Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dla tego ja prywatnie zawsze kupuję niebrandowane modele w sklepach mających status oficjalnych dystrybutorów - wiem, ze potwornie przepłacam :) :) ale mam świety spokój.

 

Z brandingami są często jaja, opóźnienia - i często dostajemy rożne gów... dodatki, których nie zawsze możemy się pozbyć - o ekranie powitalnym nie wspomnam. :)

 

Pocieszam się, że Orange ma dobrą wersję softu dla Lumii i szybko daje poprawki :) więc jak w Styczniu wymienię telefon to nie będę musiał wgrywać nie brandowanego softu. :)

Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem to Orange dodaje swoje aplikacje, które mozna odinstalować oraz obsługę kart SIM Orange Cash - które są równoczesnie Kartammi Płatniczymi i można otworzyć konto w mBanku i płacić zbliżeniowo telefonem. Po za tym Orange nie dodaje nic innego.

 

Szczerze mówiąc kusi mnie by użyć tej opcji - musze przeczytać regulamin, ale jak by nie było duzych opłat to trzymał bym "na telefonie" z 50 zeta na "awaryjne" płatności. Aktywacja karty nastepuje gdy przelejemy na Konto powiązane z SIM Orange Cash jakies pieniądze. Jak tego nie zrobimy to mam "zwykły" SIM.

 

EDIT :

 

Zadzwoniłem do mBanku - MasterCard Orange Cash - to Karta Przedpłacona - NIE ma żadnych opłat miesięcznych. :) :)

Jak w Styczniu dostanę nowy służbowy sprzęt to sobie aktuwuję tą kartę - przeleję tam 50 dych i będe miał taką rezerwową "portmonetkę" w sam raz naj nie bede miał drobnych. :) :)

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Na stronie R* jest jasno napisane że Windows MOBILE także niestety, WP znowu nie dostanie :/

 

Przy okazji, ekrany HD w Lumiach to tylko 920, 925 i wyżej? Nie ma nic innego z np. lepszą baterią?

 

I jeszcze jedno, widziałem że ktoś sobie zmodyfikował ekran startowy, jakieś tam foldery czy pooddzielane kafle na jakieś kategorie, jak to można zrobić?

Edytowane przez JoHnNy08PL
Link to post
Share on other sites

 

 

I jeszcze jedno, widziałem że ktoś sobie zmodyfikował ekran startowy, jakieś tam foldery czy pooddzielane kafle na jakieś kategorie, jak to można zrobić?
Nie wiem dokładnie o co Ci chodzi ale może o to:  http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/skinery-themes/0c413983-24b5-42cb-8408-56f5b1422eed  http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/headertiles/137ba51e-cc40-45f9-a182-08e740abc9be
Link to post
Share on other sites

Nie do końca, bo chodziło mi o takie oddzielenie kafli na pulpicie, czyli

GRY

-----------------

Kafle kafle

 

NAVI

-----------------

Kafle kafle

 

PRACA

----...

Ładnie to wyglądało i nie było takiego zapierdolu tymi kaflami jak w stocku jest.

 

Ale te twoje też fajne.

I z tego co widzę, tym można zmienić kolor takich niezmienialnych kafli jak tam here maps, endomodo czy coś takiego?

 

Wysłane z mojego HTC One X przy użyciu Tapatalka

 

 

O, chyba to znalazłem.

http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/group-tiles/3a90e625-154c-4eaf-be02-eadc77095b7d

Muszę nowego posta pisać bo mam uszkodzone konto na bmk i nie mogę edytować przez TT :<

 

Wysłane z mojego HTC One X przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

HeaderTiles chyba też może robić nagłówki.

 

 

można zmienić kolor takich niezmienialnych kafli jak tam here maps, endomodo czy coś takiego?
 

Chyba można edytować wszystkie kafle przypięte do ekranu. Można stworzyć swoje ikony np w PS i potem wykorzystać w telefonie.

Link to post
Share on other sites

Przepraszam z góry że tak się wcinam. Ale mam pytanie czy za kupioną aplikacje w sklepie windows phone'a moge zapłacić przelew z banku/paysafecard ? Czy musi to być karta płatnicza lub paypal ?

 

 

A i jeszcze jedno ostatnio czytałem gdzieś o bonach od microsoftu podobno za nie można też kupować aplikacje. Jeśli tak to gdzie moge je kupić ?

Edytowane przez sshadowek
Link to post
Share on other sites

Chyba PRZEMYCIĆ - bo legalnie na granicy - dowalą Ci cło, podatek VAT :rotfl:  :rotfl: i przestanie się opłacać. A jak Cię Skarbówka złapie na sprzedaży  to jeszcze dowali kary. Życie, a konkretnie to Polandia.

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...