Skocz do zawartości

[MULTI] The Elder Scrolls - seria


Recommended Posts

Jakiś czas temu Todd Howard wspominał w jakimś wywiadzie że od czasu ukończenia F3 pracują nad nową duża grą. W domyśle większość zakładała że mówił właśnie o TES:V ale to nigdy nic nie wiadomo ;)

Wydaje mi się że czegoś więcej będzie się można dowiedzieć gdy pojawi się Fallout: Las Vegas

Link to post
Share on other sites

Pracują, pracują ale nie ma co się jej spodziewać w tym roku. Najbardziej prawdopodobna jest końcówka 2011 lub gdzieś w 2012 :cenzura: (byle przed 12.12.2012 :o )

Edytowane przez .daft
regulamin 2j
Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Dla mnie osobiście Oblivon się nie spodobał , jakiś taki nudny, bez porywu, od czasu Gothic 1-2 brakuje gier RPG z klimatem i niezwykłym światem. Mam nadzieje, że ta część będzie naprawdę udana, bo z chęcią jeszcze raz zanurzyłbym się bez opamiętania jak w tej niezwykłej produkcji made in Piranha Bytes

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie, podstawowym problemem Obliviona był otwarty świat. Twórcy chyba źle zrozumieli samą koncepcję. Fakt można było iść gdziekolwiek, tylko w sumie brakowało powodu, żeby to zrobić. Gdzie człowiek nie poszedł były jakieś potwory, lochy, ruiny, jaskinie.... tylko w sumie nigdy nie pojąłem po co.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Moją największa obawą jest to że będzie mocno "oblivionowate" jeżeli chodzi o fabułę główną. Ta niestety jakoś mnie nie wciągnęła.

Natomiast po obejrzeniu filmików nie boję się o oprawę graficzną czy ogólnie obsługę (mimo że pewnie będzie mocno konsolowa).

Tak czy inaczej najważniejsze to sensowna historia do opowiedzenia i duża ilośc questów - a potem i tak do roboty wejdą inni tworząc mody :-)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...