Skocz do zawartości

Recommended Posts

Arissaa - minęły nie całe dwa tygodnie :) Lumia 625 jest załatwiona cała :)

 

Lumia 925 - Orange, T-Mobile i Plus

 

Luma 1320 - CV i T-Mobile.

 

Z 50 modeli już jest 10  - więc w ciągu 2 tygodni - aż 20% dostało uaktualnienie.

 

Sam czekam na Lumię 920 i Lumię 720 - obie CV - i Arissaa - obawiam sie, że Twoja L520 dostanie wczesniej niż moja L720 :)

 

Pokażcie mi proszę jakąś markę na Adroidzie - która w dwa tygodnie uaktualnila 20% swoich telefonów  :) a w ciągu miesiąca czy dwóch miesięcy uaktualni wszystkie ?

 

Uważam, ze tempo mają iście ekspresowe :) a na tle Androida to mamy prędkosć nadświetlną. :)

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

No tak w przeciwieństwie do Androida WP szybciutko uwija się z aktualizacją, aczkolwiek gdy wiadomo, że pojawiają się jakieś większe zmiany w systemie to rzecz jasna, że czeka się na coś takiego z niecierpliwością a szczególnie gdy taka aktualizacja jest wielkim plusem. :] I jeszcze takie jedno pytanko, na froncie telefonu mam jakąś tandetną folię, którą przykleiłam by telefon się nie zarysował, po jakimś czasie użytkowania jest oba już nieźle porysowana i często się brudzi, i takie pytanko czy lepiej ją ściągnąć czy może zostawić dla bezpieczeństwa choć nie wiem czy jest sens ją trzymać.

Link to post
Share on other sites

Android jest wolno aktualizowany? Skąd takie wnioski? Wychodzi nowa wersja i praktycznie zaraz instalujemy ją na nexusach. gdzie jest to opóźnienie? Pewnie chodziło ci o producentów kolego i to właśnie ich powinieneś porównywać w Nokią. To w geście producenta leży aktualizacja, a nie Androida ( Google czy kogo tam jeszcze chcesz).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No tak w przeciwieństwie do Androida WP szybciutko uwija się z aktualizacją, aczkolwiek gdy wiadomo, że pojawiają się jakieś większe zmiany w systemie to rzecz jasna, że czeka się na coś takiego z niecierpliwością a szczególnie gdy taka aktualizacja jest wielkim plusem. :] I jeszcze takie jedno pytanko, na froncie telefonu mam jakąś tandetną folię, którą przykleiłam by telefon się nie zarysował, po jakimś czasie użytkowania jest oba już nieźle porysowana i często się brudzi, i takie pytanko czy lepiej ją ściągnąć czy może zostawić dla bezpieczeństwa choć nie wiem czy jest sens ją trzymać.

 

Szybko? Ile już macie to całe 8.1? Pół roku? I nadal nie macie na wielu modelach aktualizacji. Rzeczywiście szybko.

Link to post
Share on other sites

Ja osobiście o WP 8.1 usłyszałam jakieś półtora miesiąca temu więc jak dla mnie to rzeczywiście szybka aktualizacja. Poza tym jest w niej wiele nowości, aczkolwiek tempo aktualizowania jest dla mnie zadowalające. Mój brat posiada LG L9 i od powiedzmy 7 miesięcy nie miał żadnej aktualizacji. A WP niedawno wydało aktualizację Black pamiętam jeszcze jak instalowałam, więc jak dla mnie szybko wprowadza się nowe zmiany w systemie Windows Phone, Microsoft radzi sobie naprawdę świetnie ale oczywiście to moje zdanie. Poza tym WP 8 jest nowym systemem i jak na taki radzi sobie świetnie w porównaniu do Androida, przynajmniej ja tak uważam.

Link to post
Share on other sites

Mam pytanko może ktoś poradzi :) od wczoraj próbuję zakupić gierkę na wp czy to na ich stronie czy też na telefonie ciągle wyskakuje mi ten sam problem " nie można autoryzować metody płatności upewnij sie że informacje są poprawne lub użyj innej metody płatności zaznacze tutaj iż korzystam z karty prepaid BZWBK. Wpisywałam dane z polskimi znakami / bez i nie mam pojęcia co jest nie tak czy to wina lezy po ich stronie czy to ja coś nieumiejętnie robie ?

Link to post
Share on other sites

W Sierpniu najprawdopodobniej będzie.

 

Moim zdaniem teraz to się w ogóle nie opłaca "bawić w PfD - no chyba, że chcemy dostać następne uaktualnienia, które na dniach się pojawią :) dla WP8.1 PfD.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...