Skocz do zawartości

Battlefield 3 Serwer - wyłącznie dla użytkowników Benchmarka


Gość JonathanArcherPL

Battlefield 3  

171 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy bierzesz udział ?



Recommended Posts

CQ było przecież za free (anyway kosztuje trochę ponad 20zl %-) )

Dobra CQ zamówione za 25zł.

 

Przy okazji dodo jak ktoś sie nie interesuje takimi rzeczami to nie musisz tak odpisywać.

Link to post
Share on other sites
nie interesuje takimi rzeczami

 

Rozumiem i przepraszam, postaw się jednak w mojej sytuacji, skąd mam wiedzieć czy się interesujesz? 

PS Gdy dodatek był do pobrania za darmo, wszyscy mieli ta informacje i statusach + była informacja na Origin.

 

 

 

 

 

chyba się dopiszę

 

Będzie nam bardzo milo :)

Link to post
Share on other sites

Ja mam jutro all day wolne i mogę grać jak głupi :) Chętnie bym zobaczył więcej niż 10 osób na serwerze.

Na serwerze jest teraz CQ + podstawka,ale jeszcze jedna mała uwaga. Jakby ktoś mógł zmienić metro z tdm na conquest to by było bosko. To jedna z niewielu map, które można grać 5v5 na conquest i się nie nudzić

Link to post
Share on other sites

Bitwa pancerna na Sekwanie :DD

Ja sam, ich trzech, wszyscy mnie jadą na spawnie, podbiegam do czołgu i strzelam jak oszalały, oczywiście wszystkich zabiłem. hehe :P

Przyznaję się bez bicia jednym z tych co strzelali do ciebie byłem ja ale później nam się udało, mimo iż zabili mnie 20 razy a ja zabiłem tylko 10 podobała mi się ta walka oby takich więcej.

Link to post
Share on other sites

Przyznaję się bez bicia jednym z tych co strzelali do ciebie byłem ja ale później nam się udało, mimo iż zabili mnie 20 razy a ja zabiłem tylko 10 podobała mi się ta walka oby takich więcej.

Tyle razy po dupsku z RPG dostałeś :P Ja zabiłem 27 a zginąłem 25 razy.

Link to post
Share on other sites

Joł, załatwiłem kanalik na serwerze kolegi, slotów jest 512, więc się upchamy %-)

 

192.166.219.152

Strefa VIP - kanał 6. Benchmark.pl

hasło: bmk

Zapraszam na TS3, możecie sobie pogadać podczas rozgrywki, ja wejdę później ponieważ mam jeszcze auto do wysprzątania ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Składam propozycje rozegrania małego turnieju na nowym serwerze czysto 4Fun.

Proponuje zebrać do jakiegoś dnia listę chętnych i utworzyć 4 lub 6 drużyn po 5 lub 3 osobowych.

Mecze będą odbywały się tabelowo (przegrany odpada) w podobny sposób jak na BFesport.pl

Przydało by się ogarnąć na ten czas jakiś darmowy kanał TS. Co wy na to?

Edytowane przez shadloger
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...