Skocz do zawartości

  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść


Recommended Posts

@Skeletor a jak ogólnie wrażenia z gry :) ? Opinie wśród graczy są dość mieszane, a nie wiem czy warto ten tytuł zakupić - w końcu grafika to nie wszystko, a słyszałem opinie, że to taki Assassin's Creed w tolkienowskim świecie, który tak na prawdę go nie przypomina. Inni natomiast piszą, że to niezła odskocznia od tytułów, które wychodzą ostatnimi czasy i naprawdę niezła gra, z drugiej strony są opinie, że świat jest nudny, pusty, a walka nudzi się po kilkudziesięciu minutach, a twoje spostrzeżenia jak do tej pory :P ?

Link to post
Share on other sites

Kilka? Chyba na 1.5-2 lata, a w porywach może i 2.5-3 lata.

Wystarczy, że za te 2 lata kupi się kolejnego GTX'a 980 kiedy będą już relatywnie tanie, a taki potworek w postaci SLI z GTXów 980 pewnie będzie dorównywał topowym kartom w danym roku :D

 

Osobiście czekam z zakupem nowej karty do stycznia. Mam nadzieję, że pojawi się wersja z 6 lub 8 GB VRAM :P 

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

 

 

@Skeletor a jak ogólnie wrażenia z gry :) ?

 

Gra odkrywcza specjalnie nie jest, chociaż jest kilka fajnych innowacji. Taki Assassin w Mordorze. Wiadomo, że w tak rozległych grach wiele rzeczy jest powtarzalnych. Tak bez spojlerów, są główne cele i misje poboczne. Z czasem odblokowujemy coraz więcej terenu. Jedni nudzą się szybciej inni wolniej, to już kwestia indywidualna. Ja w Risenie 3 utłukłem ponad 2000 stworów i do samego końca gry fajnie mi się walczyło. Wracając do Shadowa. Ścieżka dźwiękowa, klimat i fabuła zdecydowanie na plus. Sterowanie typowo pod pada, czyli dziecko sobie poradzi. Na klawie też spoczko, ale chyba zbinduje sobie parę rzeczy na gryzoniu. W 1080p na ultra wszystko śmiga bardzo dobrze, nic nie chrupie póki co. Powiem tak, są momenty, że gra dużo lepiej wygląda od scen z filmików. Przepiękna. Jak to musi wyglądać w rozdziałce 4K? Nie jestem sobie w stanie wyobrazić...

 

Podsumowując: jak ktoś lubi uniwersum Tolkiena i sandboxowe klimaty - nie ma się co zastanawiać.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Najlepsze jest to,że na 670 +2500k, jedynie bez textur i cieni na ultra ta gra trzyma 60klatek. Wygląda cudnie i ciekaw jestem jak to wygląda z teksturami na ultra

 

Sprawdziłem i wygląda cudnie. Szkoda,że gra ma wtedy jakieś 20kl/s  :cry:  Czas się powoli witać z nowym gpu 

Edytowane przez natsu
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...