Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak mam go nie obgadywać? Kto widział takie podejście do transakcji? Kto ,,normalny" pisze w wiadomości że ,,od razu wyślę kartę" a w piatek odbiera przesyłkę i we wtorek odpisuje mi z tekstem że > od poniedziałku pracuje<? To jest kpina. Albo jestem w MAMY CIE. 

UP@ tommy jestem dobrej myśli naprawdę chciałem na policję iść naprawdę dopiero w ostateczności 

Link to post
Share on other sites

 

 

Kto widział takie podejście do transakcji? Kto ,,normalny"

 

Szczerze, to kto normalny idzie na takie transakcje w ciemno ? Jeżeli już trzeba było to robić przez allegro gdzie są dane i nie ma możliwości ich usunięcia czy kombinowania z usuwaniem wiadomości bo masz wszystko na mailu. 



Aż mój wcześniejszy post usunąłem żeby nikomu  do głowy nie przyszło aby zrobić tak jak tam było napisane  :->

Link to post
Share on other sites

To prawda sam się nie popisałem ale nie trafiłem jeszcze na oszusta na benchmark.pl i sam sprzedawałem rzeczy przez forum i nigdy nikogo nie oszukałem lecz tutaj chyba za bardzo chciałem zyskać na czasie będę brał to pod uwagę w przyszłych zakupach/sprzedażach. Później dam info jaki jest finał sprawy. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

lukson debila to mozesz brata lub kolege wyzywac nie mnie :)

przepraszam wszystkich za te zamieszanie, nie mialem czasu na wysylke paczki, od poniedzialku znowu pracuje i poprostu braklomi czasu na wysylke, nie boje sie takich grozb jakie mi tutaj autor wysyla, bo jesli byl bym frajerem, to autor ma za malo dowodow by pujsc sobie na policje i zglosic jakies dowody z forum... mowilem ze wysle paczke to wysle, poprostu wyszlo tak a nie inaczej, za co przepraszam :) nie rozumiem niektorych uzytkownikow ktorzy odrazu obrazaja, takich plackow jak lukson, typ mnie nie zna a odrazu obraza, troche nie wpozadku... autorowi napisalem ze jutro wysle paczuszke i zrobie ladnie fotke wysylki :)

Link to post
Share on other sites

Wyedytowałem niektóre moje posty na życzenie> decoyek. I nie miej urazy to użytkowników to temat w którym każdy jest WYCZULONY na różne ,,komplikacje,, w transakcjach lub nawet oszustwa. Czekam na potwierdzenie nadania paczki i jednocześnie jeśli otrzymam takowe to poproszę moda o wyedytowanie tematu. I bądź co bądź zachowałeś się łagodnie mówiąc lekkomyślnie ale sprawa idzie ku lepszemu i jeśli wszystko pójdzie dobrze to odwołam wszystkie moje słowa.

Pozdr. a innym dziękuje za pomoc 

EDIT: aha i nie jestem autorem tego tematu  :)  to ogólny temat na forum

Edytowane przez michalinio22
Link to post
Share on other sites

lukson debila to mozesz brata lub kolege wyzywac nie mnie :)

 

przepraszam wszystkich za te zamieszanie, nie mialem czasu na wysylke paczki, od poniedzialku znowu pracuje i poprostu braklomi czasu na wysylke, nie boje sie takich grozb jakie mi tutaj autor wysyla, bo jesli byl bym frajerem, to autor ma za malo dowodow by pujsc sobie na policje i zglosic jakies dowody z forum... mowilem ze wysle paczke to wysle, poprostu wyszlo tak a nie inaczej, za co przepraszam :) nie rozumiem niektorych uzytkownikow ktorzy odrazu obrazaja, takich plackow jak lukson, typ mnie nie zna a odrazu obraza, troche nie wpozadku... autorowi napisalem ze jutro wysle paczuszke i zrobie ladnie fotke wysylki :)

Niestety, ale dowody chyba ma by pÓjść na policje.

Nie wywiązałeś się z umowy a w dodatku nie odpowiadałeś na wiadomości.

 

Objaśnij jeszcze proszę dlaczego usunąłeś wiadomość z danymi kontakt. 

Te zarzuty nie są bezpodstawne więc twoje tłumaczenie się jest przykładem braku powagi i lekceważącego podejścia do kontrahenta.

Pozdrawiam

Edytowane przez rekkluse
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
nie rozumiem niektorych uzytkownikow ktorzy odrazu obrazaja, takich plackow jak lukson, typ mnie nie zna a odrazu obraza, troche nie wpozadku... autorowi napisalem ze jutro wysle paczuszke i zrobie ladnie fotke wysylki

Wysyłasz komuś paczkę... nie masz kasy, ani kontaktu z nim. Postaw się w sytuacji michalinio...

Jak masz się zachować w takiej sytuacji? Grzecznie siedzieć i czekać? To śmierdziało na kilometr wałkiem,

jeszcze te usunięte wiadomości.

Z resztą problem napisać jedną wiadomość do niego? 

Powinieneś potulnie przyznać się do winy i przeprosić za zamieszanie. 

PS: Wyślesz mu paczkę to dopiero uwierzę w twoją "uczciwość"

Na tyle nadszarpnąłeś swoją wiarygodność, że nie powinna Cię dziwić fala krytyki.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

autor ma za malo dowodow by pujsc sobie na policje i zglosic jakies dowody z forum...

 

Autor więcej dowodów niż Ci się chłopie wydaje.

 

 

 

od poniedzialku znowu pracuje i poprostu braklomi czasu na wysylke

 

Brakuje czasu na wysyłkę ale, żeby wejść o 7:02 na Forum PCLAB czas masz?

 

Słów nie mam zamiaru cofać i za nie przepraszać (bynajmniej wskaż tekst, który bezpośrednio odnosi się do Ciebie - czytaj ze zrozumieniem).

Robisz interes z kimś to robisz go od początku do końca. Kasowanie wiadomości, brak kontaktu, odebranie sprzętu = wyłudzenie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Deal na gębę, przez forum to można robić z kimś zaufanym. Taką osobą jest np. GreQonE

Kupiłem od niego Gigaworksy G500 z tego tematu:

http://forum.benchmark.pl/topic/44412-sprzedam-wyprzedaz-greqone/

 

Pierw ja zbierałem się pół roku z wpłatą (powody opóźnienia były różne). Później on nie miał czasu nadać pakę. Kontakt wzorowy - z jego strony :D

 

Dzisiaj tj. 21.05.2013 głośniki do mnie dotarły.

Link to post
Share on other sites

Autor więcej dowodów niż Ci się chłopie wydaje.

 

 

 

 

Brakuje czasu na wysyłkę ale, żeby wejść o 7:02 na Forum PCLAB czas masz?

 

Słów nie mam zamiaru cofać i za nie przepraszać (bynajmniej wskaż tekst, który bezpośrednio odnosi się do Ciebie - czytaj ze zrozumieniem).

Robisz interes z kimś to robisz go od początku do końca. Kasowanie wiadomości, brak kontaktu, odebranie sprzętu = wyłudzenie.

nie twoj interes "debilu", wstaje rano, wlaczam pc na 20 min i wychodze do pracy... zreszta nie bede sie spowiadal jakiemus plackowi. W dodatku nie znacie za bardzo praw, wiec o czym my tu rozmawiamy, nie jestem frajerem i nie zamierzam robic nikogo w ch**a, z kolega wyjasnilismy sobie wszystko na pw, nie wasz interes w tym, no i powtarzam, nie mialby wystarczajacych dowodow by zglosic cos takiego na policji, znam prawo i wiem co z czym sie je. Wiec darujcie sobie wszystkie wypowiedzi i nie zgrywajcie cwaniakow, bo go**o wiecie ze tak powiem.

Edytowane przez decoyek
Link to post
Share on other sites

 

 

nie twoj interes "debilu"

 

Z takimi tekstami chłopcze to do swoich znajomych albo rodziny a nie do mnie. Nie mam zamiaru zniżać się do Twojego poziomu i publicznie Ci ubliżać.

 

 

wstaje rano, wlaczam pc na 20 min i wychodze do pracy... zreszta nie bede sie spowiadal jakiemus plackowi.

W Twoim interesie jest to aby sprawę wyprostować. Obecnie i tak już jesteś spalony.

 

 

W dodatku nie znacie za bardzo praw

 

 

znam prawo i wiem co z czym sie je

 

 

Jak widać masz problemy z poprawną polszczyzną, to raz.

 

Dwa:

 

Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Link to post
Share on other sites

 

 

 

 

Jak widać masz problemy z poprawną polszczyzną, to raz.

 

Dwa:

Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

 

To przedstaw mi dokument ktory mowi ze ja franek sinatra, zgadzam sie na zamiane tego i owego, karte mi wyslal, zaplacilem za nia? Zaplacilem, a wysylac karty nie musze co nie? Bo nigdzie tak nie pisze, a fotki z Prywatnych Wiadomosci na jakims forum to policja wezmie i ladnie w kosza sobie nimi pogra :D Rownie dobrze ktos se mogl photoshopem wszystko ladnie pieknie przerobic, wiec "debilu" nie wymyslaj juz jakis plackowych historyjek, zegnam. Z kolega juz wszystko wyjasnione, jutro ladnie karte pakuje i wysylem, nie jestem frajerem i burakiem zeby wlaki robic. 

 

PS. a ze mam problemy z jezykiem polskim to uj ci do tego, mam swoje powody.

 

 

//Właśnie zarobiłeś warna za obrażanie innych użytkowników i wulgarne słownictwo. //Igorrodz

Edytowane przez Igorrodz
niewłaściwe zachowanie
Link to post
Share on other sites

Art. 287. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub wyrządzenia innej osobie szkody, bez upoważnienia, wpływa na automatyczne przetwarzanie, gromadzenie lub przekazywanie danych informatycznych lub zmienia, usuwa albo wprowadza nowy zapis danych informatycznych,podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

@up daj spokój już poczekajmy do jutra jeśli dostanę potwierdzenie nadania do godz 18 to dla mnie nie było sytuacji pomimo wszystkich problemów. Poczekajmy, po tym że decoyek tutaj piszę i skontaktował się ze mną na razie nie można go oskrażać że zrobił to z premedytacją pomimo, że sam wcześniej byłem tego wręcz pewien. Poza tym jednak chce dostać tą kartę NO!!  :cry:  Czekamy. Poczekałem już tyle to do jutra wytrzymam :) 

pozdr i myślę, że dalsza dyskusja jest zbędna dopóki dopóty nie zrehabilituje się 

Edytowane przez michalinio22
Link to post
Share on other sites

jak to się potocznie mówi:

"zesr*ł się i mu w du*ie śmierdzi" :D :D

 

Moje zdanie jest takie na ten temat:

Myślał, że zrobi deala - weźmie karte za dwie stówki a może druga strona zapomni... każdy lekko rozgarnięty wie, co się robi w razie czego w takich przypadkach. 

PS. Jeżeli jeszcze nie wszedłeś dobrze w XXI wiek to informuję, że umową w dzisiejszych czasach zawartą na odległość może być nawet rozmowa na durnym GG ;)

To, że Ty skasujesz wiadomość, nie znaczy że jej nie ma na serwerze...

 

PS. Serio, jestem za tym, aby usuwanie PW zostało WYŁĄCZONE CAŁKOWICIE! :)



Przy okazji POLECAM jako zaufanego, forumowego użytkownika Pana BIGPUN'a :)

 

Mimo naszej wątpliwej znajomości nie mieliśmy problemów z dogadywaniem się o GTX 580 ;)

To jest jeden z tych userów, któremu można wysłać sprzęt za tysiące złotych, a masz dalej pewność, że kase zobaczysz :)

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

To przedstaw mi dokument ktory mowi ze ja franek sinatra, zgadzam sie na zamiane tego i owego, karte mi wyslal, zaplacilem za nia? Zaplacilem, a wysylac karty nie musze co nie?(..) Wiadomosci na jakims forum to policja wezmie i ladnie w kosza sobie nimi pogra :D Rownie dobrze ktos se mogl photoshopem wszystko ladnie pieknie przerobic, wiec "debilu" nie wymyslaj juz jakis plackowych historyjek, zegnam. (..)

 

PS. a ze mam problemy z jezykiem polskim to uj ci do tego, mam swoje powody.

 

 

//Właśnie zarobiłeś warna za obrażanie innych użytkowników i wulgarne słownictwo. //Igorrodz

Właśnie ta wypowiedź,jak kolega wyżej świadczy o tym że dzieciak ma mocny relatywizm moralny,sam twierdzi "Jestem mądrzejszy bo nigdzie nie napisałem typowego zdania więc mogłem mu zrobić wałek a cały świat się na mnie uwziął,co lepsze cały świat się na mnie uwziął bo mnie nie rozumieją <sad>"bardzo nietolerancyjne i śmieszne zachowanie,w sumie zamiana na gębę przy tej kwocie też nie była rozsądna ale czasem tak poczynić bo zdarzają się ludzie i "ludziki" szczerze to nie wierzę że nadał kartę na miejscu poszkodowanego poszedł bym założyć sprawę za 1,80 (grosze)nadał mu ksero paru kartek które by potwierdzały poczynania/albo scan na neta wrzucić,wtedy się chłopaczyna zlęka i zrozumie że jak nada kartę to sprawę (chyba)można wycofać a prawdę mówiąc to nic nie kosztuję po za czasem i nerwami.A w sumie to są właśnie obowiązki policji więc dlaczego Panowie policjanci mają się bulwersować że w końcu mają zajęcie gdzie popełniono przestępstwo i ściganie złodzieje jest ich obowiązkiem zamiast uganiać się za małolatami bo "otworzył piwo koło sklepu to stówka mandat bo przecież tak być nie może"

 

Po prostu myślę że złodziej pomyślał "uspokoję gościa sprawa przycichnie i będzie przedawnione"a jak będzie to się okaże,Wg bardzo dobrze że dostał warna administracja widząc że ktoś ewidentnie banować takich ludzi,wiem że w regulaminie nie ma pkt odnośnie wyłudzeń jednak wedle zasady "znajdź mi człowieka a znajdę paragraf"powinni otrzymywać permanentne blokady konta od razu było by mniejsze ryzyko trafić na złodzieja na pewno to lepsze od tych całych kartek;]

 

A teraz lista zaufanych kupców

POLECAM

 drn 

Akurat z sąsiedniego forum(nie wiem czy można podać link)ale warto wymienić,gdyż znalazłem ogłoszenie o słuchawkach już dość dawno pierwsze kupiłem na gębę z zaznaczeniem że poproszę nr nadania jak i przesyłkę poleconą.Drugie UWAGA kupiłem listem ekonomicznym(bez poleconego niczego)i słuchawki oczywiście dotarły prędzej niż myślałem,gdyż płaciłem podajże w niedzielę a słuchawki już czekały na mnie we wtorek.Zatem wielki wielki pozytyw,mało tego okazało się że słuchawki po dwóch dniach funkcjonowania ukruszył się jack zatem piszę że jestem niezadowolony bo dość u Cb zalegały(mimo że było zaznaczone że to wysprzedaż gratów)i ten jack nie był zbyt wytrzymały-dostałem tylko zapewnienie że bezproblemowo mogę je odesłać to przylutuje nowego gdyż może faktycznie ich stan nie był taki "fest"i tutaj człowieka rozumiem bo sprawdził pewnie czy grają a skąd miał wiedzieć że plastik się rozkłada jak wyglądał okej mało tego doradził że to jest nie opłacalne i że lepiej naprawić to na miejscu gdyż przewyższa to koszt odsyłania(słuchawki naprawione za browara)zatem na prawdę ręczę własnym imieniem za tą osobę gdyż takich sprzedawców jest mało :)

 

POLECAM RÓWNIEŻ

znanyf

Gdyż zakupiłem od niego kabel vga przesyłka ekpresowo wysłał poczta zawiniła bo pomyliła ulice (nie zaniosła do sklepu a do właścicielki a ta ..długa historia [Wyobraźcie sobie sytuacje wysyłacie na sklep znajomej bo np macie dwie prace i nie chcecie się z awizami męczyć i ofc na swoje nazwisko a paczkę dostaje osoba która wynajmuje lokal sklepowi i tak sobie myśli "przecież tu żaden facet nie sprzedaje.."Zatem pełen pozytyw transakcja na forum i sam zaproponował allegro(akurat dobrze bo mam mało pozytywów)W TEJ SAMEJ CENIE.i to chyba wszystko

 

POLECAM RÓWNIEŻ (WYMIANA NA ALLEGO)

matibu06

Również z sąsiedniego forum,wymiana część za część -wytłumaczyłem iż nie wysyłam pierwszy-wszystko przez allegro,jego części doszły tak jak obiecywał(co prawda przy ide po prawej stornie jest lekko nadłamane wejście ale o tym można było zapomnieć skoro płyta była "garażowana")Odesłałem to co miałem wszystko dotarło do niego wczoraj,dzisiaj pewnie mi opisze jak się sprawuje to w jego konfiguracji sprzętowej,bardzo przyjemny gość ogółem co tu dużo pisać polecam.

 

NATOMIAST POLECAM UWAŻAĆ NA

zgredoo

Jak już pisałem jakiś miesiąc temu chciał się wymieniać na części (wartośći ok 600zł) wszystko omówione,potwierdzone emailem GDYŻ JAK PISAŁ "NIE MAM ALLEGRO"już mi coś śmierdziało ale czekam..dwa dni ciszy po czym wiadomość "wysłałem paczkę powinna być za 3 dni" czekam czekam czekam piszę cisza w końcu doprosiłem się wiadomości poważniejszym tonem(gdyż fajnie się z osóbką rozmawiało)i opisał coś na kształt -sorry ale dorwałem lepszą okazję i dlatego nici z przesyłki w sumie przemyślałem i stało się to dla mnie wcale nie opłacalne,myślę sobie co za frajer "paczka poszła"ta.jednak odpisuję okej nic się nie stało szkoda że straciłem czas przenosząc windowsa z dysku na dysk bo miałem mu jeden odesłać i powoli też zacząłem paczkę kompletować..no trudno

Jednak po spekulowaliśmy jeszcze bardziej-tutaj już dla żartu

I TERAZ NAJLEPSZE

Umówiliśmy się znowu za dysk 250gb e fajka jakieś tam firmy + ten płynik,znów kontakt dobry myślę że może akurat w końcu rzucę papierosy na ekonomiczniejsze ^^ napisał mi znowu wysłałem listem ..bo taniej,pytam czy poleconym-oczywiście że nie.Więc wiedziałem że już mnie w jajo robi zatem pytam co było w liście na jaki adres itp i UWAGA list został wysłany "Wysłano 08 maj 2013 - 19:02 "

I jeszcze nie dotarł-oczywiste że nie dojdzie a ja się zastanawiam tylko po co robić tak ludzi w balona,wydawało się że potrzebuje gbajtów ja potrzebowałem e fajki idealne połączenie a jednak gość jaki jest taki jest.

ZATEM ZGREDOO ZDECYDOWANIE NIE POLECAM (TO PEWNIE JAKIŚ MŁODOCIANY)

 

Jeśli kogoś nie wymieniłem to z góry przepraszam,i wybaczcie za zwłokę mam dużo na głowie.Apropo zawsze jeżeli nagram interes to daję nr telefonu gdy widzę że mam zabiegany tydzień w razie w bo czasem na prawdę ciężko znaleźć dłużej niż 5min na pc a jeśli Kontrahent nie jest zdecydowany bądź chce coś jeszcze omówić zawsze odbieram omawiam-nie dajcie się nabijać w butelkę jak ktoś nie daje znaku życia to po prostu ma Cię gdzieś wytłumaczenie "mam dwa etaty etc."to tak jak by zanieść usprawiedliwienie pisane przez matkę jako l4 do poważnej pracy PZDR 

Edytowane przez 00uvo00
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...