Skocz do zawartości

Recommended Posts

No,u mnie się zdarzyło że po kliknięciu posta ładował,ładował i nic,jednak mogłem wyjść do pulpitu znaczkiem windowsa.

A jeszcze pytanie,czy jak wychodzę z aplikacji znaczkiem windowsa to aplikacja działa w tle?

Ps.

Ładna szata graficzna jest w Tapatalk :)

http://img571.imageshack.us/img571/97/vuaz.png

Link to post
Share on other sites

 

 

A jeszcze pytanie,czy jak wychodzę z aplikacji znaczkiem windowsa to aplikacja działa w tle?
Nie. Aplikacje są wstrzymywane więc nie pobierają zasobów systemowych chyba, że aplikacja ma uprawnienia do działania w tle. Możesz to sprawdzić w ustawieniach, zakładka aplikacje i zadania w tle. 
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Cześć, od jakiegoś czasu robię drugie podejście do zakupu telefonu-smartfona. Na początku rozważałem androida, ale wczoraj trafiłem na ten temat, przeczytałem cały, obejrzałem kilka filmów i powiem, że WP8 autentycznie mnie oczarował.

 

Ale moje główne pytanie jest odnośnie ceny. Jak myślicie, na jaką cenę mogę liczyć za około pół roku, jeśli założymy, że L920 kosztuje ~1000-1100 zł. Inne telefony też jak najbardziej biorę pod uwagę.

Link to post
Share on other sites

Ciężko to przewidzieć bo w ciągu pół roku sporo może się wydarzyć ale myślę, że @Tabalan trafił z ceną. Oczywiście zależy czy to będzie sklep czy telefon z umowy. Jeśli dalej będą oferować w abonamentach to cena ok 800zł chyba będzie ok.

Link to post
Share on other sites

Zamiast L625 kup Samsung Ativ S - jest znacznie lepszy niz Lumia 625.

 

Inna sprawa że każdy smartfon na WP8 zjada na śniadanko Androida - zwłaszcza jeśli chodzi o płynnośc, szybkość i wsparcie.

 

Kup Ativ S i będzie dobrze - Lumia 625 jest za droga, to jedyna Lumia, której nie opłaca sie kupować :) bo konkurencja jest lepsza :)

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

 

 

Zainteresował mnie ten Ativ S. Smartfon będzie służył mi przede wszystkim do multimediów/ przeglądania internetu. Omawiany Samsung jest już rok na rynku. Jak ma się sprawa z aktualizacjami/ wsparciem? Może ktoś się wypowiedzieć czy warto?
WP8 nie jest skażony nakładkami na system (w stylu TouchWiz) wiec bez wzgledu na to czy masz Nokie, Samsunga czy HTC to i tak aktualizacje dostajesz w podobnym czasie (roznica max 2 miesiecy) - rzecz jasna mowa o niebrandowanych fonach
Link to post
Share on other sites

Microsoft zapowiedział kilka ulepszeń, które pojawią sie w nadchodzącej aktualizacji do WP8.1 np. Menadżer plików, Zapisywanie aplikacji na karcie SD, Zamykanie aplikacji z trybu multitaskingu poprzez przesunięcie. A tutaj kolejne dane z podziału rynku systemów mobilnych:

http://wmpoweruser.com/wp-content/uploads/2013/12/kantaroctober2013.png

Link to post
Share on other sites

Lumia 920 jest bardzo dobrym wyborem - ALE - do multimediów lepszy będzie Ativ S - ma większy ekran. Najlepiej przejdź się i zobacz sam czy wielkosc Lumii 920 Ci wystarczy. Co by nie mówić Lumi 920 jest wyżej pozycjonowana niż Ativ S :) 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...