Skocz do zawartości

[MULTI] Tom Clancy's The Division - seria


  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść


Recommended Posts

Skusiłem się i pograłem trochę (8lvl). Grafika naprawdę robi wrażenie, NY jeszcze nigdy nie wyglądał tak realistycznie na ekranie komputera. Nawet to co jest widoczne daleko w tle w końcu prezentuje się nieźle, a nie jak jakieś skaczące pixele ala Unity. Masa bardzo szczegółowo wykonanych obiektów, cieni, bardzo dobre oświetlenie. Udźwiękowienie też ok.

 

Cała reszta taka sobie. Cover system i walka poprawna ale adrenaliny takiej jak Gears of War nie zapewnia. Chodzi się po pięknie wyglądającym mieście i eliminuje bandy lumpów... każda misja to mniej więcej to samo.

 

Zbyt mało opcji dostosowania wyglądu naszego bohatera sprawi, że miłośnicy rpg poczują absmak.

Link to post
Share on other sites

kupiłem za 95zł klucz na innym forum , no i rzecz jasna drugi u ruskich więc ogólnie średni interes miałem tak czy siak ale warto , season passa nie aktywowałem jeszcze bo miał być do sprzedania ale zostawię go dla siebie bo dosyć mnie wciągnęła giera :)


Witam, ktoś chętny do pogrania ok 16 w granicach 8 lvl?
Link to post
Share on other sites

Tom Clancy's: The Division jest najlepiej sprzedającym się tytułem w historii nowych marek - graprzez pierwsze 5 dni zarobiła ponad 330 milionów dolarów wyprzedzając Destiny (325 milionów $).

 

W najważniejszym momencie jednocześnie na serwerach było zalogowanych ponad 1,2 miliona graczy.

 

Źródło: http://blog.ubi.com/the-division-has-biggest-first-week-ever-for-new-game-franchise/

 

Szkoda, że dopiero w weekend będę mógł się zabrać za tę produkcję, ale nie mogę się już doczekać, choć opinie na forum dość ambiwalentne  ^^

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać z rozwiązań sieciowych w tej grze...

 

Pingi poniżej 500ms są rzeczą niespotykaną, gra wydaje się mieć serwery wyłącznie w Ameryce północnej a nawet jeśli są jakoś bardziej rozrzucone po świecie to z uporem maniaka nie pozwala mi dostać się w bardziej swojskie lokacje. Takich jaj jak wepchnięcie do mnie australijczyka i dwóch chińczyków na amerykańskim serwerze to w życiu nie widziałem.

 

Nie wiem co Massive/Ubisoft paliło jak to wykminili, ale powinni brać mniej.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Coś czuję, że The Division po patchu 1.2 stanie się grą, którą powinno być od samego początku. Druga bezpłatna aktualizacja ma szansę przywrócić do życia Nowy Jork i przywołać zniechęconych graczy, którzy narzekali na to i owo. Update nie tylko dodaje nowe, ciekawe rzeczy, które urozmaicają rozgrywkę  ale także zmienia system lootu na plus, który stanowi jej rdzeń. Ja osobiście już nie mogę się doczekać bo mechanika gameplayu jest naprawdę solidna a problem cheaterów od jakiegoś czasu nie istnieje. Lista zmian jest spora i mnie osobiście się ona bardzo podoba.

 

http://gameranx.com/wp-content/uploads/2016/05/SummaryConflictHeader-700x409.png

 

+ balans niektórych talentów, dodatkowy przedział w dark zone i totalnie przebudowany drop (co z czego i gdzie, teraz gra będzie duużo lepiej wynagradzać graczy za czas jej poświęcony)

Edytowane przez MaCiuŚ
Link to post
Share on other sites

 

 

The Division po patchu 1.2

 

To ktoś w to jeszcze gra :o

 

 

 

problem cheaterów od jakiegoś czasu nie istnieje.

 

Zapewne z powodu nikłego zainteresowania samą grą...

 

Przeszedłem główny wątek (pod koniec niemalże na siłę).

Im dłużej się w to grało, tym stawało się nudniejsze...

 

Gra miała potencjał, ale...

Link to post
Share on other sites

Fabuła w tej grze jest nieistotna tylko end-game. Prawdziwa zabawa zaczyna sie dopiero po wejsciu na 30lvl do Dark Zone. Teraz wejda zmiany, ktore tylko zacheca do farmienia postaci przez dlugi czas.

Edytowane przez MaCiuŚ
Link to post
Share on other sites

Haha Dark Zone.

 

To jest albo tak że zbierasz grupkę ludzi i nerwujesz cały serwer co nierzadko kończy się tym że wszyscy od was uciekają i zostają tylko godzinne pościgi lub klepanie mobów albo... Uciekasz przed ośmioosobową grupą Rogue i cichaczem mordujesz NPCe. Czyli mniej więcej to samo co cała reszta gry tylko możesz w ciągu kilku sekund stracić nawet godzinę gry.

 

Ze względu na absolutny brak balansu DZ to obecnie najmniej przyjemna część gry, chyba że ma się 3+ kolegów do gry ale żeby czerpać z tego przyjemność trzeba być psychopatą.

 

Grunt że 1.2 ma tchnąć życie w pozostałe 80% Manhattanu i przynajmniej kilka powodów dla którego DZ istnieje przenieść poza tę strefę.

 

DZ jest równie przyjemny co wipe na 15 fali w Falcon Lost, i loot generalnie ssie.

Edytowane przez Mofixil
Link to post
Share on other sites

DZ to śmiech na sali j.w.

 

Poza tym, brak anty-cheatów - latasz spokojnie po DZ i nagle spotykasz nieśmiertelnego gościa który ora serwer. Nic przyjemnego, zbyt wiele razy mnie to spotkało. Ta gra miała potencjał, ale całkowicie mi zbrzydła po 30 godzinach.

Link to post
Share on other sites

 

 

To jest albo tak że zbierasz grupkę ludzi i nerwujesz cały serwer co nierzadko kończy się tym że wszyscy od was uciekają i zostają tylko godzinne pościgi lub klepanie mobów albo... Uciekasz przed ośmioosobową grupą Rogue i cichaczem mordujesz NPCe. Czyli mniej więcej to samo co cała reszta gry tylko możesz w ciągu kilku sekund stracić nawet godzinę gry.

 

A jak Twoim zdaniem miał wyglądać DZ? Mieli podzielić serwery dla tych co grają w pojedynkę, z kolegą i w grupie? Co widzisz złego w bieganiu po mapie i zabijaniu innych graczy w strefie PvP? Przecież chyba o to chodzi, daje satysfakcje i jest rekompensatą za zdobycie mocnego ekwipunku. A i tak podejmujesz ryzyko utraty ogromnych ilości expa i kredytów. Mało tego, w większości przypadków rougi to 2 osoby na które się rzuca pół serwera... Poza tym pisanie, że przez takich typków nie da się grać jest mocnym nadużyciem. Wystarczy w miarę ogarniać mapę i być ostrożnym, nie pchać się wszędzie na siłę itp. Chyba ten klimat niepewności był założeniem tej strefy czyż nie? Albo jeśli solo nie czujesz się silny nawet w pojedynku 1v1 to dobrać sobie innych graczy. Ostatecznie wylogować się i zmienić serwer.

 

 

 

brak anty-cheatów

 

Kiedy ostatni raz grałeś w The Division? Gra ma już anti-cheata, posypały się 2 fale banów (w tym druga permanenta) i takich odważnych co im nie żal konta spotyka się może raz na tydzień. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...