Skocz do zawartości

[MULTI] Tom Clancy's The Division - seria


  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść


Recommended Posts

Przedział Dark Zone jest zależny od poziomu twojego ekwipunku zwanego gear score - czyli jak mocne przedmioty posiadasz. 

 

Podział wygląda następująco:

  • 0-160 GS
  • 161-200 GS;
  • 201-231 GS;
  • 231+ GS;

Przed osiągnięciem 30 lvl wygląda on nieco inaczej (pod uwagę brany jest twój aktualny lvl poza Dark Zone):

  • 1-14
  • 15-19
  • 20-24
  • 25-29
  • 30-30

Wejścia to fioletowe punkty kontrolne na mapie. Powodzenia ;)

Edytowane przez MaCiuŚ
Link to post
Share on other sites

Odpaliłem sobie dzisiaj to The Division i... jestem kurna pod OGROMNYM WRAŻENIEM :D Gra wygląda cudnie i co najważniejsze - chodzi też cudnie. Już dawno nie widziałem tak dobrego skalowania multi gpu jak w The Division. w WQHD ultra dx11 non stop 60FPS. Chyba kupię ;)

Link to post
Share on other sites

A dla mnie nudy nudy i jeszcze raz nudy

 

A co takiego robisz, że aż tak bardzo się nudzisz? Rozumiem, że mi po 600 godzinach może wejść pewna powtarzalność ale Tobie, który pograł chwile?  :>

 

Masz:

- misje fabularne - 7 z nich można przechodzić na poziomie ambitnym (Rosyjski Konsulat jest prawdziwym sprawdzianem twoich umiejętności w grze solo)

- misje HVT - kontrakty za ubicie bossów, są dziennie i te trudniejsze tygodniowe

- free roam bossy - świetna okazja do pozwiedzania sobie tego pięknego świata i pozbierania inteli (wbrew pozorom są bardzo ciekawie napisane tylko nikomu nie chce się ich słuchać)

- masz 3 Najazdy - coś a'la rajdy (a'la bo nie są to rajdy z prawdziwego zdarzenia a raczej eventy o najwyższym poziomie trudności wymagające już pracy zespołowej)

- masz Underground - randomowe na tyle, że przez pierwsze 20 razy się nie nudzi :P

- masz Survival - zupełnie oddzielny tryb rozgrywki nastawiony na przetrwanie w trudnych warunkach (do wyboru PVE i PVP)

- masz Dark Zone - gdzie spędzam 90% czasu, główne miejsce farmy i jedyne do rozgrywki PVP, granie solo przynosi dreszczyk emocji (zwłaszcza na ekstrakcji) a z ekipą dużo śmiechu i satysfakcji

 

To ja się pytam ile grałeś, że już wszystkiego spróbowałeś? Mechanika, feeling poruszania się i strzelania, zbieranie tego lootu w tej grze jest tak uzależniający, że naprawdę potrafi przyciągnąć na setki godzin. (o ile w ogóle zależy Ci na ulepszaniu postaci i "byciu kimś" w tej grze). Nie ma lepszego uczucia gdy po godzinnym dobieraniu, rollowaniu, kalibracji, obliczaniu statystyk złożysz w końcu coś co będzie mielić przeciwników w pył. :P

Edytowane przez MaCiuŚ
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No cóż mnie po prostu znudziła przez pierwsze parę godzin więc odpuszczam, nie będę na siłę grał do któregoś tam lvl itd żeby to wszystko sprawdzić, może kiedyś. Dajmy na to takie gry o Batmanie wkręcały mnie od samego początku no ale cóż każdy ma inny gust :D


Dobra próbuje jeszcze raz może dziś mnie coś przekona itd :D

Link to post
Share on other sites

Widząc nowych przybyłych z czego niezmiernie się cieszę wklejam przydatne linki:

 

Poradnik do ENDGAME: 

 

https://docs.google.com/document/d/1g6wkNuXw0VJiymTqa79Yze7iJPNjMi35zerzd31fN6M/mobilebasic#h.ew4fr5lsg9n

 

The Division: Weekly Vendor Reset

 

http://rubenalamina.mx/the-division-weekly-vendor-reset/

 

The Division Gear Attribute Sheet

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1JTLivI7FDB0HeHIX0GePMLJd4bD-xarH3ZpNxPCX218/edit#gid=1040147326


Klienci Amazona zaraz za Uncharted 4 wybrali The Division najlepsza grą roku 2016. Gra z serii Tom Clancy's uplasowała się przed takimi hitami jak BF1 i Overwatch.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=101822 Edytowane przez MaCiuŚ
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Wykorzystanie CPU na poziomie 103% ?? To sie nazywa wykorzystanie potencjalu procesora! :P

 

@up Zaczynalem grac w ta gre bez znajomych, teraz mam ich pelna liste przy czym czterech z nich stalo sie "ekipa na co dzien". Duzo z nich poznalem na PTSie bo warunki do zawierania znajomosci byly wrecz znakomite. :D Zadnego z nich nie znam osobiscie, prawie wszyscy z zzagranicy. Nie narzekam ;)

 

Zachecam do wbicia na nasza grupe FB "Tom Clancy's The Division PL (PC)" - jest info, dyskusja, porady, narzekanie :D mozna znalezc osoby do grania (grupa Discord i TS) oraz wiele innych akcji zwiazanych z nasza Dywizja. Od patcha 1.4 przybylo nas 40% ;)

Edytowane przez MaCiuŚ
Link to post
Share on other sites

Dobra, a teraz zrób nam wszystkim przysługę, naciśnij ESC, wejdź w Opcje (prawy dolny róg), zakładka Język (jedna z niższych) i przestaw na Angielski/English we wszystkich 3 miejscach.

 

Dziękuję.

 

Also, dozbierać kilka porządnych +ele +haste/+sp modów i będzie jeszcze śmieszniej niż jest obecnie.

 

da97769c8f.jpg

Edytowane przez Mofixil
Link to post
Share on other sites

Niby czemu mam przestawiać na angielski? Będę bardziej cool?

 

Rozumiem, że ten build jest do śmieszkowania i trollowania bo z jednej strony ilość skill powera robi wrażenie i zabijasz pewnie na hita ze sticky ale z drugiej strony padasz z prędkością światła bo nie zawsze jesteś przyklejony do smart covera  :P Poza tym po co ci dwa karabinki?

 

Rozważałeś opcję złożenia Reclaimera? Lepiej się nadaje pod na przykład leczenie w grupie a skill power powyżej 250k słabo się skaluje.

Edytowane przez MaCiuŚ
Link to post
Share on other sites

Niby czemu mam przestawiać na angielski? Będę bardziej cool?

 

Oczy mniej bolą niż ta polonizacja która może nie jest pełna błędów, ale na pewno jest marnie przetłumaczona i nieraz wprowadza w błąd (vide Predator's Mark, który z jakiegoś durnego powodu jest "z Symbolem Drapieżnika" zamiast czegoś w stylu "Znamię Drapieżnika" i niespójności, jak znowu +10% Reload Speed przetłumaczone na +10% Czas Przeładowania). Albo niech robią to porządnie albo niech pozwolą sobie na więcej wolności i stworzą coś, co w naszym języku ma jakiś sens. A tak to jest niespójny bajzel średniej jakości.

 

Polska wersja jest po prostu meh, średnia, 5/10 w najlepszym wypadku, dodatkowe punkty za brak dubbingu.

 

Szczęście że AB został AlphaBridge zamiast AlfaMost czy MostAlfa.

Rozumiem, że ten build jest do śmieszkowania i trollowania bo z jednej strony ilość skill powera robi wrażenie i zabijasz pewnie na hita ze sticky ale z drugiej strony zginiesz szybciej niż mnie zobaczysz... :P Poza tym po co ci dwa karabinki?

 

Bo ile można biegać Strikerem.

 

Dlaczego LW M4 i LVOA-C? SMG ssą, LMG ssą, DMR to nie jest ten typ builda, za strzelbami niespecjalnie przepadam a akurat w rączki wpadły mi dwie niezłe pukawki których darmowe talenty akurat pasują do tego builda. I tak z nich nie korzystam więc amunicja w żadnym razie nie jest problemem. Na pewno nie przy kulkach wypadających dosłownie co 5 sekund.

Edytowane przez Mofixil
Link to post
Share on other sites

 

 

Polska wersja jest po prostu meh

No już naprawdę nie miałeś się do czego przyczepić.. Chyba zazdrościsz tej klaty %-)  

 

 

 

Dlaczego LW M4 i LVOA-C?

Pytam się bo może lepszym rozwiązaniem byłaby jakaś snajperka albo właśnie LMG? Masz Hungry Hoga? Używasz Liberatora? Powinien pasować pod taktyka.

 

Wciąż nie widzę zastosowania tego w DZ (patrzę przez pryzmat PVP bo moby można byle gównem kłaść :P )


BTW: Chodzą słuchy, że ostatni dodatek zatytułowany Last Stand będzie nowym trybem walk PVP coś na styl Deathmatchu i Dominacji. Do źródeł dokopał się dataminer z reddita. Może w końcu areny PVP? :o

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...