Skocz do zawartości

Temat o polityce - wchodzisz na własne ryzyko


Recommended Posts

Może ja się nie będę wypowiadał, bo ja tylko coś sam z siebie co się zainteresuje i trochę inwestuję na giełdzie, to pewnie za niski status mam żeby odezwać się do Pana Laureata.

 

http://gifsforum.com/images/gif/other/grand/SPL2014_MarineKingPRIME_vs_Set_5c2477d5382fc29e9b1cf72513e3a723.gif

Link to post
Share on other sites

Oceniam życie w PRL tylko z perspektywy życia mojej rodziny, opowiadań mojego ojca i jego znajomych ale jak słyszę, że to był morderczy system nastawiony na udupienie obywatela to śmiać mi się chce. Wspomnę tylko, że w dzisiejszej, cywilizowanej Polsce o wysokich standardach prospołecznych istnieją przepisy pozwalające sprzedać mieszkanie razem z lokatorem.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Możemy zawsze przejść na temat Ukrainy i pogadać czemu cały świat ocipiał i porównuje Putina do Hitlera. I czemu mają do niego pretensje o rozmieszczenie wojsk na Krymie skoro USA ma rozmieszczone wojska ponoć w ponad 100 krajach na świecie i nikt się nie czepia. I czemu Putin jest Hitlerem skoro jego działania nie spowodowały żadnych ofiar, a konflikt wywołany przez chłopca od krów W. Bush`a pochłonął w Iraq`u okoła 1mln ofiar.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dokładnie to Bush i Obama mają krew na rękach, oni są odpowiedzialni za ostatnie konflikty na całym świecie w ostatnich latach. NATO ma przyzwolenie na mordowanie, aby zapewnić Stanom korzyści. Cóż niestety należymy do NATO i UE, więc propaganda musi być.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

To zależy od tego czy grupę, która obaliła Janukowycza możemy nazwać całą Ukrainą. Czy obalenie go też w taki sposbó możemy nazwać demokratycznym przejęciem władzy i czy cała UE, która używa górnolotnego, demokratycznego słownictwa powinna to wspierać. Nie mówię, że Putin jest w tym święty ale fala jednostronnej, ślepiej na niektóre fakty, dla zasady wrogiej krytyki jego osoby jaka przewala się przez media, w tym przodujący TVN24, mnie śmieszy. Nazwałbym to histerycznym atakiem rusofobii. USA przoduje od dawna w poszerzaniu strefy swoich wpływów, nikt się nie czepia.

 

Najlepsze jest jednostronna forma przedstawiania osoby Putina jako krawawego rzeźnika, co chwila nowy news czy polska armia zatrzyma szarżującego bandytę...pewnie, mamy szwadrony Rydzyka. Kurski w PE wyzywa go od małych Hitlerków, żenada do kwadratu. Pewnie na spotkaniu w cztery oczy kontemplowałby własne buty bo nie miałby odwagi spojrzeć mu w oczy.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem Ukraina sama prosi o pomoc, Europy i USA, a rosjan nie chca i ja sie im nie dziwie.

 

Obwinianie USA za konflikty na calym swiecie jest najbardziej zaskakujaca teoria jaka slyszalem od wielu lat.. 

Ukraina? Która Ukraina, prorosyjska czy nacjonalistyczna?

Link to post
Share on other sites

jest tylko jedna Ukraina, łatwo odróżnić, mówi się tam po ukraińsku, a nie po rosyjsku, i właśnie ta pierwsza została zbrojnie najechana przez wrogi kraj

co do obywateli to jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności ta prorosyjska część umie posługiwać się tylko językiem Tołstoja, a nie swoim ojczystym

Link to post
Share on other sites

Ciekawe jak by Polacy reagowali gdyby w Niemczech do władzy dochodzili naziści wielbiący Hitlera jako bohatera jednocześnie roszcząc prawa do przejęcia Polskich terenów ?

Bo jakoś większość narodu Polskiego problemu nie widzi w ustawionym i sponsorowanym przez UE/USA przejęciu władzy Banderowców/UPA nad Ukrainą. Mózgi doszczętnie wyprane przez propagandę medialną. Mądre jest powiedzenie "ten, kto zapomina historię, powtarza ją" a Polacy chyba zapomnieli już o czynach UPA i zasadach działania UE. 

Polecam jeden z lepszych artykułów opisujących cały ten konflikt z dalszej perspektywy a nie tylko ostatnich wydarzeń http://zezorro.blogspot.com/2014/03/o-cotak-naprawde-chodzi-w-ukrainskiej.html

Edytowane przez Fenio
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

Obwinianie USA za konflikty na calym swiecie jest najbardziej zaskakujaca teoria jaka slyszalem od wielu lat..

 

Putin: Czeczenia, Gruzja - 0 ofiar wśród cywili, porządek zrobiony.

Usa: Wietnam, Afganistan, teraz Irak - tysiące ofiar w postaci miejscowej ludności.

 

O to chodziło.

Link to post
Share on other sites

Putin: Czeczenia, Gruzja - 0 ofiar wśród cywili, porządek zrobiony. Usa: Wietnam, Afganistan, teraz Irak - tysiące ofiar w postaci miejscowej ludności. O to chodziło.

 

Zero ofiar cywilnych w Czeczenii? To chyba żyjemy w równoległych rzeczywistościach. Ofiar wśród cywilów w Czeczenii było bardzo dużo, nie mówiąc już o innych zbrodniach (np gwałty) i kompletnym wyniszczeniu całego regionu...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...