Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wątek zakończony. Posty zostały ukryte nie usunięte, więc w razie potrzeby można wrócić do tego materiału.

W tej sytuacji, był niesłusznie oczerniany, przez użytkownika który ubiegał się o kupno jego sprzętu. 
Dodo, wycofał się ze sprzedaży zanim pertraktacje wkroczyły na finalny tor (żadne pieniądze nie były wysłane, nic pewnego nie zostało ustalone poza tym, że "będą w piątek jak wrócę z urlopu"), ponieważ znalazł kupca bardziej zainteresowanego kupnem, niźli wymuszaniem rabatów, opieszałości w podaniu danych i ustaleniu terminu oraz grożeniu wszczęciem postępowania sądowego.
W finale sprawy nadal nie był podany powód wszczęcia tej farsy, poza faktem który można było wyczytać w ukazanych prywatnych wiadomościach - domaganiu się wypłacenia przez dodo odszkodowania oraz pokrycia różnicy w kosztach pomiędzy ceną sprzętu jaką proponował, a ceną sprzętu jaką uzytkownik danrod zapłaci za kupno sprzętu gdzie indziej.

Aferzysta został oddelegowany z permanentnym zawieszeniem konta, nie tylko za wszczynanie afery, oczernianie innego użytkownika forum (moderatora ), ujawnianie jego danych osobowych publicznie, ale także za brak poszanowania poprawnej pisowni, roszczeniowy charakter wypowiedzi, ciągłe drążenie nieistniejącego problemu, bardzo nieeleganckie (a to z kolei bardzo eleganckie określenie na to co miało miejsce) zachowanie, kreowanie się na pokrzywdzonego w tej sytuacji a nawet tak niskie zagrywki jak zasłanianie się własnym dzieckiem czy serwisem Allegro, a wszystko to zwieńczone obraźliwymi prywatnymi wiadomościami w stosunku do innego moderatora, już po zakończeniu sprawy.

Aby nie było wątpliwości, nie był winny niczemu, poza wycofaniem się z obietnicy sprzedaży zanim ta doszła do skutku. Wszelakie oskarżenia i groźby pod adresem dodo były bezpodstawne.

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

Uwielbiam tych błaznów, co zobaczą na forum ofertę za X złotych, coś wyjdzie nie tak i chcą pokrycia kosztów względem zakupu nowego sprzętu. Używany to nie nowy, a zakup przez forum to nie Allegro (brak prowizji) i trudno żeby ceny się pokrywały. 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Sid, napisałem o usunięciu mojego postu. Napisałem coś ale w między czasie Panowie uznali że się dogadali. Dlatego poprosiłem o usunięcie ;) A jeśli chcesz wiedzieć to pierwotnie napisałem do niedoszłego klienta kilka słów o ujawnianiu prywatnej korespondencji :D

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

No Twój post usunąłem, zgodnie z życzeniem. Generalnie to było strasznie niesmaczne widowisko, co krok to jakiś wałek.
Ujawnianie prywatnej korespondencji, danych osobowych, zasłanianie się własnym dzieciakiem, straszenie sądami - szczęście w nieszczęściu, że trafiło na Dodo który dał się już poznać z rzetelności i sprawa była łatwa do zweryfikowania.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

@limera1n:

Powiedz jeszcze że kupiłeś bez allegro i wpłacałeś na konto.

 

kupiłem przez ebay  :rotfl: . Złożyłem juz zeznania, w tygodniu mam dostać zawiadomienie o wszczęciu postępowania. Na ebay tez zgłosiłem. Może go chwycą 

Link to post
Share on other sites

Polecam forumowicza vuodi. Szybka, bezproblemowa transakcja. Bardzo dobrze idzie się z gościem dogadać, miły i w ogóle. Szybka wysyłka, towar w 100% zgodny z opisem, dobrze zabezpieczony. Nic dodać, nic ująć - oby takich więcej ! :)

Link to post
Share on other sites

Ja polecam również użytkownika 40rozbojnik zasilacz działa elgancko ,dobrze zabezpieczony ,kontakt idealny wszystko ok:)

A i zarezerwował sprzęt dla mnie gdy byłem za granicą także wielki + dla tego użytkownika:)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...