Skocz do zawartości

Recommended Posts

Na pierwszy rzut oka (właściwe ucha) to wydają się trochę nudne. Nie ma tam ani podbitego basu, ani podbitej góry, nie grają też typowo przestrzennie. To są zrównoważone typowo studyjne słuchawki, oddające charakter nagrania. Dodając im odpowiednie źródło grają po prostu lepiej i mogą grać bardziej energicznie.

 

Całkiem nieźle tłumią.

 

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

Witam. Chciałbym zakupić słuchawki jakiejś dobrej marki, ale ze względu na zbyt duży wybór nie za bardzo wiem za które się chwycić. Moją pierwszą myślą były Monstery Pro no, ale szybko opinia innych mnie zniechęciła.

 

Interesuje mnie mocny bass i aby ogólnie poduszki były duże i miękkie.

 

Ogólnie cenowo to nie chce wydawać ok 50zł tylko licze na naprawde dobry zakup. (500zł max)

 

Bardzo liczę na waszą pomoc ;)

 

Dopisze tutaj: słucham na telefonie bo mam go zawsze przy sobie (Note 2).

Edytowane przez kosa154
Link to post
Share on other sites

Mi ogólnie nie chodzi o to aby słuchawki były szpanerskie wyglądem, tylko aby miały naprawdę wysoką jakość dźwięku. Odnośnie customa to dosyć fajna propozycja i jak uda mi się jakoś na żywo dostać i sprawdzić to ocenię :D liczę na więcej propozycji!

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich.Dzisiaj przyjechały do mnie Akg K612Pro.Słuchawki są podłączone do Karty Aim Sc 808 z fabrycznie wymienionym opampem Lm6172In, i powiem szczerze że spodziewałem się czegoś dużo lepszego jeśli chodzi o jakość dźwięku a może mam po prostu za duże wymagania odnośnie tego zestawu.Co o tym myślicie?Dodam że to są moje pierwsze słuchawki wokółuszne.

Edytowane przez adi777
Link to post
Share on other sites

Takie są słuchawki AKG. Trzeba je lubić. Jasne, lekko grające, niezła scena. Może brakować niektórym basu, a przez dość równe pasmo przenoszenia, nie ma tam efekciarstwa w dźwięku i tego "wow", a tego czasem ludzie oczekują.

Link to post
Share on other sites

Witam.Może to śmieszne,ale sam nie wiem.Nie znam się na słuchawkach i dźwięku.Po prostu spodziewałem się efektu WOW.Mam przenośny zestaw:Sandisk Sansa Clip Sport i Snab Overtone Ep-101m i stacjonarny:Creative Sb X-Fi Surround 5.1 Pro i głośniki 5.1 Logitech X 530,ale obecnie grają w zestawie 3.1 bez tylnich satelitek,także myślałem ze różnica będzie dużo większa,ale tak jak napisałeś dam im trochę czasu.Swoją drogą taki laik jak ja usłyszy w ogóle różnice w opampach? 

Edytowane przez adi777
Link to post
Share on other sites
Swoją drogą taki laik jak ja usłyszy w ogóle różnice w opampach?

raczej polecam obycie się w tym sprzętem co masz teraz. Oampy ,to kwestia bardzo subtelna ale potrafią bardzo dużo wnieść do dźwięku.W twoim przypadku czas pokaże na ile będzie warto bawić się to.

Link to post
Share on other sites

Jeśli sprytne palce to ie potrzeba żadnego chwytaka coś plastikowego żeby nie za rysować laminatu i raz z jednej raz z drugiej dla bardziej zaprawionych w bojach wystarczy śrubokręt na upartego można byle czym ale polecam sobie kupić podstawki wsadzić póki w podstawki i razem z podstawami wymieniać wtedy samymi pal ami wychodzą

Link to post
Share on other sites

Mam jeszcze małe pytanko,może niedługo będę wymieniał opampa na LM 4562.Rozumiem że do tego potrzebny jest specjalny chwytak?,Czyli wyciągam LM 6172IN i wkładam ten?

 

Jak wyżej kolega wspomniał nie potrzeb specjalnych narzędzi, wystarczą wąskie kombinerki/szczypce.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...