Skocz do zawartości

  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść


Recommended Posts

Pytanie w imieniu znajomego: :)

Ile tekstury HD zabierają FPS,na ustawieniach dajmy na to HIGH?(na karcie sredniej,pokroju R9 270,gtx 660)

ktos sprawdzal?

 

bo niewie czy instalowac jak mu FPS maja spasć a tak gra mu sie komfortowo ok 60 fps..

Edytowane przez kuba223
Link to post
Share on other sites

Wszystko full tylko cienie i tekstury wysokie

No dobra. Wszystko na max tylko tekstury wysokie. Nie ma 60fps ale mi się gra przyjemnie.

Tej grze wystarczy min 30fps by grać przyjemnie.

 

Jednak różnica między 30 a 60 fps (jak dla mnie) jest ogromna :D PC są po to, aby grać w 60 FPS'ach :P

 

http://gfycat.com/PaltryMiniatureConey

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Yyy. Piratom nie pomagamy. Oryginał jest na steam i jest coś takiego jak synchronizacja zapisów w chmurze. Więc nie ma możliwości utraty save'ów jeżeli ta funkcja jest z automatu wł.

 

Hipokryta.

 

A ja ponawiam moją prośbę o save 20-25% ukończenia gry.

 

Grę kupię owszem ale w GRUDNIU jak cena zleci tak więc nie udało Ci się mi "pojechać" mistrzu. 

Link to post
Share on other sites

Nagrane w 30fps bo inaczej się nie dało :P

https://www.youtube.com/watch?v=3uSfx210mSI&feature=youtu.be

 

Kapsel i mała sieczka z uruków :D Sorki, że czasami klatki przeskakują ale zapomniałem zmienić ustawień graficznych.

 

I strzeliło 100%. Końcówka epic, a ostatni filmik. Pozostawia niesmak i informuje, że na tej części się nie skończy :D

 

Czas stworzyć jeszcze jeden pierścień

 

To ukazanie na górę wulkaniczną, a później na twarz Taliona. Ta zmiana na chwilę tęczówek jego i w tedy te słowa :D

Gra jest *****ista. Jeżeli każdy po ciężkim dniu chce się odprężyć to szczerze polecam. Ta gra ciebie zje, wypluje, zmiensza z ziemią, a tobie będzie i tak mało.

Moja ocena to 4.5/5

Nie full bo drobne błędy są i kwestie kapitanów się powtarzają. No i mogłoby tyle vramu nie jeść.

Muzyke oceniam na 5/5 bo klimat tworzy za******y :D

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...