Skocz do zawartości

[MULTI] Tom Clancy's The Division - seria


  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść


Recommended Posts

Co prawda nie grałem jeszcze ale dawno się tak nie nudziłem jak podczas oglądania wczoraj 40 pierwszych minut z rozgrywki na Gamespot. Totalne prowadzenie za rękę od punktu A do punktu B. Po co mapa jak nad postacią wyświetla się czerwona ścieżka do celu. Z tą koniecznością wpakowania w przeciwnika worka ołowiu żeby padł też przesadzili. Jak to miało w zamyśle zrobić grę trudniejszą to lepiej pójść w kierunku większych obrażeń zadawanych przez przeciwników. Będzie trudniej i większy realizm. AI też zachowuje się dziwnie, jakby w momencie kontaktu aktywował się schemat określonych z góry zachowań i ścieżek podążania zamiast na bieżąco analizować to co robi i gdzie jest gracz.

 

Fabuła tej gry od początku wywoływała u mnie ziewanie ale liczyłem na dobrą walkę, misje i ekstra oprawę. Aktualnie czekam na recenzje i przecenę.

Link to post
Share on other sites

Jeśli porównać jak bardzo rozmyło cień rurki o którą opiera się rower (po lewej) do ostrego cienia szprych koła po prawej, to wygląda trochę dziwnie. Gdyby nie ten drobny szczegół, byłoby ekstra.

 

http://www.eurogamer.net/articles/2016-03-08-you-can-block-peoples-progress-in-the-division-by-standing-in-a-doorway

lol

Edytowane przez MasterBarti
Link to post
Share on other sites

Żegnaj pcmasterrace. Wydajesz półtora kafla na grafikę która nie potrafi utrzymać 60 fps. Nie ma nic gorszego jak spadki klatek o 1/2. Wole grać w stałym 30 niż mieć czkawkę. Żeby to był jeszcze odosobniony przypadek. 

 

 

http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/chaostheory/2016/03/game_division/charts/division_1080p_high.png

 

Link to post
Share on other sites

MiK86 - za testy PcLabu podziękuję. Mam GTX980 Ti i gram w 1440p z wszystkim co się da na wykręcone na max prócz cieni które są na ustawione na średnie. Nigdy nie spadło poniżej 52fps...a gram już 11h.... zwykle jest 59 fps, suche testy to nie wszystko. Fakt jest taki że gra działa dużo lepiej niż beta i póki co nie mam z nią żadnych problemów. I tak na koniec to ja wolę skaczące 60-50 fps, z Gsync wogóle nie czuję skoków. :)

Edytowane przez remi.88
Link to post
Share on other sites
Przez pół godziny na sekunde spadło do 30, faktycznie masakra...

 

Takie krótkie zrywy też miłe nie są.  Patrz na frametime. 

 

 

z Gsync wogóle nie czuję skoków.

 

http://images-cdn.moviepilot.com/images/c_fill,h_200,w_417/t_mp_quality_gif/tfhjigex6leblwyztfxg/12-fascinating-facts-about-hollywood-s-funny-man-jim-carrey-that-you-wish-you-d-known-soon-588065.gif

Edytowane przez MiK86
Link to post
Share on other sites

Zrywów w ogóle nie odczuwam. A jestem wyczulony na każdorazowe spadki fps, czy ścinki. Silnik w Division im bardzo dobrze wyszedł według mnie. Beta też mi bardzo dobrze działała, tylko nie pamiętam ustawień z bety.

Edytowane przez Cyggu
Link to post
Share on other sites

A ja przegrałem już 10 godzin w singlu i cóż...

Samemu łatwo nie jest podasz po kilku strzalach a sam musisz wladowac w oprycha z półtora magazynka i generalnie gra się ciężko jak cholera...

Ale jednak gram grinding i lootongtmnir wciągnal strzela się fajnie grafika super gra śmiga płynnie, ogólnie polecam :D

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy w miarę tanio ale ja od użytkownika prywatnego z forum kupiłem za 95zł klucz.

 

Zresztą zobaczę po instalacji jaka wersja językowa bo znając moje szczęście to różnie może być a drugiej ruskiej nie chcę znowu :P

Edytowane przez viscaelbarca
Link to post
Share on other sites

niby jest co robić ale jak oglądam na twitchu jak ludzie pykają to większość misji jest podobnych, idz, zabij jakiegos kapitana, itd i już niektórych to nudziło, dark zone podobnie polowanie na ludzi loot i tyle w sumie :P

Edytowane przez jareeecki
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...