Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dokładnie tak. Po coś ten regulamin jest. Więc albo wolna amerykanka albo trzeba się dostosować.

Jak zmienią coś w bolidzie i nie będzie zgodne z regulaminem to co? Ale ta część jest przyspawana i nie możemy jej ściągnąć? :->

Przecież to prywatna sprawna tego/tej/ty? bolidu/a/x? :rotfl:

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites



e//
 
Aż strach się bać przyszłego sezonu

A takie ładne, amerykańskie miało być, streaming na żywo przez Internet.
Tego co to wymyślił, posadził bym przed tv by 24h na dobę oglądał tą pikselozę.
Swego czasu miałem eleven na apce samsunga, spadki jakości takie, że rankingu kierowców nie było można odczytać. Kontakt z biurem obsługi to powiedzieli, że wina internetu, dziwne, bo mam 300Mb a inne usługi działały dobrze. Po kolejnych dwóch tygodniach to samo, pikseloza na F1. Nagrałem im jak wygląda jakość ich transmisji w porównaniu do pirackiego streamingu, który to był w świetnej jakości bez przycinek. Odpisali, że oczywiście przepraszają i proponowali zniżki na następny miesiąc. Jak nietrudno się domyśleć olałem ich i wybrałem "inne źródło".
Potem się dziwić, że piractwo kwitnie jak człowiek za coś płaci i nie może normalnie obejrzeć.


Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Kurczaki jak tak dalej w Ferrari pójdzie to mogą opracować bolid szybszy od wszystkich o 2 s na okrążeniu a i tak dadzą doopy... No jak można było tak spitolić pitstopy? Nie dziwie się Leclercowi że rzucał mięsem na radiu. Oddali Red Bull'owi pewne zwycięstwo. 

 

Niezmiennie zadziwia mnie obecność Latifiego w F1.... Ten człowiek nawet za safety car'em potrafi wylądować w ścianie. Ile jeszcze będziemy zmuszeni go oglądać? Powoli zaczyna go gonić młody Schumacher... Niestety do F1 trafia coraz więcej chłopaków z kasą lub nazwiskiem, kosztem utalentowanych kierowców niższych serii. Limity finansowe nic nie dają i słabsze teamy już chyba na zawsze będą takich trutniów zatrudniać. 

 

Sporym zaskoczeniem jest Bottas - widać że psychicznie odżył po latach bycia lokajem czarnego w Mercedesie i solidnie punktuje słabym bolidem. Wystarczy go porównać z tym drugim łamagą z teamu... woją droga jest równie "dobry" co wspomniani Latifi i Szumi. 

 

Szkoda Mclarena że spuścili z tonu względem lat poprzednich. Nie wiadomo tez czy utrzyma sie Ricciardo - Lando jedzie z nim jak chce i kiedy chce. 

 

No i na koniec moja kontrowersyjna opinia - Monaco nie ma dla mnie sensu w kalendarzu. Można być kilka sekund na okrążeniu szybszym a i tak nikt nie był w stanie wyprzedzać. W poprzednich latach były chociaż jakieś próby wyprzedzania na szykanie za tunelem. W tym roku poza zamieszaniem w pitach wyścig był jak procesja. Ja rozumiem że tradycja, blichtr, szpanowanie jachtami, ale ze sportowego punktu widzenia ten wyścig nie ma sensu. 

 

 

Link to post
Share on other sites
14 minut temu, joker5513 napisał:

Monaco nie ma dla mnie sensu w kalendarzu.

Podpisuje się wszystkimi kończynami (Ricciardo bez hybrydy/Lewis praktycznie cały wyścig na 1 komplecie), dodałbym do tego GP Francji.

 

16 minut temu, joker5513 napisał:

mogą opracować bolid szybszy od wszystkich o 2 s na okrążeniu a i tak dadzą doopy... No jak można było tak spitolić pitstopy?

Grande strategia! W sumie to nie pierwszy raz w erze hybrydowej gdzie przegrywają na własne życzenie. W 2017 (no przynajmniej do połowy sezonu) byli z przodu z bolidem przed Mercami a i tak skończyło się jak skończyło. Tu widać, że są z przodu ale strategicznie dają ciała po całości. Jeszcze gdyby to był inny tor to Sainz pewnie przeszedłby Pereza (tempa Maxa w końcówce nie znamy bo wszyscy jechali za Perezem).

Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, joker5513 napisał:

Kurczaki jak tak dalej w Ferrari pójdzie to mogą opracować bolid szybszy od wszystkich o 2 s na okrążeniu a i tak dadzą doopy... No jak można było tak spitolić pitstopy? Nie dziwie się Leclercowi że rzucał mięsem na radiu. Oddali Red Bull'owi pewne zwycięstwo. 

Całe Ferrari... Mieć 1 rząd zarezerwowany a skończyć na 2 i 4 miejscu. Śmiech na sali.

 

4 godziny temu, joker5513 napisał:

Niestety do F1 trafia coraz więcej chłopaków z kasą lub nazwiskiem, kosztem utalentowanych kierowców niższych serii. Limity finansowe nic nie dają i słabsze teamy już chyba na zawsze będą takich trutniów zatrudniać. 

Niestety tak działa nie tylko F1, ale i świat - kasa ponad wszystko. Przecież podobnie jest ze Guanyu Zhou - gość na 6 wyścigów zdobył 1 punkt. Bottas dla porównania zebrał już 40. Młody w F3 i F2 wybitnych wyników nie miał. Gdyby nie kasa od chinoli, to partnerem Bottasa byłby pewnie GigaKubica.

 

4 godziny temu, joker5513 napisał:

No i na koniec moja kontrowersyjna opinia - Monaco nie ma dla mnie sensu w kalendarzu. Można być kilka sekund na okrążeniu szybszym a i tak nikt nie był w stanie wyprzedzać. W poprzednich latach były chociaż jakieś próby wyprzedzania na szykanie za tunelem. W tym roku poza zamieszaniem w pitach wyścig był jak procesja. Ja rozumiem że tradycja, blichtr, szpanowanie jachtami, ale ze sportowego punktu widzenia ten wyścig nie ma sensu. 

Przy obecnych bolidach ściganie się na tak wąskim torze mija się z celem. Jedynie Gasly z początku parę razy fajnie poszarżował. Poza tym jeden z nudniejszych wyścigów, emocje jak na grzybobraniu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

W Kanadzie nuuuuuda była.... nie licząc ostatnich okrążeń gdzie walczył Max z Sainzem. 

 

W ogóle były 3 neutralizacje właściwie nie wiadomo po czym...

 

1) Perez bezpiecznie zaparkował samochód na głębokim poboczu, przy stanowisku sędziowskim. Po co była ten VSC??

2) Schumacher j/w

3) Tsunoda rozbił bolid ale praktycznie wyjechał prosto z pitlane i w ogóle nie skręcił :rotfl:, też daleko od nitki wyścigowej. BTW trochę żenua żeby profesjonalny kierowca wyścigowy tak odwalił :) 

 

Mam wrażenie że jakby gołąb narobił na wierzchołku któregoś zakrętu to też by Mylandera posłali z misją. Mania bezpieczeństwa?? Wystarczyła by żółta flaga w każdym z wymienionych przypadków, ewentualnie po Tsunodzie sie mogę zgodzić, musieli poprawić barierę energochłonną. Wypacza to tylko wynik wyścigu, cierpią tacy jak Alonso którzy wymieniają opony w normalnych warunkach, zyskują cwaniaczki jak Russel. 

Link to post
Share on other sites
W dniu 30.05.2022 o 12:36, VindoV napisał:

Niestety tak działa nie tylko F1, ale i świat - kasa ponad wszystko. Przecież podobnie jest ze Guanyu Zhou - gość na 6 wyścigów zdobył 1 punkt. Bottas dla porównania zebrał już 40

 Nie żebym kitajca bronił, bo kierowca jest moim zdaniem średnim, ale jednak DNF'ów trochę złapał i przez to kilka szans na punkty mu uciekło. Bardziej zastanawiam się dlaczego ObajtkoOrlen dalej pompuje kasę w Alfę Romeo. Ja zażądałbym Robercika w składzie albo szukajcie se kasy gdzie indziej. 

1 minutę temu, buszi napisał:

A jak tam się rozwinęła sprawa z tymi kolczykami czy innymi obrożami? Będą ich gonić czy jednak popierdzieli, popierdzieli i cisza?

Mudżin dalej zaobrączkowany i zakolczykowany paradował w najlepsze wczoraj. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Panowie pytanko. Dotychczas żeby sobie oglądać F1 kupowałem sobie za piętnastaka 30 dniowy dostęp do eleven sports na platformie Player. Ostatnio jednak podbili cenę do 60zł co jest już grubą przesadą. 

Mógłbym sobie w Orange TV wykupić pakiet ale musiałbym bulić dodatkowe 30zł miesięcznie do końca umowy, a to mi się nie uśmiecha. Tym bardziej że F1 pozostaje w Eleven tylko do końca sezony 2022 a fanem piłki kopanej nie jestem żeby uzasadnić dodatkowe opłaty. 

Oficjalne F1 tv to tez spory koszt - nie pamiętam ale chyba 50 eurasów. 

Jest jakaś opcja obejrzenia F1 po taniości? Ostatnie GP Wielkiej Brytanii oglądałem na jakimś drętwym streamie wątpliwej jakości (i pewnie legalności) i z wyskakującymi co 5 sekund okienkami reklamowymi. 

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dwóch weteranów popełnia właśnie srogi błąd. Seb odchodzi, ma dopiero 34 lata i mógłby jeszcze spokojnie z 4-5 sezonów pojeździć. Chociaż w sumie od początku obecnego sezonu sprawiał wrażenie że ma totalnie wyjednane i średnio mu już zależy na ściganiu. Nigdy go jakoś nie uwielbiałem ale raczej będzie go brakować w padoku. A Alonso do Astona?? :O Myślałem cały czas że ma ambicje powalczyć jeszcze o 3 tytuł w karierze. Jakkolwiek w Alpine szanse na to były średnie, tak w Stroll'landzie będą bliskie zera. Do tego użeranie się z tatuśkiem Lance'a :)Już widzę te team orders że ma synka tatusia przepuścić :)

 

A tak BTW ostatnie 2 wyścigi to były Grande :) W porównaniu z zeszłym sezonem Red Bull spaceruje sobie po tytuł z piwkiem w jednym ręku i szlugiem w drugim :) Niepokoi tylko zwyżka formy mudżina. Mam nadzieję jednak że oklapną po przerwie wakacyjnej. 

Edytowane przez joker5513
Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, joker5513 napisał:

Dwóch weteranów popełnia właśnie srogi błąd

IMO 1 - Fernando. Seb powinien odejść na emeryturę po odejściu z Ferrari, ot kolejny średniak (który fartem dobił do 4 tytułów MŚ).

A co do Ferrari to pełna zgoda. Jechali po zwycięstwo i 2/3. miejsce (Sainz). Skończyło się jak się skończyło, nie pierwszy raz w tym sezonie. Jak tam ktoś nie przyjdzie z jajem to mimo najlepszego bolidu w stawce g.. wygrają (tak jak Seb w 2017).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...