Skocz do zawartości

Recommended Posts

w czasie czuwania potrafi 20-24 godziny działać bez straty nawet jednego procenta baterii.

Potwierdzam (L720). 

 

Nokia daje du*y raz po raz jeżeli chodzi o poprawne ustawienia.

Jakie poprawne ustawienia? 

 

trzyma na identycznej baterii o połowę dłużej.

Używasz dwóch czy na czym się opierasz? 

 

Przecież są już testy Lumii 930, sprawdź chociażby gsmarena.

Patrzyłem. Nie ma. 

Edytowane przez BARTOL48
Link to post
Share on other sites

http://cdn.gsmarena.com/vv/reviewsimg/nokia-lumia-icon/gsmarena_001.jpg

 

 

 

Pisząc poprawne ustawienia chodzi mi chociażby o zużycie prądu przy bezczynności lub pod obciążeniem. Ativ S ma znacznie niższe zużycie podczas bezczynności niż Lumia 920/925. Nowy HTC One ma świetne zużycie pod obciążeniem (bateria 2600 mAh, a w endurance rating ma 71 godzin przy podobnych podzespołach co Lumia Icon).

 

Wyniki Lumii 920/1020 brałem z GSMArena.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Przykładowo - SD Card Video Player, Moli Player też ma możliwosć wypróbowania.

 

Jak Oglądasz dużo na telefonie to radze kupić Moli Player - najlepiej "polować" :) ja Moli Player "trafiłem" za darmo a drugi fajny YX Player kupiłem za 3.49 zł w promocji. 

Link to post
Share on other sites

Czy ja wiem czy bedzie powyzej 2500 raczej bym obstawial 2400-2500 max,brak slotu kart pamieci mi nie przeszkadza a co do aparatu wystarczy ze bedzie lepszy niz w 920 o baterie natomiast tez jakos sie nie martwie gdyz Lumia 920 tez ma slaba bateria i to kwestia przyzwyczajenia...

Edytowane przez Mizur138
Link to post
Share on other sites

Double Tap też ma być dla wszystkich, a domyślna aplikacja do aparatu ma wyglądać tak jak ta od Nokii, przynajmniej z tego co wyczytałem.

 

Wygląda na to, że Nokia straci przewagę nad konkurencją.

Edytowane przez Tabalan
Link to post
Share on other sites

Właśnie zainstalowałem Windows Phone 8.1 : Centrum Akcji - MASAKRA :) zniknęła jedyna wyższość Androida :) całość genialnie działa. Osobna regulacja głośności, przypisywanie własnych dźwięków do Poczty czy EMal to miłe dodatki ale dla mnie nie istotne :)

 

No i na mojej Lumi 720 można ustawić dodatkowy rzad kafli :)  te najmniejsze są naprawdę malutkie  :) - ja na L720 nie bardzo widzę ich użyteczność - ale są.

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...