Skocz do zawartości

Recommended Posts

Też wyłączę plik stronicowania i zobaczę co z tego wyjdzie ^^


Gdyby ktokolwiek miał problem z crashem tuż po załadowaniu mapy, w pliku user.cfg obok bf4.exe usuńcie linijkę UI.DrawEnable.

 

Pozwoliłem sobie walnąć doubleposta albowiem nie mogę edytować swoich postów, wut.

Link to post
Share on other sites

Witam. Ostatnio na origin ukazałą sie promocja gier battlefield o 50% w wyniku czego postanowiłem kupić bf4 w okazyjnej cenie. Jako że nie posiadam jednak karty i konta, poprosiłem kolegi i dałem mu kase żeby mi kupił z origina. I tu jest pytanie: czy jezeli kupi kod do gry na własnym koncie, musi on być wykorzystany tylko na jego originie czy moge ja wykorzystac kupiony przez niego kod? Proszę o odpowiedż gdyż mam dylemat.

Link to post
Share on other sites

Jak sami nie dodali UI.DrawEnable to tego wpisu tam nie będzie więc porada mało trafna bo zawieszanie występuje nawet na czystych instalacjach BF4. Większość graczy nie ma w ogóle user.cfg bo nie jest od niezbędny nawet dla tych inteligentniejszych :) Nie wiem co chcesz wklepywać za każdym uruchomieniem ?

Link to post
Share on other sites

No to przetestujesz i co cały czas będziesz grał z Perfoverlay.DrawGraph ? :) No nie przesadzaj że kto tego nie używa ten mniej inteligentny. Nie potrzeba żadnych dodatkowych ustawień aby gra normalnie działała, jedyny wyjątek to zawieszanie po ostatnim patchu ale tak to wszystkie niezbędne ustawienia graficzne można kontrolować z poziomu gry. Reszta to tylko bajer który może ale nie musi być używany.

Edytowane przez Fenio
Link to post
Share on other sites

To jeszcze ktoś gra w single playera ?  ^^

Nie wiem czy na to pomoże ten sposób, działa na pewno do problemu "freeze and sound loop".

 

ps. właśnie wydali nową aktualizację.

Edytowane przez Fenio
Link to post
Share on other sites

Do ciężkiej cholery - co jest nie tak z tymi pseudo producentami tej gry ?!

Przed chwilą zassało mi jakiegoś kolejnego patcha do gry i teraz gra w ogóle nie działa...........Jezusie.

Wybieram grę - dołączam, gra pisze że ładuje level z ładną graficzką na jakiej mapie zaraz będę grał i zamiast ekranu wyboru startu (punktu odrodzenie) mam czarny ekran i w prawym górnym rogu oczywiście migoczący kursor.......

Jedyne co mogę zrobić to 3 magiczne klawisze i zamknąć grę - nie działa nawet alt+f4.

Każdy kolejny patch do tego syfu w moim przypadku - bardziej masakruje mi tą grę.

Link to post
Share on other sites

Amen. Ja wywaliłem całkowicie user.cfg (w sumie miałem tylko ograniczenie ilości klatek bo kur... nie działa w tej grze porządnie V-sync) i to dopiero pomogło. Zjechałem ustawieniami na High i chodzi.

 

Jedno muszę przyznać. Nowe mapy są trochę zryte. Potwornie obciążają kompa (jakby coś było niezoptymalizowane), bo gdy na innych pamach na ultra mam zazwyczaj 100-120 klatek średnio to na nowych 80. Do tego na Ultra może wywalić grę ze względu na błąd DX o braku pamięci na GPU.

 

Tego się nie da po prostu ująć jak najcięższymi słowami - Pierd... Ku... MAĆ.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...