Skocz do zawartości

  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść


Recommended Posts

To prawda. Nie zawsze jest to mocno odczuwalne, ale MORDA to jedna z gier, gdzie różne ustawienia = różne gry.

Podobnie było w Metro LL.

 

Zacytuję młodszego brata: "Wiesz Grzesiek, na medium też ludzie gry przechodzą i do psychiatry potem nie muszą chodzić"

 

To ja mu kontruję: "Taczką też dojedziesz na miejsce"

 

To dzisiejsza młodzież :D

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Ja równiez  róznicy nie widze...

 

 

W zadnej grze tak naprawde nie dopatrzylem sie  jakis znaczacych  róznic   miedzy np high-very high-ultra...to wszytsko pic na wode

 

 

-i wtedy zrozumialem,o co tu tak naprawde w tej zabawie chodzi...o portfele :)

Edytowane przez kuba223
Link to post
Share on other sites

Szkielet tutaj widzę.

Ja się opierałem na ss wstawionych przez Antiax'a, a tam różnice są bardzo małe.

Tutaj akurat Szkielet trafił na teksturę, która jest zdecydowanie zmieniona, a nie we wszystkich przypadkach tak to wygląda. Na ss'ach, które wrzuciłem też ewidentnie widać, że tekstura gruntu jest zwyczajnie lepsza :)

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

Ciśnie i 46 stopni ahahahha XD

A ile masz fps mieliście zaraz na początku gry? Pada deszcz ja ustawiając wszystko na full, jedynie z

wyłączoną synchronizacją pionową na karcie r9 280x miałem spadki zauważyłem do 42 fps proc 2500k 4.7ghz

Sterowniki 14.7

Z użycie pamieć na karcie doszło do końca :D 4 gigówka już czasami by się na pewno przydała.

Edytowane przez krystianh87
Link to post
Share on other sites

Mam tego pada SL-6555-SBK . Dlaczego ta gra mi go nie wykrywa ? :o

Bo to szmelc a nie pad, brat go ma i używa go tylko do fify bo do tego się tylko na daje bez problemu, do czego innego czasem albo przez jakieś kombinacje alpejskie, ja mam pada od xboxa 360 i bez problemu bez kombinowania.

Edytowane przez krystianh87
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...