Skocz do zawartości

[MULTI] Tom Clancy's The Division - seria


  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść


Recommended Posts

 

 

Bo nie mają. Samego X360 jest z 7 typów. Co innego specyfikacja. A i tu zdarzają się wyjątki. Np PSP z 32 i 64 MB ram. 

 

Dzisiaj się nauczyłem...

 

To teraz czekać aż różnice będą na tyle duże że powstanie wersja bazowa i premium z wielką przepaścią 30 i 60FPS.

Link to post
Share on other sites

Lista zmian i poprawek, które zostaną wprowadzone do otwartej bety.

 

 

New Mission Available to play, Subway Morgue:

  • Encounter a new faction: The Cleaners
  • Explore a Mass Grave while trying to restore power to the city.
  • Rescue the missing Engineer, Paul Rhodes

Unlock an additional Wing in the Base of Operations:

  • The first upgrade to the Tech Wing is now available
  • A new skill can now be unlocked: The deployable turret

Numerous Dark Zone updates and improvements:

  • New High End weapons available in the Dark Zone
  • Refresh rate on Dark Zone chests has been greatly reduced
  • Non-player enemies in the Dark Zone have been significantly increased in number
  • Non-player enemies in the Dark Zone have been buffed slightly
  • The Manhunt Timer now pauses instead of refreshing while in combat as a level 5 Rogue
  • The Reward for surviving as a Rogue Agent has been increased to 1.5x the kill bounty
  • The Health Bar for Agents in the Dark Zone now only turns red when they actually become Rogue
  • A new warning icon has been added to indicate an Agent who has shot another player but has not done enough damage to go Rogue
  • Dark Zone experience leveling curve has been adjusted slightly
  • Disabled the option to transfer Dark Zone brackets as a Rogue (This prevents players using Bracket Transfer as a means to escape after becoming Rogue)
  • Removed some ropes that allowed players to reach areas that gave them an unfair advantage

Other changes

  • New Ubisoft Club Action available for participating in the Open Beta unlocking an exclusive reward in-game
  • New and improved Tutorial Video
  • Tutorial video is now available to view from t he Character Select Screen
  • Fixed two bugs that allowed players to become invisible to other players
  • Fixed an exploit with Ballistic Shield Skill that allowed players to become invincible
  • Cheat Detection and Prevention additions and updates
  • Fixed mismatch of stats that occured occasionally between Vendor Inventory and Player Inventory when item purchased
  • Adjusted player movement speed while running with a grenade in hand
  • Fixed a bug that sometimes caused other player's name and health bar to not be visible in the Dark Zone
  • Fixed some Weapon Mods that resulted in incorrect stat values when equipped
  • Fixed some weapons that didn't appear as Contaminated when obtained in the Dark Zone
  • Fixed a bug with the Reward Claims Vendor that caused stacks of consumables to be decreased under specific circumstances
  • Fixed a bug with stats display not updating when browing Vendor Inventories
  • Fixed a bug that caused contiuous vibration under very specific conditions
  • Fixed a very rare bug that prevented players from being able to fire or switch their weapons
  • Added mission Dialogue lines in Missing Persons: Heather Lau Side Mission
  • Several environment fixes to prevent falling through world issues in specific places
  • Multiple stability fixes (23 unique crashes fixed)
  • Server optimizations and improvements (players will receive less connection errors now)
  • Multiple localization fixes and improvements
  • Additional polish & bug fixes too numerous to mention!
Link to post
Share on other sites

 

 

Jak u was wrażenia?

 

Grałem w zamkniętą betę, więc wrażenia zerowe %-) 

Gra w obecnym wydaniu (wszystko obcięte do granic możliwości) szybko się nudzi...

Podczas ostatnich beta testów miałem ogromne problemy z dropami, zacinaniem się gry, ale tylko w dark zone.

Czytałem o tym trochę, nic ciekawego się nie dowiedziałem prócz tego, że producentowi gry problem jest znany...

Myślałem, że to naprawili, ale du*a jaś... Postanowiłem spróbować na necie z komórki i o dziwo działało dobrze, więc pomyślałem, że jest to problem z internetem. Zacząłem się zastanawiać co może być tego przyczyną i eureka! Po wyłączeniu antywirusa wszystko śmiga jak powinno! Cholerny kaspersky total security coś mieszał. Więc jeśli macie jakieś problemy, to proponuję zacząć testy od wyłączenia antywirusa. ;)


 

 

wszystko do nowa :(

 

No, też mnie to wkurzyło, ale to akurat można odrobić w 2-3 godzinki

Link to post
Share on other sites

W becie za wiele do roboty nie ma. Ale mam wrażenie, że poprawili trochę balans przeciwników - zadają większe obrażenia. Mam wrażenie, że odrzut broni również jest większy. Jest też kilka mieszkań to których wcześniej nie można było wejść, a teraz się da. Ogólnie mam nadzieję, że zapakują tę dzielnicę na tyle contentem, że nie znudzi się po trzech dniach. Bo w sumie wszystko rozbija się o endgame, koniec końców.

Edytowane przez mabrothrax
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...