Skocz do zawartości

Recommended Posts

Bartol48 - fakt, MS może mieć własny pomysł na system, ale jest wiele irytujących braków. Jeden profil głośności to właśnie taki brak, niedopracowanie systemu. Rozbicie profilu głośności bardzo ułatwia używanie tego systemu, a chyba o to chodzi. Centrum powiadomień nie jest obowiązkowe, bo mamy kafelki, lecz jeżeli MS to rozsądnie wymyśli to również ułatwi korzystanie ze smartfona.

System powinien być raczej dostosowany pod użytkownika a nie irytować tylko dlatego, że MS miał (czasami) porąbaną koncepcję.

 

Ravir - za przeproszeniem pieprzysz głupoty. Zmiana jądra jest dużą zmianą, to jest fakt, lecz jest to kolejny krok w celu udoskonalenia systemu i wprowadzenie tej zmiany nie powoduje, że jest to zupełnie nowy system.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeden profil głośności może być brakiem z Twojego punktu widzenia. Słyszałem takich co nie bardzo są zadowoleni z tego powodu bo już się przyzwyczaili jak to działa. 

Jakiś czas pewnie bazowali na pierwotnej koncepcji jak to ma wyglądać ale narastające głosy o zmiane w końcu ulegli. Brakiem była niemożność ustawienia swojego dzwonka i to raczej idiotyczna bo tak podstawowe funkcje być muszą.

Link to post
Share on other sites

To, że miał taki koncept to nie oznacza, że był słuszny. System WP 8 zajmuje ~1,8 GB, a żeby przypiąć kafla z wi-fi trzeba ściągać aplikacje z marketu. Na początku mnie to poirytowało, teraz nawet śmieszy.

 

PS: Przypomnijcie sobie ile miejsca na dysku zajmował(zajmuje) Windows Xp z (nawet z SP1) i co potrafił :).

 

PS2: Coś jak centrum powiadomień posiadały "stare" (dałem w cudzysłów bo to pojęcie względne :)) Sony Ercissony, gdzie można było dodać sobie alaramy, latarkę, notatki... pod jeden przycisk. Takie coś jest po prostu praktyczne. Gdyby Fiat miał koncepcje wstawiania taboretu zamiast fotela kierowcy to też byłoby to dobre?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Co, może niemiecka firma?

Widać, że żadnego telefonu firmy Zte na oczy nie widziałeś.

Normalna firma klepiąca dobre telefony. A z kupnem tzw Refurbó trzeba uważac przy każdej firmie teraz bo allegro aż pęka w szwach teraz.

Edytowane przez Synergia
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
No tak ZTE to jakiś chinol, hhaha.

ZTE 中兴 Corporation (Zhong Xing Telecommunication Equipments Company Limited, gdzie Zhong Xing znaczy "Pomyślność Chin")

 

Huawei Technologies Co. Ltd. (chin. 华为技术有限公司, Huáwei Jìshù Yǒuxiàn Gōngsī) – chiński koncern

 

Lenovo Group Limited (联想集团有限公司, Liánxiǎng jítuán yǒuxiàn gōngsī) – chińska firma informatyczna

 

Chinol to chinol... nie ważne ile patentów IBM wykupi itp... Znajdź mi jeden smartfon chińskiej firmy który równa się jakości wykonania iPhone 5S czy Nokia Lumia 1020.

 

P.S. Miałem kiedyś w ręku Lenovo IdeaPhone K900 czy jakoś tak - z wyglądu fajny... chyba najładniejszy chiński fon jaki widziałem... ale brak mu było "tego czegoś (mimo jego wysokiej ceny)

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

Windows phone to bardzo fajny system, nie ma lagów, jesli coś sie zetnie i choć nie dzieje sie to często to restartuje sie i jest wszystko ok. Ma fajne bajery, które w przeciwieństwie to samsunga mogą byc przydatne dla każdego. I mimo ze jest to system godny szczególnej uwagi to mało osób sie do niego przekonuje. Ja osobiście nie jestem szczególnie fanem jednego systemu tylko lubię każdy, ponieważ każdy ma coś ciekawego. Android multum opcji, ładny interfejs, płynny, aczkolwiek nie tak łatwy do ogarnięcia po dłuższym użytkowaniu iOSa. Windows phone -kafelki przypadły mi do gustu, minimalizm, łatwy w obsłudze, leczodrobine w tyle za andkiem i iOSem (nie na długo).

Ja osobiście ńie jestem zagorzałym fanem tylko jednego os a , lecz za mną chyba najbardziej przemawia czysty android 4.4 na nexusie a za nim Windows z iOS em.

Link to post
Share on other sites

Znajomy ma problem z Lumią 520, a dokładniej po aktualizacji do GDR3 wrzuconej po OTA, nic nie mieszane, "brand" Plusa.

Wszystko działa ok, z tym że skarży się na chwilowe niedziałanie przycisku wstecz.

Chwilę tam polatałem po menusach i też to zaobserowałem - ma włączoną wibrację przy dotknięciu pojemnościowego przycisku ale w pewnym momencie przycisk wstecz zupełnie nie reaguje, tz nie cofa i nie ma wibracji przyciśnięcia, przez chwilę do kilku sekund. Da się to jakoś rozwiązać?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...