Skocz do zawartości

[MULTI] Tom Clancy's The Division - seria


  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść


Recommended Posts

http://static9.cdn.ubi.com/resource/en-GB/game/tomclancy-thedivision/game/TCTD-Beta-Results_239629.jpg

 

 

Największa beta tej generacji*- 6,4 miliona graczy. Dla porównania w bete Destiny zagrało 4,6 miliona graczy, a była to jedna z najlepiej sprzedających się i zarabiających produkcji 2015 roku. 

 

* - jeżeli chodzi o nowe IP. 

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

Całkowity brak malowania kamuflażu. Kwestia gustu, zawsze można biegać z czarnym :) Jest też zakładka z możliwością zmiany odzienia, kolejna kwestia gustu :)

W menu modyfikacji broni miałeś opcję do skórek. 

 

No tak, ale poza obszarami misji, gdzie zazwyczaj "przechodzisz" z otwartego świata do lokacji misji to mogłem biegać kilka minut i żadnego śladu przeciwników. Czyli gra opiera się na

- Jeśli grasz solo to grindowanie misji

- Jeśli grasz w teamie to siedzeniu w dark zone'ach, gdyż tam jest sporo silnych mobków i niezły loot. 

Solo również można spokojnie w DZ grać, sam do DZ 15 dobiłem no i miałem ten "najwyższy" stopień za zabójstwo graczy >3 Na początku o tyle szczęścia miałem że trafiła mi się snajperka, gdzie przy 2-3 strzałach większość można było wyeliminować, a w połączeniu z działkiem i healem to już w ogóle cud.

Jak dla mnie gra się dobrze zapowiada, jednak poczekam aż będzie po ~50pln ? W międzyczasie czekają mnie starsze produkcje które od nowa trza zacząć na padzie ogrywać (ach te AC i HAWX).

Link to post
Share on other sites

Mimo tego że płytkę już mam nie pogram,, funkcje sieciowe niedostępne... Ehhh konsole i internety...... Trzeba czekać https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160304/0f750215fbc471c4446c50a589503596.jpg

Powie mi ktoś czemu jak zmieniłem nazwę użytkownika profilu tapatalk na cinot@o2.p dalej pokazuje przy poście czestochowakiero?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...