Skocz do zawartości

Zestawy - Szybkie pytania


Recommended Posts

Cześć - mój kolega chciałby kupić nowy komputer w małym budżecie. (1700zł)

Zaproponowałem mu OC - bał się trochę, mówi że się nie zna ale powiedziałem mu że to tylko wchodzi się do BIOSU i parę kliknięć i tyle. :) Komputer będzie mu służył do gier, przeważnie będize grał w gry nie mocniejsze niż LoL czy CS:go, powiedziałem mu że te gry głownie stoją na procesorze, ale to typ człowieka co nie za bardzo patrzy na grafikę.

Mówi że niektóre częsci mogą być używane o ile jest to rozsądne ale woli nowe, chyba że będzie miał i5 ;) hehe

 

Mój zestaw z OC:
Corsair VS 450w (niepewny*) ok 130zł 

Zalman z3 PLus ok. 150zł

Gigabyte B85M-D3H (nie pewny)  Było ono wybierane (to mobo) pod względem OC ok. 250zł

Pentium G3528 (do OC)  ok 250zł - 300zł

Ram: GOODRam Play! 4GB (black) 1600mhz cl9 - wybrałem ze względu na DOŻYWOTNIĄ gwarancję. 150 zł

HDD: WD Blue 1TB bo 500gb jest tylko o 10zl tańsze 200 zł

GPU: Używka na gwarancji (rozsądek) r9 270 (podkręci sobie zegary do r9 270X ) za około 500 zł

Link to post
Share on other sites

Ja zamówiłem tą samą płytę główną i miała zaktualizowany BIOS mimo, że koleś z morele powiedział, że nie mogą tego zrobić bez usługi montażu. Płyta i tak padła po 10 minutach i czekam na nową ;)

Edytowane przez mateono
Link to post
Share on other sites

Posiadam

Proc i5 4690k

Ram G skill 2133hz cl9

ZASILACZ 630W PUREPOWER L8 BEQUIET

DYSK 500GB SATA 3 CACH 8MB

OBUDOWA CORSAIR 500R

 

 

I CZY PŁYTA MSI Z97 MPOWER PODEJDZIE? I BEDZIĘ CHULAĆ? :o

  • Zastosowanie komputera : GRY
  • Rozdzielczość mojego monitora :  1920x1080 24 cale
  • Pod nowe gtx np : 800 plany  przyszłościowe
Edytowane przez baxwill
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...