Skocz do zawartości

[MULTI] Tom Clancy's The Division - seria


  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść


Recommended Posts

Ja za to pograłem od początku bety i już wywaliłem.
Strzelanie do ciągle do tych samych przeciwników, w ten sam sposób już zdążył mnie znudzić.
Graficznie mnie nie zachwyca, chyba jakiś inny jestem? :wariat:
Strzelając czuję się jakbym strzelał z plastikowej broni. Jeszcze dam jej szansę, ale liczyłem na ciut więcej.

Wiem, że to BETA, ale jakoś biednie dla mnie to wszystko wygląda.

Pozostaje mi czekać na Escape from Tarkov  :menda: 

 

Link to post
Share on other sites

Grafika do np tomb raidera się nie umywa, downgrade bardzo widoczny. Natomiast jeżeli chodzi o sam gameplay to przypadła mi do gustu, w darkzone świetnie się bawiłem z kolegą.

Dźwięki strzelania mogłyby być lepsze.

Edytowane przez Cygg
Link to post
Share on other sites

Grafika ? Sorry ale nie ma ich co porównywać, tutaj typowo miasto, blokowiska itd. a w TR fauna i flora inny styl. Graficznie The Division póki co dla mnie jest graficznie naprawdę nadal bardzo ładny. W DarkZone jest spoko, ale po za nim również, jest wiele smaczków i miejsc do eksploracji.

Link to post
Share on other sites

Ubisoft ze względu na ogromne zainteresowanie chęć umożliwienia każdemu zagrania w bete, przedłużył ją do 2 lutego do godziny 12:00 czasu polskiego.

 

Został komuś jeszcze jakiś klucz? Albo jakiś link gdzie janusze sprzedają?

 

Aktualnie już nie posiadam, ale w szybko można zdobyć klucz poprzez zamówienie pre-ordera złotej edycji na amazon.co.uk, a następnie po przysłaniu kodu na e-mail, wystarczy anulować zamówienie (środki nie zostaną pobrane). 

Link to post
Share on other sites

http://pclab.pl/news68179.html

wallhacki

autoaim na głowę

nieskończenie amunicji

większa prędkość i zapewne wiele innych

 

zobacz sobie sam

https://youtu.be/CxJVrILs-aw

 

Sam ze 2 razy spotkałem cziterów, biorąc pod uwagę, że gra ma dopiero kilka dni, to o ile nie załatają tego porządnie, to w finalnej będzie nie ciekawie :/

Edytowane przez MasterBarti
Link to post
Share on other sites

Gdzie najlepiej zrobić preorder? Bo chyba też się skuszę. Całkiem fajnie się gra nawet samemu.

Na początku trochę nuda ale jak się ogarnie temat to jest już lepiej. No i DZ to fajna zabawa. Graficznie nie najgorzej. Takie mam odczucia.

Link to post
Share on other sites

Również z niecierpliwością wyczekuje premiery. Świadomość, że beta to około 1/5 finalnej wersji nastraja bardzo pozytywnie :)

Podobno między 16-21 lutym ma być Open Beta :) Jak Pre-Order to albo na Muve.pl albo RTV Euro AGD, do nich mam zaufanie :) Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites

W przypadku gier od Ubisoftu stanowczo odradzam kupowania pre ordera i po prostu poczekać pare miesięcy na wszystkie DLC i patche bo jak znam życie to gra będzie okrojona do granic możliwości żeby potem pododawać wszystko w formie DLC.

Link to post
Share on other sites

W przypadku gier od kogokolwiek warto sobie odpuścić preorder i poczekać aż na jaw wyjdą wszystkie problemy gdy ludziom przejdzie stan zachwytu "bo nowe".

 

The Division sam najprawdopodobniej kupie, ale jakiś czas po premierze, chyba że wyjdzie z tego straszny gniot gdzie całość gameplayu jest mimo wszystko oparta na wpychaniu graczy na siłę w DZ.

 

Natomiast jeśli jest co samemu porobić bez konieczności kontaktu z innym człowiekiem to może się skuszę.

Edytowane przez Mofixil
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...