Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Odblokował ktoś osiągnięcie "Card Collector"? Brakuje mi go, a mam wszystkie karty zebrane. Sprawdzałem karta po karcie wg różnych poradników i wszystkie się zgadzają. W "cudownym przewodniku po gwincie" mam tylko jeden wpis 

napotkani gracze: 1

Z tym że grałem już z każdym możliwym przeciwnikiem. Bug?

Link to post
Share on other sites

Jak to jest z tymi dodatkami do W3? Jestem po bitwie w Kaer Mohren i chciałbym pobrać te dwa DLC teraz, bo później wyjeżdżam do DE, a tam internet będę mieć ograniczony. Czy jak teraz je zainstaluje, to będę mógł grać w nie później i kontynuować podstawkę? I kiedy najlepiej zacząć dodatki - przed czy po zakończeniu gry?

 
Link to post
Share on other sites

@daniel_reds: możesz bez problemu pobrać dodatki teraz i zagrać w nie później.

 

"Fabularnie" dodatki są po podstawowej wersji gry, dostępne są już wcześniej bodajże od 60lvl. Po zainstalowaniu dostaniesz po prostu nowe zadania/punkty na mapie.

Tylko, że po zakończeniu podstawki tworzy się save sprzed głównej walki, więc tak jakby gra dalej nie będzie kończona, a czytałem, że w którymś dodatku jest odniesienie do tego że pokonaliśmy Gon. Czyli jedno sie wyklucza drugie. A chcę grać w DLC moją postacią, nie tą stworzoną bezpośrednio pod dodatek.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

2818-1512924044-1928649542.png

 

2818-1512928811-622295106.png

Sezon Burz Witcher's Gear - New DLC

"This DLC adds a brand new, lore-friendly set of gear based on the novel Sezon Burz by Andrzej Sapkowski. The armor/swords are GrandMaster level and uses the vanilla Feline set bonus and armor stats. The horse gear has a marginal increase on B&W stats. It is fully compatible with NG+ and any overhaul mod such as GhostMode/W3EE will take priority over my mod. The items are obtainable in three different ways to accomodate all users: All items are available for purchase from the Gryphon Merchant (the guy you save at the start) and the GrandMaster Armorer. They will sell the NG+ versions if you are lvl50 and lvl70 respectively. You will also obtain the armor and swords for each Manticore diagram you find during the Treasue Hunt."

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Cześć

 

Słuchajcie, mam nietypowy problem z Wieśkiem 3 KiW. Otóż gram sobie i eksploruję temat KiW, wykonując jakąś misję w kryptach pod cmentarzem przypadkowo wlazłem na odcisk bandytom w kącie (pierwsza fota), co jak się okazało było innym zadaniem. Jednak najpierw posprzątałem bandytów i co po nich zostało, a dopiero za jakiś czas wziąłem na tę misję zlecenie. W konsekwencji pozostaje ona teraz w nieskończonych, a skończyć jej już nie ma jak - bo nie ma co zebrać (bo zostało już zebrane). Wiecie jak zamknąć taką misję? Może gdzieś w plikach tekstowych coś? ???

 

pozdrawiam, scry poniżej:

 

 

http://images.tinypic.pl/i/00954/phzm4u57srz7.jpg

 

http://images.tinypic.pl/i/00954/twcsyjqqnkm3.jpg

 

 

Link to post
Share on other sites
zawsze możesz przecież cofnąć save i ograć to inaczej

 

No właśnie nie. Wiesiek3 zapisuje automatyczny save co kilkanaście min (od 5 do chyba 15) i tworzy maksymalnie kilkanaście zapisów. Gdy zapełni się lista nie tworzy kolejnych, a nadpisuje najstarszy. Zatem mam pozamiatane.

 

 

Swoją drogą sprawdziłem inną misję w Novigradzie - zachowanie jest identyczne (chociaż inna się zamknęła, więc nie tyczy się to wszystkich zadań), jeśli najpierw się wykona, a dopiero później weźmie zlecenie - misji nie można skończyć - uważam, że to po prostu błąd.

Edytowane przez EXT_1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Jakby ktoś chciał przejąć kompletną kontrolę nad ustawieniami bloom w grze to polecam zacny mod od KNG czyli KNG's ULTRA BLOOM

 

 

5JoSGHA.jpg

Solidna modyfikacja, mod zostaje przypisany do mojej listy modów na stałe :]

 

 

 

E// nie jestem zwolennikiem bloom-u w Wieśku ale tym modem można fajnie obniżyć wartości i zrobić tak by oczy nie krwawiły, trochę się pobawiłem i moja wstępna konfiguracja pod Wiedzmin Lighting Mod wygląda tak:

DoGKQ.png

 

 

pj7Dq.png

 

73Bbg.png

 

 

Edytowane przez Szarik
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...