Skocz do zawartości

Temat o polityce - wchodzisz na własne ryzyko


Recommended Posts

Wcześniej też jakieś tam zwierzę padło, wątpię żeby zmiana właściciela miała taki wpływ, że koń padł od razu :P
Poza tym dla mnie to jest jakiś matriks, że mamy jakieś państwowe stadniny koni.


Możesz nazywać Korwina radykałem, ale Kukiz "15? Tam jest plejada gwiazd od skrajnych lewaków do skrajnych nacjonalistów, ten klub jest troszkę zabawny jak dla mnie.

Link to post
Share on other sites

 

 

Ktos tam donosil, ktos nie donosil, oj tam oj tam. Slyszeliscie kiedys o czyms takim jak honor albo zdrada? Czy pudelki juz Wam calkowicie wypraly mozg? Ludzie ktorzy sie nie dali zlamac w czasie komuny to bohaterzy. Walesa nie, malo ze sie dal zlamac to jeszcze w tym wszystkim uczestniczyl i donosil na kolegow, wiec dzialal na szkode Panstwa, podkreslam NA SZKODE!

 

To jest właśnie pytanie zgodne ze standardami pudelka. Wiek nie ma tu znaczenia. Nie umiesz się odnieść do tego co napisał to szukasz szybszej metody żeby go zdyskredytować?

 

Apropos dalszej części... Jaruzelski, PZPR i Kiszczak to właśnie było Państwo. To "twoi" bohaterowie działali na szkodę Państwa, a nie odwrotnie. Ewentualnie możesz napisać, że Twoim zdaniem Bolek działał na szkodę narodu, społeczeństwa, ludzi etc i wtedy będzie ok. Tylko pamiętaj, że spory % ludzi tamten system popierał i był zadowolony z niego. Nawet teraz spora część społeczeństwa go popiera i twierdzi, że ileś rzeczy wtedy funkcjonowało lepiej. Takich badań OP było robionych sporo w ostatnich latach.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ostatnio był fajny artykuł w mojej ulubionej gazecie na N. Statystycznie rodziny wielodzietne w Polsce = totalna bieda + komornik na karku. Także środki przekazane takiej rodzinie na konto szybko trafią do tego ostatniego. Ponoć już zacierają ręcę. No ale udało się tym programem kupić głosy polaków i to się liczy ; - )

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

A ja sie zbieram do pojechania z wnioskem o 500+.

Wlasnie urodzilo mi sie trzecie dziecko :-)

Uwazam, ze ta kasa powinna byc odliczana od podatku dochodowego jaki placisz, ewentualnie doplata jak tego podatku jest mniej. Wtedy kasa by byla dla zatrudnionych a nie, jak to napisano wyzej, patologii, nauczonej zyciowej bezradnosci ale majacej w jednym paluszku przepisy dot. pomocy spolecznej ;-)

Mam sasiada ktory w zyciu dnia nie przepracowal, ostatnio sie chwalil jak to 250zl/mies wywalczyl.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

To jest chyba projekt Kukiza o ujemnym podatku dochodowym, coś takiego. To ma sens, tak samo powinno być z zusem, po co tyle administracji zusowskiej :->
Lepiej jednak zajmować się tematami aborcji i innymi tego typu. Mieliśmy jedną z najbardziej kompromisowych ustaw o aborcji, a im i tak było za mało. Oby PiS nie przetrwał przez te 4 lata u władzy, bo kierunek ich zmian to jest jakiś kosmos.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Napisałem email do minister Elżbiety Rafalskiej, dnia 7 marca i do dzisiaj nie otrzymałem odpowiedzi.. Chodziło mi o ten problem z własną działalnością i stażem urlopowym. Prawdę mówiąc Nowoczesna też mi nie odpisała.. Chyba powinienem się przejść do jakiegoś biura poselskiego?

Chciałem porostu sprawdzić czy szary człowiek miałby jakiś wpływ na to co się dzieje w naszym kraju.. I czy minister odpisze mi w ciągu 30 dni.. Czy ktoś się przejmie sprawą..
Chociaż ministerstwo spraw zagranicznych mi odpisywało w przeciągu jakiś 10 dni.. Chociaż nie zrozumieli moich intencji..  Odzyskałem paszport, który zaginał z winy poczty polskiej, i pomyślałem że kara w wysokości +200% kosztu wyrobienia nowego paszportu powinna być mi zwrócona.. Tak by było gdyby państwo było przyjazne obywatelowi..
Skończyło się na tym ze jakaś babka do mnie zadzwoniła, z biura paszportowego w Gdyni, i wdałem się w nieprzyjemną dyskusje. i nie wiem czy nie będę miał w związku z tym konsekwencji.. Za przetrzymywanie własnego paszportu, po tym jak go odnalazłem w momencie gdy już miałem wyrobiony nowy :D

No trudno, intencje człowiek ma dobre a wychodzi jak zwykle..
 

Link to post
Share on other sites

To już pewne. Od przyszłego roku każde gospodarstwo domowe co miesiąc będzie przymusowo odprowadzać podatek na radio i telewizję wraz z rachunkiem za prąd. Kwota nie jest jeszcze do końca sprecyzowana ale coś miedzy 11-15zł.

Śmiecie z PiSu znowu wymyśliły jak dowalić ludziom.

Link to post
Share on other sites

Morawiecki i Zawiercan wykluczeni z klubu Kukiza. Teraz dobrze widać jak durne jest tworzenie tych wyimaginowanych legend jak ta morawieckiego. Kto słuchał wypowiedzi kornela od czasu wyboru nowego rządu ten wie, że gość ma w nosie Polskę a gra cały czas tylko dla syna i nic go więcej nie obchodzi.

Link to post
Share on other sites

Coś czuję, że oboje znajdą miejsce w PiS.

 

Krew mnie zalewa jak czytam takie wywiady:

http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/wywiady/kontrwywiad/news-rezolucja-nie-robi-wrazenia-na-pis-zamkneli-sie-na-dialog-na,nId,2184508

 

"Wczoraj 513 posłów z innych krajów europejskich zdecydowało, że coś się w Polsce dzieje nie tak. Z Polski mamy 51 eurodeputowanych, więc trudno  powiedzieć, że to zdecydowała czy zrobiła PO."

Link to post
Share on other sites

"......mamy kwestię Bretixu..."

 

Ja pitole, może on nawet nie jest świadomy na czym ten problem polega....europlarlamentarzysta.

 

"I to nam się udało, żeby nie zamywać tego wszystkiego." ....... co się udało?


http://wpolityce.pl/smolensk/288508-portrety-smolenskie-w-sejmie-marszalek-sejmu-otworzyl-wyjatkowa-wystawe-upamietniajaca-96-ofiar-tragedii-zobacz-zdjecia

 

"Mam wielki honor otworzyć tą niezwykłą wystawę w skromnych progach Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej. Widzimy tutaj twarze naszych współczesnych bohaterów, którzy zginęli za ojczyznę i jak wielu członków naszych pokoleń zginęli, polegli na Wschodzie. Jakie to charakterystyczne dla dziejów Polski i Polaków."

 

My to jednak mamy fantazję. Na walkę z ruskimi puszczamy cywilny samolot nabity politykami i prezydentem.

Link to post
Share on other sites

Korwin to idiota, a by Cię pokonał w każdą grę umysłową bez mniejszego problemu.

Lewica jak i prawica ma ludzi inteligentnych jak i idiotów. Jednakże, odmówić intelektu Korwinowi nie sposób.

 

Myślałem, że inteligentni inaczej wierzący w mądrość korwina już wyginęli. Widać, że tutaj jeszcze nie :D

Wystarczy tego dziada trochę posłuchać. Przygłup.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

"Inteligencja to, najogólniej mówiąc, zdolność kojarzenia faktów i wyciągania wniosków. Osoba inteligentna to taka, która z łatwością rozwiązuje zupełnie NOWE zadania, jakie stawia przed nią rzeczywistość. Wiąże się również z tym łatwość przyswajania NOWEJ wiedzy. Cecha ta jest niezależna od wiedzy o faktach, jaką dana jednostka aktualnie posiada.

Inaczej jest z mądrością. Osoba mądra to taka, która przeprowadza trafne rozumowania i podejmuje właściwe decyzje TU I TERAZ, dobrze radzi sobie z aktualnymi, nie koniecznie nowymi dla niej problemami. Mądrość wymaga posiadania odpowiedniej wiedzy dotyczącej istotnych dla danego rozumowania bądź działania faktów. Ponadto "mądry" to przymiotnik zdecydowanie silniej wartościujący niż "inteligentny". Od osoby mądrej wymaga się z reguły pewnych dodatkowych kwalifikacji moralnych oraz postępowania zgodnego z przyjmowanymi przez nas praktycznymi zasadami. (Bardzo często bywa na przykład tak, że osoby skłonne do podejmowania znacznego ryzyka oceniamy jako niemądre, mimo iż posiadają one inne przymioty intelektualne.)"

Ja go jednak uważam za inteligentnego "idiotę"...:)

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites

Nie rozmawiamy w ogóle na temat jego poglądów w tym momencie. Tylko o fakcie, że wg. Ciebie to jest idiota. Nawet ludzie co się z nim nie zgadzają po całej linii nie nazwą go idiotą, bo łeb ma niesamowity.

Wiesz to po tym jak ludzie z nim rozmawiają czy po czym?

Ja wnioskuję po tym co on mówi. To stary idiota.

1/4 tego co mówi ma jakiś sens  a 3/4 to brednie od których uszy bolą.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...