Skocz do zawartości

[MULTI] Tom Clancy's The Division - seria


  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść


Recommended Posts

Jest co robić po wątku głownym? Dużo ludzi gra? 

 

Po głównym wątku to tak naprawdę dopiero zaczyna się tworzyć postać. :P

 

Bardzo dużo ludzi gra. Nie ma problemu ze znalezieniem osób do gry na wbudowanym czacie a co dopiero przez system matchmakingu. W Dark Zone to czasami na jednym skrzyżowaniu spotkają się 3 grupy i tylko czekać aż się rzeź rozpocznie.  :wariat:

Edytowane przez MaCiuŚ
Link to post
Share on other sites

Sprawdziłem statystyki obu gier:

 

24h peak BF1 - 73.100

 

24h peak The Division tylko na steam 20.600 gdzie na Uplay gra pewnie ze 3 razy więcej luda co już po zsumowaniu daje większą liczbę a zobacz ile czasu minęło od premiery obu gier... Przypominam, że ostatni dodatek a potem prawdopodobnie Year 2 nadchodzi...

Link to post
Share on other sites

Pograłem wczoraj trochę i mam 5 lvl. Jak długi jest główny wątek, bo rozumiem że bez niego gra online nie ma sensu? W ogóle na czym polega gra online? W darkzone dostajemy brutal pvp. A co oprócz tego, żeby poskakać ze znajomymi?

Link to post
Share on other sites

Online polega na tym, że możesz grać w CO-OPie z innymi graczami w max 4-osobowej grupie i wykonywać wszystkie misje w grze (fabularne, poboczne, potyczki, nawet zbierać wszystkie śmieci możecie razem) - to jeśli chodzi o część fabularną. Poza tym wszystkie aktywności oprócz najazdów (te są skierowane dla skoordynowanej grupy) jak Cele Wysokiego Ryzyka (HVTs), podziemia i survival możesz robić z kimś lub solo. Innych graczy poza twoją grupą możesz spotkać w kryjówkach i DZ. Czat jest ogólny dla całej społeczności online. Matchmaking jest podzielony na eksplorację, misje, najazdy i Dark Zone. Oddzielny jest dla Survivalu i Podziemi (wiadomo dlaczego). Sesja w DZ jest maksymalnie dla 24 graczy (jeśli się zapełni i ktoś próbuje dołączyć to go/całą grupę przenosi do innej).

Edytowane przez MaCiuŚ
Link to post
Share on other sites

mstq3 - Steam/uplay. Mam dopiero 2h za sobą (5 lvl), więc wszystkich początkujących zapraszam. Dzisiaj będę po ~21.

 

Taka pierdoła... ale kupiłem jakieś DLC z ubrankami. W samej grze jak wejdę w "Sklep", to oczywiście napisane jest, że ten pakiet już posiadam. Niestety gdy wejdę w postać i wygląd - nie ma tego stroju. Jakiś level wymagany? 

Link to post
Share on other sites

Chłopaki, trochę nakręciliście mnie na tę grę. Mam jednak parę pytań. Znajdę coś dla siebie nie będąc fanem strzelanek multi ? Nie grałem ani w battlefielda ani w coda, ale 300h w gta v poszło. Są jakieś zadania, typu napady z gta, gdzie wymagana jest jakaś forma "głębszej" współpracy ? Czy tylko beznamiętna rzeź ?

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj znowu pograłem kilka godzin. Tym razem przed misją poszukałem kogoś do grania. Dołączyło się 4 randomów i frajda była niesamowita. Z TeamSpeak'iem + znajomymi musi się grać przyjemnie.

Nom ;) Szczególnie tryb przetrwania z kumplami na TS'ie jest za******y :D Klimat tak gęsty, że można go kroić nożem.

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites

Może mi ktoś powiedzieć gdzie znajdę schematy w DZ? Wszędzie w internetach napisane jest np DZ3 itd (przynajmniej na pierwszych 5 stronach). Oblazłem calusieńkie od 1 do 6. Byłem w każdym sklepie po 2 razy i nie znalazłem ani 1 schematu. Czy to jest jakoś losowo że raz są raz nie ma?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...