Skocz do zawartości

Battlefield 3 Serwer - wyłącznie dla użytkowników Benchmarka


Gość JonathanArcherPL

Battlefield 3  

171 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy bierzesz udział ?



Recommended Posts

Lista użytkowników, którzy uiścili opłatę oraz nick BF3: JonathanArcherPL => JonathanArcherPL jacekgothic => jacekgothic dodo24x => dodo21x BIGPUN => BIGPUN Cosmos24 => CosmosC OzeeNo => Vikmar109 natsu => PeeedoooBear error407 => error407 EruPL => ErufenPL JoHnNy08PL => LilJohn_Paradise RuLeR => RuLeR77 JohnWoo => Nekki_PL mynameisBON => adam9871 => Czarny_MistrzuPL arturo99 => arturo99 kosmita => lomot_pl kastefan4 => Twardy25 vuodi => vuodiPL Leesiuu => leesiuu Lukson => Lukson_pl cocaine01 => Ujtjax effendi360 => effendi360 Gorn17 => PolishVersor decoyek => iDecoyek wojo12 => wojowojo1

 

I jest W PIERWSZYM POŚCIE  :o

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL
tylko podstawka z CQ.

 

Tylko że w samą podstawkę, mało kto gra, wszyscy grają na najnowszych dodatkach, bo jest tam powiew świeżości, jeżeli mielibyśmy być konkurencyjni to chociaż musiało by być te 48 slotów, ale i tak na razie nie ma po co, skoro mało kto gra ..., 

zresztą udało mi się ustabilizować temperatury jednego z radosławów, więc teraz mogę grać bez crashy

ale ok, 

dam na próbę 

Edytowane przez JonathanArcherPL
Link to post
Share on other sites

a ja czekam niecierpliwie na nowy RAM, bo już mnie nosi :)

 

Jak ktoś już wcześniej napisał, bardzo mądry post ;) , też jestem za Conquest z podstawki i w trybie normal, mimo tego iż dysponuję dodatkiem premium. W końcu mają grać wszyscy chętni, a nie wybrani.

Mapy z podstawki takie jak Metro i Damavand mogą być pełnowymiarowe (nie muszą być małe) - na tych mapach jak jest 10 graczy (5 vs 5), to jest spokojniej ale też nie ma takiej nudy, a nawet łatwiej podłożyć C4 pod czołg :x .

Oczywiście im więcej ludzi, tym zabawa fajniejsza.

Link to post
Share on other sites

Rowniez mam premium, ale chodzi tutaj wlasnie o frajde i chetnie pogram na mapach, za ktorymi nie przepadam. Jedyne do czego mialbym zastrzezenia, to ciasne mapy, gdzie wciaz ktos na kogos wpada. Pojazdy to jest to :) Jednak w imie zabawy przezyje i to... postaram sie wbic dzis wieczorem.

Link to post
Share on other sites

wbijaj, gramy akurat na podstawie

Ta walka w zwarciu :D

 

Raz wbiłem się na wasz serwer (pusty) by sprawdzić jaki jest ping,jak na pustaka był ok :D  nie wiem jak z pełną planszą-czy nie występuje opóznienie.

 

Chętnie bym dołączył ale ci co mają podstawową wersje (m.in.ja) nie pograją.

 

 

A ciupiecie może często w kanałay Nouszahr ?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...