Skocz do zawartości

  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść


Recommended Posts

Teraz to już im się nawet słynnej karteczki o klawiszologii i epilepsji nie chce drukować xD Władowali wszystko na okładce i są zadowoleni. Obecnie to chyba oprócz gier RPG i EK nie ma po co kupować pudełka bo w środku poza płytką z grą, w tym wypadku aż 5 DVD + karteczką z kodem na DLC nie ma nic...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie ma to jak mieszkać 30 km od stolicy i nic po kablu przyzwoicie nie działa... 

 

Teraz ewentualnie będę miał możliwość zmiany na 4 Mbs na radiówkę od innego dostawcy... ale 110 zł miesięcznie  :facepalm:


Rozumiem, że najlepiej w tą grę gra się na padzie?

 

Sprawdzałem wydajność na HD4600 @ 1650 Mhz... przy FullHD średnio 22,5 FPS  :banan:

Link to post
Share on other sites

Pograłem  3 misje :)

 

Mi na a gtx 760 na high smiga super,mialem obawy ale optymalizacja w porzadku +60fps ,nie to co AC Black Flag..Ubisoft niech sie uczy.

 

Gra:

Powiem tak,ostatnio tak dobrze to mi sie gralo chyba w Far Cry 3,rok temu....w tym roku jest taka bida z nędzą,a tu  taka perełka.

Klimat niesamowity,postacie genialne,zachowania itd.swiat bajkowy-mroczny ,i ta muzyka

Tlucznie orkow ma odprężać po pracy .....hehe i tak wlasnie jest:D

Walka tez przyjemna,choc akurat  ma sie wrazenie ze nasz bohater troche skacze  do wrogow nienaturalne,w Batmanie to bylo ok,tutaj tez jest fajnie choc u wojownika napewno takiej cechy byc nie powinno :P

 

System rozwoju postaci koniecznosc zdobywania pieniedzy,wykonywania misjii pobocznych,znajdzki,standard ale fajnie decydowac w co sie pakowavc,troche jak w Wiesku 2.

 

Mapa wydaje sie byc troche mała,choc ma sie wrazenie ze jest kawalek swiata do przebiegniecia.Ale juz widze ze misje niektore beda w tych samych miejscach.

 

 

Grafika-

jak mozna pisac ze ta gra wygladaja z 2010r?No panowie ...

Graficznie jest slicznie,widoki piękne zarowno z bliska jak i sie popatrzy na góry czy gdzie na dól skał.Cos pieknego.Nawet patrzylem na normal ,i tam tez wyglada to super,niewiem jak mozna mowic ze graficznie ta gra nie pasuje na rok 2014.

 

Daaawno nic nie tak nie wciagnelo,chyba ją wymaksuje i zdobede kazda znajdzke :D

8-)

Jestem zaskocozny ,napewno gra zasluguje na swoje bardzo dobre noty.W tym roku same kaszanki ,czlowiek gra w stare tytuły ,,a tutaj sie nalazła jedna dorodna kiełbaska ze hej!

Edytowane przez kuba223
Link to post
Share on other sites

A mi na 670 wyciąga 45fps średnio, ustawienia jak u dyndasa. Tylko, że cep i gpu ma takty jak przy zakupie. I boli te 2GB, a chociaż zjechałem do 720p i skok do 73fps średnio, a rozdziałka mniejsza o 33% tylko. Oj muszą pare rzeczy poprawić w optymalizacji bo jednak gra trochę za bardzo łakoma jest na vram.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...