Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam 

Ja ma taki problem jeżeli jest włączone Mantle to BF4 działa bez problemu na obydwu komputerach jak tylko przejdę na Direct i uruchomię grę ponownie to się zaczyna problem typu.

Coś poszło nie tak .

Upłyną czas połączenia z serwerem .

 

pierwszy komputer konfiguracja 

i7 4280K 

asus rampage iv black edition

 

Radeon R9 290 

 

Drugi to 

 

i5 4670K

asus maximus vi formula

Radeon R9290-DC2OC-4GD5

 
  •  

Obydwie jednostki maja taki sam problem muszę wtedy usunąć save z gry i wrzucić już z działającym uruchomionym Mantle 

Dodam że Battlefield Hardline działał mi puki nie przełączyłem na Direct-ta

 

Jakieś pomysły a może czas po wrócić do nVidi ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ha, ja mam odwrotnie, tzn. gra chodzi normalnie na DirectX, natomiast po przełączeniu się na Mantle wyraźnie spada liczba kl/s. Mówię tu o singlu, bo jeszcze nie grałem w multi. Problem występuje na Catalystach 14.4 i becie 14.6.

Mój konfig

PIIx4 965@3,9GHz

DFI LanParty DK 790 fx

HD 7850 1 GB@1050MHz

8 GB RAM

Win 8.1 64

Link to post
Share on other sites

...po co ludziom to Mantle? Może i kiedyś się rozwinie ale póki co to był tylko i wyłącznie kop w du**ę żeby DX ruszył.

Zwłaszcza że marna implementacja w tej abominacji jak Battlefield 4 jest całkowicie losowa w efektach co widać po tym temacie.

Link to post
Share on other sites

>18-30 FPS

Ty to nazywasz graniem? Nawet dla konsolowego plebsu gra by cięła. Nie mam pojęcia jakim masochistą trzeba być by po sieci grać bez stabilnych 60FPS, jeszcze SP/Coop daje rade ale i tak jest to nieprzyjemne doznanie.

Edytowane przez Mofixil
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Teraz nie ma sensu po co przepłacać wiadomo że im bliżej premiery tym taniej :P

 

Ja pewnie kupie jak zwykłe podstawke zaraz po premierze a premium jak będzie jakieś promo

 

PS: Jedyny problem z bf 4miałem zaraz po zakupie w grudniu wywaliło mnie z ~10razy i do teraz spokój działa jak talala

Edytowane przez Kubuś73
Link to post
Share on other sites

Nikt nikogo nie zmusza do zakupu ja bede sie dobrze bawil ze znajomymi tak samo jak w 3 i 4. Ludzie gadali ze bf4 to dlc do 3 nowy intefejs itp a wystarczy spojrzeć na serwery cały czas pełne więc nie jest ak źle widocznie.

Link to post
Share on other sites

Pleb się przenosi bo NEW i SHINYYY a i EA ma zacną taktykę gdzie pozostawia poprzednika w akceptowalnym stanie.

BF3 to kupa, BF4 to była gorsza kupa która w końcu dzięki DICE LA zaczyna wychodzić na niby akceptowalnego FPSa.

Gdyby nie mordowanie supportu starszych produkcji to pewnie starocie byłyby bardziej zaludnione niż nowości.

Edytowane przez Mofixil
Link to post
Share on other sites

>18-30 FPS

Ty to nazywasz graniem? Nawet dla konsolowego plebsu gra by cięła. Nie mam pojęcia jakim masochistą trzeba być by po sieci grać bez stabilnych 60FPS, jeszcze SP/Coop daje rade ale i tak jest to nieprzyjemne doznanie.

 

Ja tylko się dziwie że ona w ogóle dała rade na Ultra myślałem że wybuchnie XD a przecież karta super ekstra nie jest :D i czemu nie 18-30 to bardzo dobrze jak dla tej karty graficznej i to na ustawianiach Ultra i przecież nie karze grać na ultra -.- kto co lubi no nie ? jeden gra na tylu drugi na tylu fps po prostu wycisnąłem z niej trochę 

Edytowane przez Frogusss
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
co się dzieje z tym shitem że podczas ładowania singla czy multi wywala komunikat proglam bf4 przestał działać

w bf3 tak samo

dawałem napraw gre i nic

stery 337.

Wyłącz orygin i włącz na nowo, czAsami się tak zdaża.

Ja miałem identyczne problemy kiedyś, ze gra sie zawieszała po kilku sekundach lub nawet w trakcie ładowania. Ponad tydzień sie bawiłem z tym metodą prób i błędów, na forum battlelog'a same asy sie wypowiadały na temat tego problemu wiec zdany byłem na siebie. Doszedłem w końcu do celu i okazało sie ze powodem było OC karty graficznej lub procka( nie pamietam dokładnie, a nie chce kłamać, ale raczej gpu ) , ustawiłem na standardowe , pogralem dzień , wszystko działało super wiec podkreciłem na nowo z sukcesem bo śmiga do tej pory aż miło. I5@4,3 i gtx780 Asusa dcii

Edytowane przez starkypoo
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...