Skocz do zawartości

[MULTI] The Elder Scrolls - seria


Recommended Posts

Jak ty wyskakujesz z prockiem sprzed 3 lat do gry w 2011 roku to sorry ale nie pierdziel, że optymalizacja jest kiepska. Mi tam jakoś chodzi w stałych 60 :D

Tylko najnowsze procki mają spore problemy z tym ''3 letnim prockiem'' :P Po za tym nie mam GTX 570 SLI, żeby mi chodziło w 60 FPS. Myślenie nie boli effendi :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Tylko najnowsze procki mają spore problemy z tym ''3 letnim prockiem''

Zmiażdżyłeś mnie :hahaha:

Poza tym Skyrim akurat nawet u mnie na ultra nie chodzi bo on strasznie ciśnie procek właśnie a nie grafiki.

U mnie użycie gpu stoi na poziomie 30-40% :D

Link to post
Share on other sites

Instaluje grę, to jakiś debilizm, za 4tym razem poszło z płyty, bo chciał mi 5 godzin ściągać ze steama na 6mb necie, nie mogłem wybrać gdzie ma być i pewno mi wpierdzielił grę na dysk c, a teraz kolejne 2h chce ściągać patcha. To jest paranoja, kiedyś się kupowało grę, instalowało tam gdzie się chce i grało...

Link to post
Share on other sites

Ja tam gram na ultra, tylko wygładzanie krawędzi na x2 i nic nie przycina, chodzi płynnie, nawet nie sprawdzam fpsow bo na oko na 100% jest 30+ jak nie więcej, nie będę się obrażać na grę, że nie mam max fpsów, sama gra bardziej wciągająca niż Oblivion.

Link to post
Share on other sites

Zmiażdżyłeś mnie :hahaha: Poza tym Skyrim akurat nawet u mnie na ultra nie chodzi bo on strasznie ciśnie procek właśnie a nie grafiki. U mnie użycie gpu stoi na poziomie 30-40% :D

Dziwne bo jakoś q6600 3,8 Ghz rozwala takiego Phenoma 965 :P I dlatego ten procek posiedzi u mnie jeszcze z rok bo nie ma sensu go zmieniać skoro przyrost wydajności nie będzie jakiś super wielki.

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites

Instaluje grę, to jakiś debilizm, za 4tym razem poszło z płyty, bo chciał mi 5 godzin ściągać ze steama na 6mb necie, nie mogłem wybrać gdzie ma być i pewno mi wpierdzielił grę na dysk c, a teraz kolejne 2h chce ściągać patcha. To jest paranoja, kiedyś się kupowało grę, instalowało tam gdzie się chce i grało...

Mnie też to denerwuje, nie dość że człowiek wyda kasę na oryginalną grę to jeszcze takie problemy, podobnie było z BF3. Kumpel instalował go ponad 4h :o Wcześniej kupiło się grę, uruchomiło instalatora, wklepało key i się grało a teraz to masakra. Z roku na rok coraz gorzej, coraz to głupsze wymyślają te zabezpieczenia :/
Link to post
Share on other sites

Panowie, pauza>system>lewy dolny róg - jaką macie wersję gry ?

1.1 coś tam. W każdym bądź razie mam grę z patchem.

 

 

 

EDIT :

 

Jakby ktoś nie mógł znaleźć ;) Piękny soundtrack.

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fLlRaJkMNlE#!

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites

Moje pierwsze wrażenia nie są zbyt pozytywne. Oprawa graficzna jest strasznie brzydka :(, jedynie widoki gór przykrytych mgłą i nieba nocą( wygląda identycznie jak niebo w Morrowind i śmiem twierdzić, że jest to sama grafika tyle, że w wyższej rozdziałce. Mam nadzieje, że gra mnie wciągnie fabułą i możliwościami. Momentami mam wrażenie, że Oblivion był ładniejszy, no ale tak to jest jak się dostaje port z konsoli. Oby wyszły patche, mody, tekstury w wysokiej rozdzielczości itp.

Póki co wracam do BF3

Link to post
Share on other sites

Oblivion też był później przeportowany na konsole i to bez starty jakości, akurat wtedy konsole były jeszcze nowe. Czytając twojego posta można wywnioskować, że zakładasz z góry, że to źle wygląda bo to port z konsoli.

 

Obiektywnie porównując wygląda lepiej i to o wiele, szczególnie wnętrza wyglądają ładnie, jedynie tekstury wyższej jakości by się przydały, ale tu trzeba liczyć na scenę, która i tym razem pewnie nie zawiedzie i wypuści tekstury HD.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...