Skocz do zawartości

Zgadywanki... czyli co to za gra ?


Recommended Posts

Shadow of the third moon. Byłem właśnie przekonany, że to albo wczesny pecet albo późna AGA

 

Swoją drogą, w trakcie tej zabawy odkryłem, że na amige wyszło wiele ciekawych gier, które mnie ominęły. Jak już dokonam reaktywacji Amigowej, to będę miał co nadrabiać.

Link to post
Share on other sites

Shadow of the third moon. Byłem właśnie przekonany, że to albo wczesny pecet albo późna AGA

 

Swoją drogą, w trakcie tej zabawy odkryłem, że na amige wyszło wiele ciekawych gier, które mnie ominęły. Jak już dokonam reaktywacji Amigowej, to będę miał co nadrabiać.

Zgadza się. Gier wyszedł taki ogrom, że nadrabiania starczy na kilka lat ;)

 

1. CougarV6 - 19 pkt

2. Wormadam - 14 pkt

3. Reenstix -10 pkt

4. Danny_79 - 8 pkt

5. JeomaX - 3 pkt

Link to post
Share on other sites

Dla mnie to wygląda jak gra z Pegasusa :P Podpiętego do Elektrona ;)

Nigdy nie obejdzie się bez niepotrzebnych komentarzy. Dziwie się tylko tobie, bo patrząc na twój wiek to też powinieneś być wychowany na podobnych klasykach, a piszesz jak rasowy noob dla którego liczy się tylko grafika.

Link to post
Share on other sites

Dla mnie to wygląda jak gra z Pegasusa

Kolega starszy ode mnie, to powinien wiedzieć jak wyglądały gry na pegasusa :P Rozumiem, że w twojej młodości zagrywałeś się w crysisa :P:)

 

Kolejna zagadka: tym razem z cyklu łatwizna. ostatnio za dużo było hardów.

http://img294.imageshack.us/img294/6787/trtf.png

 

 

Dziwie się tylko tobie, bo patrząc na twój wiek to też powinieneś być wychowany na podobnych klasykach

U mnie w klasie było paru kolegów, których rodziców nie stać było na komputer. Pozostało im granie w gumę z koleżankami. Trudno..co robić ;)

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Ja dam trzy propozycje (trochę nieregulaminowo, ale i tak pewnie żadna się nie sprawdzi):

 

"Blake Stone: Aliens of Gold" tu właściwie seria, bo było chyba ze dwie części o różnych tytułach po ":"

"System Shock"

"Heretic"

 

Więcej pomysłów już nie mam :(

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...