Skocz do zawartości

Recommended Posts

Z tą idealną to bym nie przesadzał. :) Nadal będzie miała sporo mniej niz wyższe modele - ale - jeśli cena będzie atrakcyjna to szykuje się fajny telefon dla mniej zamoznych lub tych, któzy potrzebują telefonu i playera MP3 w jednym. 

Jak muzycznie będzie dobra to może się okazać, ze lepiej jest kupić Lumie 525 niz playera :)

Link to post
Share on other sites

Strasznie lubię reklamy Nokii - sposób w jaki przedstawiają swoje produkty - i ta muzyka! :D

oryginalna piosenka jakby ktoś chciał http://www.youtube.com/watch?v=Bue--M2JafA

 

A tak się reklamuje produkt w Polsce! Nakręcając reklamy NIE w USA czy gdzieś indziej, ale u nas!

http://www.youtube.com/watch?v=p46Vod8I4KE

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites
I to muszą być dwa kafle jeden Nokia Pro Cam a drugi Camera?

nie rozumiem pytania

 

To wszystko w pierwszym filmie robione jest z L925 poprzez aplikacje: Nokia Camera. (Nokia Camera zawiera w sobie - Pro Cam, Smart Cam i Kamerę)

 

Drugi film to po prostu nagranie z L1020 w 1080p.

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

@JoHnNy08PL - powyży film powstał przed połączeniem Smart Cam i Pro Cam w Nokia Camera :) - http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/nokia-camera/bfd2d954-12da-415c-ad99-69a20f101e04?signin=true

 

Nokia Camera łączy wszystkie najlepsze cechy programów Nokia Pro Cam i Nokia Smart Cam.


Tryb automatyczny ułatwia robienie świetnych zdjęć i zapewnia szybki dostęp do trybu sportowego i nocnego. A kiedy chcesz stworzyć perfekcyjną kompozycję, tryb ręczny pozwala na zmianę ekspozycji, prędkości migawki, ISO, balansu bieli i ostrości.

Jest też dostępny tryb inteligentny, w ramach którego można zrobić serię zdjęć i połączyć je na różne sposoby. Spróbuj uwypuklić ruch, usunąć poruszające się obiekty albo pokazać akcję przy użyciu efektu stroboskopu. Możesz też zmieniać twarze na zdjęciach grupowych, tak by wszyscy mieli otwarte oczy.

Zapisywane są oryginale wersje zdjęć, dzięki czemu możesz powiększać, kadrować i edytować zdjęcia długo po ich zrobieniu.

Aby pobrać najnowszą wersję oprogramowania do telefonu, przejdź do menu Ustawienia > Aktualizacja telefonu. Więcej informacji o aktualizacji Lumia Black możesz też znaleźć online na stronie nokia.com/lumia-update. Program Nokia Camera ma ograniczoną funkcjonalność w telefonach z aktualizacją oprogramowania Lumia Amber.

Wyłącznie dla Nokia Lumia
Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

Dokladnie - "zykły" kafel po Polsku to Aparat - jest bardzo szybki i prosty - idealnie nadaje się do robienia zdjęć zwykłych. Ot widzimy coś i chcemy szybko pstryknąć fotkę - ja mam go przypisanego do przycisku. Przytrzymuję i blyskawicznie się uruchamia i mozna robić fotki.

 

Nokia Kamera - to kombajn, mnóstwo możliwości. Tak więc mamy dwie aplkikację, jedna prosta druga złożona. Aplikacja Aparat to chyba jest program Microsoftu standardowo obecny w WP8 , a nie dzieło Nokii - bo w HTC ma to samo. 

Link to post
Share on other sites

BTW Amber oficjalnie w PLAY dla L720. Dopiero dzisiaj zauważyłem. Sporo przegapiłem? :P

 

Edit: Ariox, kiedy jakiś review L625? Biorąc pod uwagę cenę stała się czymś ciekawym pomiędzy 720 a 820 :)

Edytowane przez vexed
Link to post
Share on other sites

Vexed - sporo Przegapiłeś :) GDR2/Amber w wersji  PLAY na Lumię 720 pojawił się końcem Wrzesnia, mam na myśli oficjalny plik do wgrania. Jak było z OTA - nie pamiętam, bo wole "sfalshować" telefon - z OTA sa czasem problemy. :)

Link to post
Share on other sites

Ravir, o tej ręcznej możliwości aktualizacji wiedziałem, ale nie chciałem danych tracić. Czekałem właśnie na aktualizacje czysto przez telefon. Jeszcze 1,5 tyg temu ciągle była informacja "waiting for approval". Pisałem do Play, zapewnili że pojawi się na początku listopada. I dzisiaj niespodzianka, avalaible :P Swoją drogą po aktualizacji telefon zaliczył pierwszy problem. Uruchamiam aparat, nagle freez i autorestart.

Link to post
Share on other sites

Vexed - właśnie dla tego ja unika OTA - sa z nim problemy, i nie zależy to od systemu, na Androidzie też sie zadażają :) Przecież danych nie tracisz ? Kontakty, Kalendarz synchronizuje się z kontem Live - a przed uaktualnieniem Mozesz zrobić Kopię Awaryjną - Ustawienia -> Kopia Zapasowa, zapisza ci sie ustawienia oraz wszystkie aplikacje.

co więcej jak Masz włączoną opcję w Znajdź Mój Telefon - to jak po flaschowaniu się zalogujesz na konto Live Masz mozliwośc wgrania Aplikacji metoda Push - wchodzisz na kompie na swoje konto Live :) i możesz "przepchać" Aplikacje na telefon :)

 

Po wgraniu GDR2/Amber przywrócenie danych, aplikacji i wygladu zajęło mi moze 10 minut z czego większość czasu trawalo pobieranie i instalowanie aplikacji :) :)

 

Z OTA mogą być problemy, po za tym ci, którzy się przesiedli z Androida moga przypomnieć sobie ten dreszczyk jak wgrywa się nowy soft :) :)

 

Bardzo fajny sprzęt ta L929 - ale ten rozmiar  :facepalm: 5 cali - za dużo, odnoszę wrażenie, ze za 10 lat będziemy nosić 10 calowe telefony i 20 calowe tablety. :rotfl:  Szczerze mówiąc marzy mi się sie telefon max 4 - 4.5 cala, z 1 GB RAM, procesorem 1 - 1.5 GHz, i duża baterią, która by wytrzymała tyle ile w Lumii 720. Taka L820 z większym akumulatorem. :)

Link to post
Share on other sites

Jeżeli ktoś szuka jakiegoś odtwarzacza filmów na wp to polecam moliplayer pro.
 
wadą jest że jeżeli napisy mamy w filmie to ich nie otworzy.
 
w oddzielnym pliku daje radę.
 
screen

 

 

 

http://i.imgur.com/VWYbzkr.jpg

Edytowane przez Kiciuk
Link to post
Share on other sites

Jak sa "wtopione" na stałe to odtworzy - sam go kupiłem i jest to jeden z najlepszych Playerów w tym włączając te których uzywałem na Androidzie.

 

Ja nie nawidzę "wtopionych" czy zakodowanych napisów - to największa głupota i debilizm - napisy powinny być w osobnym pliku - tak bym mógł łatwo i prosto poprawić błędy.

Link to post
Share on other sites

Ravir nie trzeba wtapiać można wstawić ścieżkę do filmu i spokojnie można ją wyłączyć.

Zapoznaj się z matroską i MKVtoolnix/MKVmerge

Napisy z screenshota leciały z pliku ass

Sam wstawiałem ścieżkę do filmu więc wcześniej obejrzałem i jak coś w AegiSub poprawiłem ;)

Edytowane przez Kiciuk
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...