Skocz do zawartości

Temat o polityce - wchodzisz na własne ryzyko


Recommended Posts

W Konstytucji jest to napisane. Są wymienione dwa punkty związane z prawem (sądami) ale prezydent ma prawo pominąć te dwie drogi.To wynika z art,139.....


http://www.krld.pl/krld/index- radzę się przyzwyczaić,bo tak będzie wyglądała nasza strona w internecie.Oczywiście z małymi zmiana,i osobowymi...

Link to post
Share on other sites

Trochę się różni jednak, nigdy wczesniej wyrok TK nie odnosił się do Prezydenta RP i nigdy wcześniej rząd nie wstrzymał się z publikacją wyroku. Nigdy też Prezydent nie stosował aktu łaski przed uprawomocnieniem się wyroku, również nigdy wczesniej Prezydent nie wstrzymał zaprzysiężenia sędziów TK (stąd ten wyrok TK), również nigdy wcześniej nie dokonano wyboru sędziów TK nie uwzględniwszy poprzednio wybranych, ani nie czekając na wyrok TK w tej sprawie. Także ta władza jednak różni się i to bardzo od poprzednich.

Link to post
Share on other sites

Co do aktu łaski to tu jest wszystko ok, co do reszty. Nie sądzisz, że zawłaszczenie pieniędzy z OFE było zgodne z konstytucją? TK powiedział, że dobro państwa jest ważniejsze od dobra jednostki, czyli dał przyzwolenie na kradzież. 

Link to post
Share on other sites

Część ludzi już widzi ,co robi ten mały człowiek. Najważniejsze dla niego to skłócić naród,powiększyć podziały,które i tak przecież były,na różnym tle. Robi to skutecznie,ale jednak zapomina o jednym. Nie uda mu się zabronić ludziom mówić,myśleć i wierzyć tylko w 500 na dziecko...Jak chce zrobić późną dekomunizację to niech uważa,żeby mu nagle połowy współpracowników i doradców nie zabrakło.I niech lepiej odda tego biednego kota...

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites

Każdy ma prawo, do swojego punktu widzenia otaczającego nas świata.Dodatkowo ma możliwość jego przedstawiania na forum publicznym.Mam nadzieję,że to się nie zmieni. 56 lat życia trochę mi pokazało,jacy potrafią być ludzie,bez względu na pochodzenie czy przynależność.Nie znaczy to oczywiście,że jestem(lub myślę tak) od was mądrzejszy. Ani przez chwilę tak nie pomyślałem.Jest jednak coś,czego najmędrszymi księgami się nie zastąpi.To jest doświadczenie...

Link to post
Share on other sites

To jest kulturalne wycofanie się z tematu.Zbyt duża różnica zdań i poglądów ,może w moim przypadku,doprowadzić do zbyt emocjonalnego podejścia. Nie chciałbym być postrzegany jako "Biedaczyna w akcie desperacji z braku argumentów zaczyna pluć jadem. Nic innego mu nie pozostało. GAME OVER "

Dlatego wybieram tylko GAME OVER i pozdrawiam...

Edytowane przez jarrino
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Petru opłaca demonstrantów, ciekawe ile w tym prawdy, bo trochę na pewno.

 

ja sie zastanawiam jakie mocne układy są między TVN ,Polszmatem i innych gófnianych zmanipulowanych mediów z nowoczesną. Podejrzewam, ze to ten sam układ co z PO.

 

Soros dał im 150mln na walke o demokrację ;)

Link to post
Share on other sites

Lukyeti - powiem.że gorszego ruchu już zrobić nie mogli. Już tu kiedyś pisałem ,chyba,że jeśli nie mam wyboru to wolę jednak złodziei niż oszołomów...

tyle, że ta oszołomowatość, jest w dużym stopniu medialnie wykreowana... tak jak i to zodziejstwo, jest medialnie wytłumione. NAwet o ułamku nie wiesz.

Edytowane przez Synergia
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...