Skocz do zawartości

Battlefield 3 Serwer - wyłącznie dla użytkowników Benchmarka


Gość JonathanArcherPL

Battlefield 3  

171 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy bierzesz udział ?



Recommended Posts

Serwer wyłącznie dla osób które zapłaciły za slota? Czy jak jest miejsce na nim to może wbić ktoś z użytkowników forum?

 

Chętni mogą wchodzić, kiedy nie ma hasła. Jeśli będzie hasło, to znaczy, że gramy w gronie osób, które zapłaciły :)

Do którego plutonu dołączyć na battlelogu ??

 

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/platoon/2832655241743033103/

Link to post
Share on other sites

Sugeruje: 

 

Conquest z małymi mapami, normalny tryb, 100% życia, bez c4 na flagach. 

 

1. Jest nas zbyt mało na ogromne mapy

2. Nie wszyscy odnajdują się w Hardcore

3. Conquest czyli wszyscy się ruszają i jest dynamika.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wystarczy góra 12-15 kul z każdej broni przy 100hp. Nie wiem co wam tak przeszkadza i na siłę chcecie kombinować

To, że na normalu z M98B zabieram 95HP, czyli mimo tak jednego pocisku Ty dalej żyjesz! fu*k logic :rotfl:

 

Sens grania snajperką spada wtedy do minimum. A to nie jest tak, że przy 70HP nagle od granatów w promieniu 50m giniesz, tylko zamiast 4 kul giniesz od 3 ;)

 

//nie klinij

Edytowane przez .daft
słownictwo
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

To, że na normalu z M98B zabieram 95HP, czyli mimo tak jednego pocisku Ty dalej żyjesz! fu*k logic :rotfl:

 

Sens grania snajperką spada wtedy do minimum. A to nie jest tak, że przy 70HP nagle od granatów w promieniu 50m giniesz, tylko zamiast 4 kul giniesz od 3 ;)

Chcesz realizmu to albo wojsko albo arma. To jest gra z namiastką realizmu. Ja na hardcore nie wchodzę bo tam nie mam nawet szansy zareagować jak ktoś mi w plecy wali. Byle małpa może tam zabijać

Chcecie HC to sobie ustawki róbcie na hasło, ale otwarty serwer powinien być normal ze 100hp

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Chcesz realizmu to albo wojsko albo arma. To jest gra z namiastką realizmu. Ja na hardcore nie wchodzę bo tam nie mam nawet szansy zareagować jak ktoś mi w plecy wali. Byle małpa może tam zabijać

Chcecie HC to sobie ustawki róbcie na hasło, ale otwarty serwer powinien być normal ze 100hp

Niesamowite :D Czyli na HC dostajesz trzy kule w plecy i giniesz, a na normalu dostajesz trzy kule w plecy, odwracasz się, walisz heada i biegniesz dalej %-)

 

Najpierw pograjcie na 70HP z resztą serwera normal (HUD, minimapa, spotowanie), a potem wyskakujcie z takimi rewelacyjnymi skillami :D

 

  

Po pierwsze, nie przeklinaj a po drugie tu nie chodzi aby ktoś szybko ginął. Nie ułatwiajmy sobie sprawy, tu chyba chodzi o zabawę, chyba ze się mylę ?

 

Proponuję w takim razie 200 HP, nie ułatwiajmy sobie zabawy ;)

Edytowane przez mICh@eL
Link to post
Share on other sites

Niesamowite :D Czyli na HC dostajesz trzy kule w plecy i giniesz, a na normalu dostajesz trzy kule w plecy, odwracasz się, walisz heada i biegniesz dalej %-)

 

No i tu mam szansę na reakcję bo jeśli koleś za mną wali 200 pestek z lmg i nie potrafi trafić to ja z lepszym aimem mam szansę go zabić. Osoba z lepszym skillem wygrywa bo ma lepiej opanowany recoil i aim. 70hp to gó**o a nie gra, kamperiada na całego i czekanie aż ktoś się nawinie żeby mu 2 kuleczki w plecki sprzedać bo dłużej celownika na kolesiu nie można utrzymać

Dzięki, są inne serwery do grania

 

PS. ankieta by się przydała kto chce HC a kto nie bo jak na razie gra AŻ 10 osób, może 15 przy dobrym dniu. 

Edytowane przez natsu
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak ktoś ci wali w plecy to chyba jest błąd taktyczny bo dałeś się zajść i nie używałeś słuchu do sprawdzenia czy na pewno nikt za tobą nie lata. Tak samo jakby powiedzieć że zakazać noża bo ktoś cię zajdzie od tyłu i wbije a ty nie masz czasu na reakcję. Dlatego ja jestem za 80-90% co by tak jak Majkel piszę dało się z bolta zabić, ewentualnie szybko dobić pistoletem, a nie dostanie z bolta w klatę, i jeszcze cały magazynek z M9.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Ziba 64 graczy (48 nawet) i błąd taktyczny  :rotfl:

Poza tym jak walą mi w plecy z odległości 100m to też jest błąd taktyczny bo go nie słyszałem?

Edytowane przez natsu
Link to post
Share on other sites

Ale czy to jest normalne kiedy z najmocniejszej snajperki z gry napierdzielasz, koleś dostaje i biegnie dalej? Właśnie dlatego nie przepadam za normalem, bo to nie o to chodzi, to tak jakby w cs'ie awp nie zabijało na strzała. Wtedy nikt by tego nie używał, a to nie o to chodzi :) poza tym, nie zauważyłem aby ktoś z naszego grona kampił, owszem czasem ktoś stanie ze snajperką, ale widać go z reguły jak na tacy, a takiego ściągnąć z aug'a czy innej pukawki już nie problem :) normal dla snajperów prawie nie istnieje, chyba że biegają z pdw, ale to już nie jest to samo. On ma rozstawić porządnie znacznik i czujnik i ostrzeliwać cel z daleka :)

Chociaż dla mnie, mogę się ograniczyć i nie muszę grać tą klasą, ale lubię, dlatego, dobrze, gdyby było 90/80% hp :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...