Skocz do zawartości

Recommended Posts

Spróbuj dać "napraw" w Originie.

Pojawiają się też głosy na forum że wyłączenie przechowywania ustawień i save w chmurze rozwiązuje niektóre problemy z ładowaniem map.

Edytowane przez Fenio
Link to post
Share on other sites

Pierwszy raz mam większy problem z tą grą, nie mogę za cholerę zagrać. Zaczyna wczytywać mapę a potem czarny ekran :/


 

 

Spróbuj dać "napraw" w Originie. Pojawiają się też głosy na forum że wyłączenie przechowywania ustawień i save w chmurze rozwiązuje niektóre problemy z ładowaniem map.

 

Nic nie działa, gra zdechła...

Link to post
Share on other sites

U mnie po tym pseudo patchu pojawił się taki problem że podczas wczytywania serwa jeszcze na poziomie Battleloga, pojawiały się różne komunikaty o błędach dołączenia. Typu "coś poszło nie tak, grasz już na tym serwerze, brak serwera lub serwer jest pełny" Szczególnie to ostanie mnie rozwala bo powinien wrzucić do kolejki. Zauważyłem że dopóki byłem w kolejce to normalnie wyświetliło że dołączam. Jak już się kolejka skończyła to jakoś komunikat i jazda od nowa. Co równało się z powrotem do kolejki i kolejne minuty stracone. Potem wyświetlił się komunikat kilka razy typu " klient zamknął połączenie sprawdź port udc/ct 5679". Dodałem regułę w routerze , Przekierowałem ten port i nagle działa. Zero problemów. Pytanie tylko dlaczego od początku tych problemów nie było.

Link to post
Share on other sites

Cześć. chcicałbym sie zapytać was czy ktoś mial problem z pluginami. U mnie jest coś takiego że jak instaluje to proces niedochodzi do końca tylko mniej wiecej w 1/3 sam się wyłącza, a jak próbuje wbić na jakiś serwer wyskakuje komunikat żeby go zainstalować. zaczeło się to po ostatnim patchu do tej gry.

Link to post
Share on other sites

 

 

automatycznie powinien się instalować

 

Trzeba kliknąć i zezwolić przeglądarce na instalację...

 

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/bl/89/yt/267k1j.jpg

 

Powinna pojawić się ikona a po jej kliknięciu masz opcje pobrania plug. i Origin jeśli nie masz zainstalowanego na PC.

Piszę z lapka, więc Origin nie mam zainstalowanego.

Link to post
Share on other sites

Czemu jak podkręcę procesor nawet o marne 200mhz to dźwięk podczas wgrywania na serwer się rwie i powtarza. A podczas gry zanika raz na jakiś czas (często). W innych grach tego nie mam. 

 

mało v na cpu juz w bf3 jak żle podkreciłeś były takie objawy :)

Link to post
Share on other sites

Ktoś ma problemy po ostatniej aktualizacji z wywalaniem z serwera?
"Error, could not join server" - po dwóch minutach gry... :/

EDIT:
Jeszcze jeden komunikat: "Error: something went wrong..."
Świetne.

Edytowane przez Karol1701
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...