Skocz do zawartości

Recommended Posts

GDDR6X w moim Gainwardzie idą na maks +500 w MSI AB - od 600 zaczyna być mniej punktów w benchmarkach. Można jeszcze posprawdzać coś pomiędzy 500 a 600 ale nie chce mi się już.

 

Reasumując +70 rdzeń + 500 pamięci - mizerny ten OC zwykłych amperów. Może ktoś kiedyś dorwie sie do Strixa (GOSU?) to zobaczymy co potrafi topowa konstrukcja z odjechanymi powerlimitami. :) Mój Genio (bo tak go pieszczotliwie nazwałem :) ) wersją marzeń dla overclockera nie jest.

Link to post
Share on other sites

 

 

Bardziej niż plastikowym (tzn "grafenowym" ) backplate przejmowałbym się ubogim zestawem kondensatorków. Chociaż kij tam wie czy to one były odpowiedzialne za niestabilność   Za to karta bezgłośna wręcz i w miarę chłodna jeżeli wierzyć recenzjom.

 

Jako posiadacz trzech sztuk trio z pięknym szczotkowanym backplate, ten grafen jest szitem co generacja bardziej szczędzą..... 

Link to post
Share on other sites

Bardzo ciekawe, na infolinii dwukrotnie dostałem informacje, że nie mają 'zestawień' zamówień 3080.

Nie wiem czy prowadzą jakieś zestawienia ale pewne jest, że realizacja zamówień odbywa się według daty złożenia zamówienia więc kolejność jest ustalona. Podejrzewam, że te ~5900 to miejsce w kolejce przy ogólnej sprzedaży wszystkich 3080 a nie tylko jednego modelu X-Trio. W każdym bądź razie w X-kom dali do zrozumienia, że przy takiej ilości zamówień i zerowej dostępności to ze wszystkich zamówień nie będą wstanie się wywiązać do marca.

 

Link to post
Share on other sites
3070 będzie miał lepszą dostępność na starcie. 

 

IMO jeszcze gorszą, to znacznie bardziej przystępna cenowo karta i więcej osób będzie na nią polować.

 

 

 

Kiedyś nie miałeś backplatu i było dobrze. 

 

 

Do 780 SLI Classified zamawiałem BP z USA. To były najdroższe kawałki metalu jakie kupiłem (cło, vat..)

 

 

 

Grafen przewodzi ciepło lepiej od aluminium

 

Czysty tak, tam jest go pewnie 0,1% biorąc pod uwagę cenę tego surowca za 1cm2

 

 

Ja jestem 45

 

Jestem w pierwszej 100 dla MSI, w X-Kom kupiłem jeszcze Palita ale nie wiem który jestem.  

Venusa kupiłem w 3 czy 4 minucie na X-Kom ale anulowałem. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...