Skocz do zawartości

Temat o polityce - wchodzisz na własne ryzyko


Recommended Posts

Pod tym co napisałeś mogę się podpisać obiema rękami. Tylko zauważ, że to nie Owsiak jedzie po Kościele, tylko Kościół jedzie po Owsiaku. Wiec ja nie mam tu wątpliwości po której stronie mam stanąć. Już nie wspomnę o takich absurdach, jak ciąganie go po sądach za polecanie seksu i miłości Krystynie, bo jej dobra osobiste zostały naruszone. Przecież to boki można zrywać. Takie rzeczy nie tylko można ale i powinno się wyśmiewać.

Link to post
Share on other sites
tylko Kościół jedzie po Owsiaku

 

 

Cały czas uogólniasz. Kościół jedzie, czy jedzie patologiczna część jego przedstawicieli i wyznawców? Kościół, to nie jakiś jeden ksiądz, czy nawet biskup, czy pewna ich grupa. Kościół to cała społeczność ludzi.

 

Takie przykłady patologii można przytaczać bez końca, rzecz w tym, że można je przytaczać bez końca na temat praktycznie każdej liczniejszej grupy społecznej. Zawsze w społeczności pewnej liczby osób którą łączy jakaś cecha można znaleźć mniej lub więcej karygodnych przypadków które bulwersują i wymagają potępienia. Te przykłady dotyczą każdej grupy. Można znaleźć setki takich przykładów dotyczących członków kościoła, zgodzę się, ale można je znaleźć również wśród nauczycieli, związkowców, lekarzy, polityków, taksówkarzy, adwokatów, piosenkarzy, rodziców, młodzieży, sportowców, murarzy itp. 

 

Dlatego patologię trzeba piętnować, ale w jej konkretnych przypadkach, a nie pozwalać sobie na obrażanie wszystkich, za błędy części ludzi im podobnych. To, że część młodzieży ćpa, nie znaczy, że każdego nastolatka trzeba proforma traktować jak ćpuna, to, że część budowlańców chleje, nie oznacza, że nie obrazimy człowieka który od 20 lat nie miał alkoholu w ustach do dmuchania w alkomat przed przystąpieniem do pracy, chociaż nic nie wskazywało na to, że jest nietrzeźwy. "Musi Pan zrozumieć, przecież wie Pan jacy są murarze". Nie nie musi nic rozumieć. Każdemu człowiekowi należy się szacunek, tak długo aż nie udowodni, że jest inaczej.

Edytowane przez wojciechu15
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

@up - dlaczego wstawiasz to coś w polityce ? Pojawiłeś się na stronie Benchmark Forum, żeby ujawniać swoje poglądy na tematy polityki i pandemii ? Proponuję ci zmienić rodzaj strony, bo w tym momencie działasz tu jako troll. Każdy, kto rejestruje się na tej stronie, ma albo problem ze swoim komputerem, albo potrafi pomóc innym w tych sprawach, albo potrafi zainteresować innych jakąś technologią, rozwiązaniami w świecie IT.  Ty, jak widać po treści wpisów, nie masz na ten temat nic do powiedzenia, dlatego najlepiej by było, gdybyś opuścił tą stronę...

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites

To dział na luzie - temat polityka - nie łamię żadnego regulaminu, w tym forum.

 

Koronawirus to kwestia polityczna, kwestia gospodarcza, kwestia życia na tej planecie i nasza przyszłość

 

Pisanie tego co napisałeś w odniesieniu do mojej osoby jako trola jest równoznaczne z bagatelizowaniem problemu, o którym trzeba głośno w chwili obecnej mówić/pisać.

 

Masz w jednym rację, nie udzielam się tam, gdzie nie mogę pomóc.

Natomiast w kwestii wirusa, mam wiele do powiedzenia.

 

No i te moje zero postów - boli nie? patrz jaki jestem inny ;)

Edytowane przez ACKROOT
Link to post
Share on other sites

Dlaczego tutaj, na forum komputerowym? Z innych cię już wywalili?

aha rozumiem, że na forum samochodowym, nie można rozmawiać o pogodzie, na forum komputerowym - o polityce, zwłaszcza w tematach do tego przeznaczonych czyli - poza wszystkimi tematami - na luzie

Link to post
Share on other sites

Jesteś kolego totalnym tłumokiem, więc nie będę ci  tłumaczył  moich wpisów, bo nie jesteś w stanie tego zrozumieć trollu...

To, że mam inne zdanie niż ty "oświecony magistrze" nie upoważnia Ciebie do obrażania mnie... proszę Cie o trochę kultury w wypowiedziach. A o tłumokach chętnie podyskutuję z Tobą za jakiś czas, poczekajmy na kolejne - zakazy.

 

Polityka (z gr. πολιτικά politiká "sprawy miasta, państwa"[1] od πόλις polis - "miasto-państwo") – pojęcie z zakresu nauk społecznych, rozumiane na wiele sposobów.

U Arystotelesa polityka jest rozumiana jako rodzaj sztuki rządzenia państwem, której celem jest dobro wspólne. W starożytności i średniowieczu dominowała idealizacja polityki i polityków oraz wywodzenie jej źródeł z praw natury bądź woli sił nadprzyrodzonych, służąca uzasadnianiu nierównoprawnych podziałów na uprzywilejowanych rządzących i podporządkowanych ich interesom poddanych.

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Polityka

Edytowane przez ACKROOT
Link to post
Share on other sites

Ty natomiast, obrażasz mnie i innych użytkowników forum, pojawiając się pod inną nazwą. Nie mam nic do twoich poglądów, choć nie ze wszystkimi muszę się zgadzać, ale to co i jak robisz, to oszustwo. Internet oczywiście na to pozwala, ale np. mnie, nie pozwala na to mój system wartości. Także nie tylko poglądy nas różnią...

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites

@up - no trochę tak, ale mu nie odpuszczę, tak dla zasady....

widzę koronaFAKEwirus idealnie wpływa na osoby starsze, uruchamiając w nich rządze gromadzone w ciężkiej pracy.

Na forum, za monitorem teraz można podocinać, trolowi... ale fajna zabawa. Nie zwracając uwagi na szczegóły i mają w d..tyłku państwo, bo przecież nie ma się biznesu wielomilionowego, który dziennie traci ogromne pieniądze z uwagi na decyzje rządu.

Link to post
Share on other sites

Pogięło Małego, jak on myśli że ludzie pójdą na wybory to oszalał.Nie każdy żyje tylko dla kota.

Wybory muszą być teraz bo im później tym mniejsze szanse ma Adrian. Gdybyś się zastanawiał dlaczego samolot musiał ładować w Smoleńsku to pomysł dlaczego wybory muszą się odbyć 10 mają.

Link to post
Share on other sites

Może berety pójdą w ostatnią drogę...

Źle, berety to na pewno pójdą.

Ale fakt faktem że dziś przy profilach zaufanych i innych pierdołach mogli by już dać możliwość głosowania zdalnego. Chociaż beretom i tak to nie pomoże.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...