest opcji rozwoju postaci łolaboga ! Zdecydowałem się na naparzanie w stylu War-Mage - czary w jednej łapie a broń jednoręczna w drugiej. GGram na expert i trochę brakuje blokowania. Stawiam też na kuźnię. Wprawdzie przedmioty magiczne można ulepszać dopiero po 60 levelu kuźni ale myślę, że to się opłaci. :) za******a gra.

Link to post
Share on other sites

a ty wszystko rozumiesz? każdy zwrot chociaż może mieć kilka-kilkanaście znaczeń?

zdecydowaną większość

 

Coś tam rozumiem z tego co mówią ale nie wszystko,

z czasem jest coraz lepiej

 

wiadomo jakby tak jechał przez kilka lat to by się coraz to więcej rozumiało

ja już ponad 10 :]

wszystkie gry i filmy w oryginale bez napisów chyba, że nie da się inaczej

 

a co do gry

 

za******a gra.

 

nic dodać nic ująć, ostatnio wyskoczyło na mnie 3 osiłków osaczyli, zatłukli no to load...

a po loadzie znów to samo, w końcu się przyczaiłem i pojedynczo wykończyłem i co się okazało, że wynajęła ich babka z sąsiedniej wsi, której cośtam zakosiłem mistrzostwo świata

Edytowane przez drachenfeles
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...