Skocz do zawartości

Battlefield 3 Serwer - wyłącznie dla użytkowników Benchmarka


Gość JonathanArcherPL

Battlefield 3  

171 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy bierzesz udział ?



Recommended Posts

Przed chwilą wbiłem i frekwencja powala. Razem ze mną 6 osób chyba. 

 

Tak się zastanawiam gdzie są te wszystkie osoby, które brały udział w głosowaniu

Edytowane przez natsu
Link to post
Share on other sites

Siema.

Czy mogę wpłacić przez paysafecard, bo nie mam za bardzo dostępu do konta?

Wysłał bym Ci kod pin na pw albo na mejla. Na karcie mam 4.83 zł

Edytowane przez wojo12
Link to post
Share on other sites

No bo widzisz, głosowało jakieś 67 osób z czego grało może z 15 ( i to nie w tym samym czasie)

Problem był najpierw z HC, teraz mamy praktycznie wszystkie mapy z dodatków a nie wszyscy mają premium (nawet tutaj piszą,że nie mają niektórych map)

Ciężko dobrać wszystko i najlepiej by to było ankietą załatwić. Ja mogę grać praktycznie co dzień, ale jak widzę 6-8 osób na serwerze to wolę wbić na talah market 64. 

Link to post
Share on other sites

Easy ssie. Ktoś zostanie oznaczony i połowa przeciwnego timu bije w niego przez ściany. Równie dobrze można biegać z WH.

To samo snajp. Na non-HC klasa ta jest praktycznie bezużyteczna bo jak już ktoś wcześniej wspomniał 1 strzał zabiera 95-98% HP.

 

Taki tryb jest dobry dla QC a nie na otwarte mapy.

 

Co do samych map to patrząc na to, że obecnie jest promocja ino na podstawkę to mapy powinny być z podstawki. Skończcie mieszać z tymi trybami bo się sieczka kur.... robi a nie gra. Co chcę wbić to nikogo nie ma (tak ogarnąłem już grę).

 

Zrobić ankietę, link do niej, 3 dni na ogarnięcie jej (w międzyczasie wysłać linki do niej do wszystkich zainteresowanych; sponsorów serwera) i tryb zostanie ustalony. To nie jest koncert życzeń, że ja chce to a Franek tamto mimo że Zenek ma w du**e granie bo siamto mu nie pasuje.

Albo ogarnijcie funkcjonowanie tego targu, zmieniając go w poprawny serwer BF3 albo wyłączta go i przestańta reklamować wszędzie.

 

Takie są fakty i moje zdanie w tej sprawie.

Mówię jak jest. Kraków,

Lukson.

Link to post
Share on other sites

Pis jou

 

 

Niech czesław go w końcu ustawi, bo raz jest only only CQ, raz daje Caspian Border na 6 osób, a raz jest dodatek AE, to co się na nim wyprawia to masakra. Tyle ludzi się deklarowało, tyle wpłaciło a widziałem grających ~10 osób z listy z pierwszej strony, i może ze 4 randomów z neta.

 

 

Ave  :peace:

Link to post
Share on other sites

No CQ pograłem bo jakoś uszło w 8-9 osób,ale później nadszedł conquest na caspianie i tylko się zaśmiałem i wyszedłem. Ta mapa jest ciężka do grania w 24 a co dopiero w 8 osób. 

Trochę dziwnie się zrobiło bo z tego co pamiętam to mowa była o mapach z podstawki i CQ a teraz jest dosłownie wszystko (oprócz frekwencji)

Link to post
Share on other sites

Na razie prawie nie ma z kim grać i jest problem dodatkami (nie każdy ma) a co tu mówić o komunikacji.

 

Podstawkę + CQ ma najwięcej osób. To taki zestaw dla ludzi z mała ilością czasu, można wejść na pół godzinki i jest niezła rzeźnia. Ja nie pamiętam żebym sam z siebie wybrał mapy armored kill czy end game. Aftermath gram często razem z CQ,ale znów nie każdy ma premium i może wybierać do woli

Edytowane przez natsu
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Pozwolę sobie zacytować post jednego z forumowiczów (bardzo mądry post) 

 

Sugeruje:    Conquest z małymi mapami, normalny tryb, 100% (95%) życia, bez c4 na flagach.   
1. Jest nas zbyt mało na ogromne mapy
2. Nie wszyscy odnajdują się w Hardcore
3. Conquest czyli wszyscy się ruszają i jest dynamika.
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

@up dokładnie.

Ja z chęcią pogram, pomimo tego, że ledwo co ogarniam tego BF'a. Być może dlatego, że nigdy się nim nie interesowałem i nic na jego temat nie czytałem ale pomimo tego, jak gram na jakiś polskich serverach, to całkiem fajnie gra się na mapie: Noshahr Canals.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...