Skocz do zawartości

Zgadywanki... czyli co to za gra ?


Recommended Posts

Gość DANNY_79

Dzisiejsza moja zagadka, to tzw. "łami-wajcha (jak ja to określam) ;) ", która podczas gry daje 100% odprężenia i umożliwia zapomnieć o codzienności ;)

 

http://img265.imageshack.us/img265/7034/23217240.jpg

 

Gierka bardzo podobna do innej kultowej gry na atari (lecz chyba i nie tylko). Wie ktoś o której myślę (jak nie to będzie później jako podpowiedź, gdyby były trudności). Miłej zabawy ;)

Link to post
Share on other sites

Dzisiejsza moja zagadka, to tzw. "łami-wajcha (jak ja to określam) ;) ", która podczas gry daje 100% odprężenia i umożliwia zapomnieć o codzienności ;)

 

http://img265.imageshack.us/img265/7034/23217240.jpg

 

Gierka bardzo podobna do innej kultowej gry na atari (lecz chyba i nie tylko). Wie ktoś o której myślę (jak nie to będzie później jako podpowiedź, gdyby były trudności). Miłej zabawy ;)

Caveman Ugh-Lympics?? Ale nie jestem pewien.

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

@wormadam: BRAWO! Punkt Twój ;)

Odpowiedź na moje drugie pytanie (do jakiej innej gierki podobna): oczywiście do "Moon Patrol"

 

1. CougarV6 - 16 pkt

2. Wormadam - 12 pkt

3. Reenstix - 8 pkt

4. Danny_79 - 6 pkt

5. JeomaX - 2 pkt

 

 

@blackedeyed:

 

Nie, błędna odpowiedź.

 

Nie cytuj wiadomości z obrazem, bo się syf robi - dopóki nie ma odpowiedzi i uaktualnianej listy, to znaczy, że wszelkie posty dotyczą właśnie ostatniego pytania.

Link to post
Share on other sites

Misja Harolda (amiga)

Zgadza się

 

1. CougarV6 - 17 pkt

2. Wormadam - 12 pkt

3. Reenstix - 9 pkt

4. Danny_79 - 7 pkt

5. JeomaX - 2 pkt

 

Ja w kwestii formalnej. Gra z motorkiem nazywala sie KIKSTART, natomiast KICKSTART to byly kosci ROM w Amidze :P

No faktycznie coś mi nie pasowało do końca :wariat: , ale to tylko literówka i każdy wie o co chodzi :D

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Dlatego nie wnikałem i uznałem odpowiedź (tym bardziej, że w tamtych czasach i tak każdy wymawiał i pisał jak chciał).

Jednak jeomax.co.uk brawo za spostrzegawczość :D

Link to post
Share on other sites

Na pewno, to przygotówka (gdzieś kojarzę te wnętrza).

Brawo jesteś na dobrym tropie (myślałem, że fpp kogoś zmyli :wariat: )

 

Gra została wydana w 1994 roku. Miała zabójcze wymagania sprzętowe i mieściła się na 4!! płytach CD. Mimo objętości i wymagań gra łaziła pod DOSem. Nie posiadała opcji pełnej instalacji (nie było takich wielkich dysków;) ) więc żonglowało się płytami niczym dyskami na amidze :D

By cieszyć się nią w pełni wymagane było Pentium i 16mb ram.

 

Tutaj screen z cut scenki :P widać bohaterów. Powinno ułatwić

http://img243.imageshack.us/img243/6204/21387full.jpg

Link to post
Share on other sites

Niestety to nie ta gra. Phantasmagoria wyszła 2 lata później na (sic) 7 płytach i niestety w 96 roku niczym już nie zachwycała.

 

Tytuł gry jest 4 członowy. Wydawca to Access Software.

http://img263.imageshack.us/img263/9933/95059217600.gif

 

 

Jak nie zgadniecie do końca dnia zapodam nową zagadkę :P

Link to post
Share on other sites

Ha! Wiedziałem, że ktoś zgadnie!. Swoją drogą pierwszy raz udało mi się dać wam zagadkę, która sprawiła wam trudność :P

 

1. CougarV6 - 17 pkt

2. Wormadam - 12 pkt

3. Reenstix - 9 pkt

4. Danny_79 - 8 pkt

5. JeomaX - 2 pkt

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...