Skocz do zawartości

Recommended Posts

Darujcie, że wrócę jeszcze do tematu pracowników, ale:

 

 

 

jakoś zapomniałeś napisać, że do Microsoftu przechodzi 32tys. pracowników Nokia (w tym 18 300 odpowiedzialnych za produkcję telefonów)
 
 

 

bzdura! dobrych specjalistów si/ę nie pozbywasz!
 

 

 

 

- Oczywiście, że specjalistów nikt się nie pozbywa (Chyba, że komuś to na rękę). Mówiłem o szarych pracownikach, bądź inżynierach z niskich szczebelków.

 

 

 

@Ariox   O pracownikach napisałem wyżej, zobaczymy co się z nimi stanie za rok. Naturalnie, że przechodzą. To przykład "marketingowej etyki". Gdyby MS na lewo i prawo ogłosił "zjadamy was, a wasi pracownicy mogą od jutra zostać pomocnikiem mikołaja" to raczej byłoby to niedopuszczalne. Czysta marketingowa zagrywka.
 

 

Zabawnie to wyszło  :P

Link to post
Share on other sites

Witam :)

Otóż kiedyś na tym właśnie forum użytkownicy pomogli mi w wyborze smarfona a mianowicie wybór padł na Lumię 520. Wcześniej jakoś nie bardzo byłam chętna do kupna tego telefonu, aczkolwiek w końcu się skusiłam i nie żałuję! Naprawdę bardzo wam dziękuję, za podpowiedzi i opinie na temat tego modelu. Lumia jest świetna! Wszystko działa płynnie i sprawnie, muzyka gra dobrze a samo przeglądanie internetu to po prostu bajka. Jedyną wadą, która mi przeszkadza jest brak podświetlania dolnych klawiszy, przez co w nocy nie widać co się klika. Słyszałam o wyjściu nowej aktualizacji do Windows Phone 8.1 i chciałabym zapytać kiedy najprawdopodobniej wejdzie ona w życie w modelu 520. Czytałam w internecie o tej aktualizacji i powiem szczerze, że zapowiada się ciekawie. Pogłoski chodziły, że już w lipcu Lumie otrzymają taką aktualizację, aczkolwiek nadal jej nie widać. Czy są jakieś nowe wiadomości co do Windows Phone 8.1, kiedy pojawi się w Lumii 520?

Pozdrawiam. :)

Edytowane przez Arissaa
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...