Skocz do zawartości

Recommended Posts

"Jest duże ryzyko, że w przyszłym sezonie kibice nie zobaczą ścigających się kierowców ulicami Monako"
Ja tam nigdy nie widziałem ścigających się kierowców

Coś jest na rzeczy, ostatnio w relacji już była o tym mowa, a pierwszy raz czytałem na ten temat chyba już w kwietniu.

Link to post
Share on other sites

No nie wiem, w sumie poza 2 czy 3 akcjami to nic się nie działo (poza pójściem w szyki Leclerca i grande strategia dla Sainza). To raczej GP z tych, w których dojechali wyżej ci co lepiej zadbali o opony.

 

A do listy, to dodałbym Silverstone, Sao Paulo i Texas.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

GP Belgii za nami:

 

1) Widok bolidów zasuwających po eau rouge nigdy mi sie nie znudzi - zdecydowanie mój ulubiony tor w kalendarzu - chciałbym kiedyś zobaczyć na żywo.

2) Podobnie podobał mi się widok księżniczki wracającej do pit lane przez Ardeński Las  :). Fajnie go Alonso podsumował przez radio XD

3) Kolejny wyścig z grande strategią :) Nie ma to jak po pit stopie po świeże opony w walce o najszybsze obciążenie stracić pozycję, z trudem ją odzyskać i dostać karę 5s za speeding w pit lane :) Biedny Leclerc tytułu nie uświadczy nawet jak Ferrari przygotuje bolid szybszy o 3s na okrążeniu. Chociaż w sumie i tak brakowało im tempa do RB. Dobrze że chociaż Sainz dowiózł z biedą P3.

4)Verstappen jechał w innej lidze - start z 14 pola nie zrobił na nim najmniejszego wrażenia. Perez w tym samym samochodzie był jego cieniem... Można go nie lubić bo charakter ma jako człowiek paskudny, ale po takich występach szacunek mu się mimo wszystko należy.

5)W głosowaniu na kierowcę dnia głosowałem na Albona - bardzo fajnie że dowiózł punkcik. W porównaniu z niezmiennie "trzymającym poziom" kolegą z drużyny jechał jak mistrz świata.

6) Serce się kraje jak patrzy się na Ricciardo po wyrzuceniu go z drużyny :( Mam nadzieję że zostanie w F1 i to nie w Hassie czy Wiliamsie. Jakoś nie chce mi się wierzyć że ktoś kto rywalizował jak równy z równym z Verstappenem w RB nagle stracił wszystko czym błyszczał. Mclaren widać wybitnie mu nie pasuje w prowadzeniu. Ciekawe jak sie rozwiąże ten kontraktowy cyrk...

7)Tytuł już praktycznie rozstrzygnięty - zarówno konstruktorów jak i kierowców. Musiała by się stać jakaś katastrofa.

8) Alonso i jego prztyczki w nos w stronę Alpine w wywiadach - ten facet wszędzie zostawia za soba spalone mosty...

 

 

 

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
20 godzin temu, drVanSteiner napisał:

Jos Verstappen

Nie ma co się dziwić. Jaki ojciec, taki syn. Rodzina buców.

 

Niestety zapowiada się na kolejny sezon do 1 bramki. Będę mocno zdziwiony gdy RBR nie wygra min 20 wyścigów w tym sezonie (biore możliwość jakichś awarii).

 

*ekhem* ha tfu w puszki! *ekhem*

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Co za cyrki z tymi karami... Zawsze grupa jajogłowych krawaciarzy musi psuć wyścig.

 

Ja rozumiem jakby w polu startowym był za bardzo z PRZODU (potężna przewaga 5 cm na starcie) ale w bok? Co to robi za różnicę? Już by dali spokój. Nie mówię tylko o sytuacji z Alonso ale i z Occonem sprzed 2 tygodni.

10 godzin temu, kubbak napisał:

Nie ma co się dziwić. Jaki ojciec, taki syn. Rodzina buców.

True. Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa już nie.

 

Cieszy mnie za to niezmiernie dalsza dobra forma czornego ksiemcia :D Leje z wywiadów których udziela, prawie taki sam z niego buc jak maksiu z tatusiem. Nawet masażystka go porzuciła :rotfl:

 

Ferrari ...............

 

Mclaren ............... szkoda tego Lando. IMHO ma potencjał prawie tak wielki jak bucowaty Maksiu a przy tym jest normalnym człowiekiem.

 

Alpha Tauri, Alfa Romeo, Williams, Haas są tłem, Alpine też bardzo słaby ma początek.

 

BTW Vettel pewnie pluje sobie w brodę na emeryturze :) Miałby samochód do regularnych walk o podium.

10 godzin temu, kubbak napisał:

 

Niestety zapowiada się na kolejny sezon do 1 bramki. Będę mocno zdziwiony gdy RBR nie wygra min 20 wyścigów w tym sezonie (biore możliwość jakichś awarii).

 

Z takim tempem jak mają mogą sobie pozwolić na wymianę silników, skrzyń i wuj wie czego jeszcze - kary gridowe nadrobią na dystansie - patrz zeszłoroczne SPA....

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...