Skocz do zawartości

Temat o polityce - wchodzisz na własne ryzyko


Recommended Posts

http://i.imgur.com/6tyDnkU.pngNiektóre odpowiedzi mają zły klucz. Np. pytanie o to czy UE może wprowadzać własny podatek. W kluczu KNP ma "nie ma zdania" a w rzeczywistości wiadomo jakie ma na ten temat.

Edytowane przez wojo12
Link to post
Share on other sites

@wojo12

 

Dobra strona to euandi.eu, u mnie coś za bardzo w stronę Solidarnej Polski wyszedł wynik... No ale głosował będę na pewno na KNP.

 

http://i58.tinypic.com/2eg4qaq.jpg

 

 

 

Bardziej w temacie:

 

Polecam, całkiem ciekawa analiza wywiadu Kraśki z Januszem.

Edytowane przez gregotsw
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A ta menda rzecznik opolskiego ZUS-u, gubi się i nie wie nawet co powiedzieć :[ . Mój ojciec zmarł na zawał po płaceniu składek na ZUS 35 lat [ Usługi Szewskie ], a nawet na pogrzeb zabrakło, a ZUS sobie pałace wystawia.

Edytowane przez daryzda
Link to post
Share on other sites

Lewackie ogłupiające hasła są jak narazie silniejsze, wszystko "darmowe" za pożyczone pieniądze i prowadzenie za rączkę także.

 

Dziwi mnie niskie poparcie dla centro-prawicy Gowina. Teoretycznie jego program, mniej agresywny od KNP powinien zachęcić większą liczbę wyborców. Jest chyba zbyt mało wiarygodny(PO) i idzie za bardzo w stronę kościoła.

 

 

Ciekawe czy jak zmieni się koniunktura(na Prawo) to PO, PiS także się nawrócą aby zostać przy korycie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To jak już wstawiamy poglądy lewicowe w krzywym zwierciadle to dla jaj ja wstawię prawicowo - katolickie. Enjoy.

 

 

1. Ruscy są zawsze źli i winni wszystkich tragedii jakie dotykają Polskę.

 

2. Ruscy są źli bo wytłukli nam całą intelektualną elitę, mniejsza o to, że w wyniku działań organizatorów powstania warszawskiego zginęło o wiele więcej.

 

3. NATO amerykańskie jest dobre, a NATO niemieckie złe.

 

4. Jeżeli rozbije się polski samolot to nie dlatego, że latamy złomem, a piloci mają ułańską fantazję i lubią łamać procedury tylko dlatego, że ktoś go zestrzelił.

 

5. Bezpieczeństwo w powietrzu gwarantuje nie sprawna maszyna i wykwalifikowana obsługa tylko ilość modlitw.

 

6. Zamożność polskiego społeczeństwa i kondycja polskiej gospodarki zależy od ilości rodzonych dzieci, kasy przekazywanej na tacę i odmawianych modlitw.

 

7. Religia w szkołach i na maturze to priorytetowe narzędzie dla młodych ludzi, którzy będą stawiali gospodarkę na nogi. Nauka rosyjskiego to narzędzie zbędne, a wręcz szkodliwe.

 

8. Wyssaną z prawicowości i katolicyzmu miłość do bliźniego manifestuje się przez dążenie do wojen i konfliktów, wrogość wobec mniejszości, kropienie wodą święconą czołgów, okrętów i samolotów wojennych jako narzędzi niosących przesłanie miłości.

 

9. Pedofil ateista podlega kastracji i zamknięciu w więzieniu. Pedofil ksiądz podlega przeniesieniu do innej parafii, na nowe, żyzne pastwiska służące jego upodobaniom.

 

10. Przez wielką miłość katolika do bliźniego i inności większość rodziców jakich znam wysyła dzieciaki na religię żeby... "nie doznały wykluczenia, wrogości i przykrości ze strony otoczenia".

 

11. Tęcza obraża uczucia religijne i należy ją spalić ale dwie liżące się kobiety są fajne.

 

12. Prostytutki nie da się zgwałcić.

 

13. To, że w Polsce jest jak jest to nie wina samych ludzi i wybieranych przez nich rządzących tylko wina bytów bezosobowych typu żydokomuna, lewactwo, postkomuna... niewidzialna macka Kremla.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Chyba inaczej postrzegasz prawicę niż ja, powyższe punkty najbardziej pasują do konserwatywnej światopoglądowo, socjalistycznej gospodarczo katolickiej partii Jarka, którzy udają patriotów, a do patriotyzmu im daleko.


P.S
Głupi Korwin gadał głupoty, a tu proszę:
http://niezalezna.pl/54583-janusz-szewczak-o-kulisach-finansowania-partii-tuska-przez-cdu-nowe-fakty

Link to post
Share on other sites

@kbrbabzbtb

 

Miało wyjść zabawnie, a wyszło raczej żałośnie. Przeczytaj jeszcze raz "lewicowa logika" to zobaczysz, że nijak nie można tego porównywać do Twoich wypocin. W "lewicowej logice" ktoś wyraźnie z głową przysiadł i ukazał hipokryzję lewicowych haseł, dokraszając wszystko nutą ironii. Twoje kilkanaście zdań pozbawionych ironii nie śmieszy, a co najwyżej budzi litość. Zasadniczy problem tkwi jednak w tym, że nie odnosisz się do haseł prawicowych... Szczerze mówiąc mam ogromny problem z przypisaniem tych haseł jakiejkolwiek grupie poglądowej.

Edytowane przez gregotsw
Link to post
Share on other sites

@kbrbabzbtb 

Co ty za przeproszeniem pierdoły piszesz? Toż to nie ma nic wspólnego z prawicą. Tu jest tylko głupie gadanie o Kościele. Poczytaj sobie najpierw a dopiero później się wypowiadaj i udzielaj na forum.

Link to post
Share on other sites

Tekst po prostu idealny http://3centy.wordpress.com/2013/01/04/janusz-korwin-mikke-ofiara-wlasnej-logiki/
Na spotkaniach z prezesem, prezes spokojnie wszystko może wytłumaczyć, jednak nie umie wykorzystać czasu antenowego i po prostu ośmiesza liberałów w TV. Nie ujmując tego co pan prezes zrobił, żeby ludzie w ogóle zaczęli myśleć o liberalizmie myślę, że jego czas się pomału kończy. Nie wiem czy po eurowyborach i pokazaniu ludziom, że KNP może przekroczyć 5% (co z pewnością zrobi, osoby przez pana prezesa przekonane to jest żelazny elektorat, który pozwoli na przebicie 5%) nie będzie to najlepszy czas, żeby zajął się stricte publicystyką i przestał kandydować z list KNP.Myślę, że prawdziwe liberalne rządy są jeszcze przed nami.

Link to post
Share on other sites

Ja myślę jednak, o ile odnosisz się do tych inwektyw typu "złodzieje z brukseli", "banda czworga do więzień" że jest to celowe zagranie... a nie uleganie prowokacjom.

 

Takie jest KNP. Jest skrajne i Korwin wielokrotnie o tym wspominał i z tym się nie kryje. W wielu wywiadach podkreślał, że jest prawie pewien że samodzielnie nie zdobędzie, przynajmniej w demokracji władzy. Będzie musiał rządzić w koalicji. 

 

 

KNP to skrajna prawica i Korwin właśnie to prezentuje. To jest partia maksymalnie 10% i wszyscy jej członkowie są tego w pełni świadomi. Jeśli komuś nie pasuje ta skrajność nie powinien głosować na KNP, tylko na coś bardziej centrowego.(a'la partia gowina)

Edytowane przez gregotsw
Link to post
Share on other sites

Poglądy gospodarcze Korwin ma  świetne. Swiatopoglądowe mógłby trochę zmienić. Ale najważniejszą rzeczą wg. mnie jest to aby pozbył się wady wymowy. Serio. Miałby wtedy dużo większy posłuch i zdobyłby wiele nowego elektoratu. Wywiady w TV też wyglądałyby dużo lepiej.

Link to post
Share on other sites

grego, chodzi mi tutaj dokładnie o chaotyczność poglądów nie ogólnie, tylko dla osoby która całą swoją wiedzę czerpie z jednego programu. Nie wie on jak go definiować. Aż taka skrajna to ona nie jest, są bardziej radykalne odłamy. Te poglądy są dosyć przystępne, ale źle przedstawione. Do tego Korwin gada rzeczy zupełnie niepotrzebne, które nie mają żadnego odzwierciedlenia w poglądach partii jako całości.

Link to post
Share on other sites

Nie znam bardziej radykalnych odłamów prawicy, przynajmniej w Polsce. Program jest niezmienny od lat, Korwin przedstawia go tak samo także od wielu lat. KNP to Korwin. Bez Korwina KNP nie istnieje. Bez tych "niepotrzebnych rzeczy" wygadywanych przez Korwina KNP nigdy nie zbliżyłoby się nawet do 5%.

 

Te wszystkie zabiegi, może wyglądają na chaotyczne, ale jestem na 99% pewien że są celowe i prawdopodobnie właśnie teraz odniosą skutek.

Link to post
Share on other sites

W Internetach jest już dzisiejsza rozmowa. Ten lewak z PO dawał argumenty poniżej poziomu i miał poważne błędy w logice i logicznym myśleniu. Obejrzałem połowę, dalej nie wytrzymałem i wyłączyłem. Np. te argumenty o służbie zdrowia i ZUSie. Albo mówił to specjalnie żeby sprowokować JKM'a albo jest po prostu głupi.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że jego argumenty były dalekie od logiki. Nie chodzi o to, oglądam Korwina praktycznie zawsze, bo jestem ciekaw jak przekonuje nowych i sam w tego typu dyskusji myślę, że bym lepiej wypadł. Chaotycznie, chociaż może myśli, że dotrze co ludzi co są 100% antysystemowi.

Link to post
Share on other sites
Obejrzałem i tylko utwierdziłem się w przekonaniu że JKM robi świetną robotę. 

Tępych mas w tego typu programach nie przekona i tak, a przyciąga uwagę niezaprzeczalnie. Wydaje się to chaotyczne, ale działa, ostatnio bardzo skutecznie. Laik wyłapuje z tego pewne hasła, a reszty dowiaduje się z np. wielu wykładów JKM. Tym sposobem zdobywa się poparcie. Nie w TV. TV ma tylko zachęcić do zagłębienia się w temat.

 

41% do 59% to zresztą bardzo dobry wynik, szczerze mówiąc spodziewałem się gorszego rezultatu.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...