Skocz do zawartości

Recommended Posts

Fakt.

 

Brakuje pożądnego flagowca. Ekran AMOLED zastosowany w L930 też jest nie wypałem - brak Glance Screen to powazna wada - bo jest to jedna w cech, która odróżniała Lumie od reszty.

 

Slot na Karty Pamięci - nie wiem ską ta debilna moda na jego brak.

 

Ja na dziś nie widze absolutnie żadnego powodu by zmienić Lumię 920 - żadnego. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No właśnie jakby dali slot pod micro sd,pomimo 32 GB pam. wewn. to była jakaś rewolucja.

 

Chociażby slot pod kartę...tak wiele!?.....


Jeszcze cena prawie 2500 zł. 

 

Bez urazy,ale wolę brać za 800 zł Lumia 1320 + HTC One M8 za 1700 zł.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dla mnie tylko czas pracy na baterii jest godny pożałowania i zupełnie nie rozumiem decyzji o puszczaniu 'Icona' jako 930. Mogli popracować nad baterią tym bardziej, że konkurencja coraz lepiej sobie radzi w tej kwestii.

Edytowane przez BARTOL48
Link to post
Share on other sites

Bez slotu bym przeżył,ale kiepski czas pracy bez samodzielny nawet zmiany baterii...

 

Lumia 1520 nadal jest królem jeśli chodzi o  czas pracy...Widać nad Lumia 930 pracowali księgowe.

 

 

skreślam ten telefon na starcie ze spisku.

Link to post
Share on other sites

Siemanko, mam pytanie :) Zakupiłem Nokię Lumia 1320 i chciałbym się dowiedzieć czy istnieje jakiś program do czyszczenia RAM? I przy okazji jeśli chodzi o zabezpieczenie ekranu - zwykła folia czy "szybka"? Nie wiem również gdzie mogę zobaczyć jakie aplikacje działają "w tle", a przydałoby się to :) Pozdrawiam :P

Edytowane przez FrasZWC
Link to post
Share on other sites

Czyszczenie RAM? To nie android. Szybka na ekran? nie widziałem tego ale zwykła folia zupełnie wystarcza jeśli chodzi o rysy (przed uderzeniem nie zabezpieczy) np. 3mk. Co może działać w tle znajdziesz w ustawieniach - aplikacje - zadania w tle.

Link to post
Share on other sites

Nie ma w ustawieniach czegoś takiego jak aplikacje, a to co może działać w tle jest w oszczędzaniu baterii, ale tam nie pisze co aktualnie działa w tle, tylko jakim aplikacjom na to zezwalasz... Chyba że się mylę, ale nie ma opcji zamknij czy zakończ działanie...

Link to post
Share on other sites

Mam pytanko może ktoś będzie w stanie odpowiedzieć http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/smile.gif jestem posiadaczką Lumii 625 2 dni temu zrobiłam update do Cyana niestety zauważyłam iż po aktualizacji mojej komórce zdarzają się zawieszki mam tu na myśli 2-3 minutowy czarny ekran który nie reaguje na nic. Podobną sytuacje mam kiedy próbuję obejrzeć video obojętnie czy to na yt czy jakiejś stronce są chwile gdzie wszystko śmiga płynnie i bez problemowo ale zdarza mu się czarny ekran (dodam oczywiście że przed cyanem nie było takich akcji) Co powinnam zrobić ? co jest winą tych zawieszek ? http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/smile.gif

Link to post
Share on other sites

BYc może Będziesz musiala ponownie wgrac soft - ALE - nie przez OTA - tylko kablem. Nie jest to trudna procedura - ALE jak nie chcesz się bawić to pozostaje wizysta w serwisie. Trwa to krótko. Ale wiąze sie z totalnym czyszczeniem telefonu.

Na szczęście jak Zrobisz Kopię Awaryjną - to odzyskasz wszystko z tapetami pulpitu, dzwonkami, aplikacjali i ustawieniem kafli.

 

Czasem jak robimy aktualizację OTA - W Locie - to coś się nie do końca wgrywa - ratunkiem jest ponowne wgranie softu przez kabel, połączone z totalnym czyszeniem pamięci.

 

Spróbój zresetowac telefon do stanu fabrycznego - bość często to pomaga. Wcześniej tylko zrób sobie Kopię Awaryjną : Ustavienia -> Kopia Zapasowa -> Aplikacje + Ustawienia i włączamy : Kopia Zapasowa Ustawień oraz Kopia Zapasowa Aplikacji, następnie Utwórz kopię.

Link to post
Share on other sites

Ravir wielkie dzięki za odpowiedź :) szczerze to nie chce się bawić sama w ponowne wgrywanie zwłaszcza że komórka ma dopiero 2 tygodnie a mam pytanko czy jeśli mam gwarancje z orange to kiedy przejdę się do nich przedstawie im problem i poprosze o ponowne wgranie softu to oni bez wiekszych problemow mi to zrobia ? :P

Link to post
Share on other sites

Najlepiej przejść się do punktu Nokia Care. Przyjęli mi telefon do naprawy po okazaniu karty gwarancyjnej i paragonu z sieci Play. Dokonali mi naprawy, mimo, że usterka była spowodowana przeze mnie (po nieudanym telemarku ekran lekko wyskoczył z obudowy przez co drobinki kurzu dostały się do środka)

Link to post
Share on other sites

Kasia - udaj się do dowolnego serwisu GSM - każdy w miarę przyzwoity wgra ci soft.

 

Gwarancji nie tracisz - jak wgrywasz soft dedykowany do Twojego modelu : Masz brandowny z Play - wgrywasz taki sam i jest OK.

Link to post
Share on other sites

Ech, a WP 8.1 do Lumii 520 nadal nie ma, ja tu się doczekać nie mogę a oni co ;c Mam takie małe pytanko gdzie najtaniej mogę kupić jakąś kartę pamięci do mojej lumii? Mam 8GB pamięci wewnętrznej i zastanawiam się czy kupować kartę 8GB czy od razu 16GB... Och i może ktoś zna jakieś ciekawe aplikacje na WP, które okazują się przydatne, fajne itp. Mogą być zarówno aplikacje jak i wciągające gry ^^

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...