Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

KNG udostępnił pliczek w komentarzach tej modyfikacji na nexusie, który modzi ten mod tak, że wartości ustawione przez gracza ładują się automatycznie razem z wczytywaniem zapisu gry i nie trzeba już potwierdzać nic 1 na numerycznej :)


2898-1517236845-2034256403.png

Bardziej jej pasuje niż Triss :P

Link to post
Share on other sites

Też tak macie ze w Velen u Barona po pierwszej rozmowie z nim w momencie kiedy mamy przejrzec pokój jego żony z modem STLM nie widac prawie wcale drzwi wejsciowych i musze użyć zmysłu, żeby je dojrzec i wyjsc z "gabinetu" Barona? Chodzi o to czy STLM nie zaciemnia troche pomieszczen? Z graficznych modów korzystam tylko z WeatherEnhanced, HD RevorProject, WitcherHunterConfig+preset https://sfx.thelazy.net/games/preset/6867/ ale czy z włączonym czy z wyłączonym i tak jest ciemnica.

Link to post
Share on other sites

Pamiętam, że nie miałem tego problemu ale to była stara wersja STLM, która wyłączała się w cutscenkach a pomieszczeń chyba nawet nie obejmowała. Na Wiedzmin LM jest ok bo w paczce jest oddzielny mod, który modzi prawie wszystkie pomieszczenia łącznie z jaskiniami.

Link to post
Share on other sites

Najnowszy Wiedzmin Lighting mod_XI razem z No Dirty Lens Effect mod plus wszystkie pliczki po wypakowaniu a WlmWeatherXI do folderu dlc gry.

 

E// WML będzie się gryzł z modyfikacjami innymi niż w paczce z nim czyli modami: chmur, wody, wiatru, pochodni i pogody. Aczkolwiek jest kompatybilny z HD Reworked Project

Edytowane przez Szarik
Link to post
Share on other sites

Przecież woda ma właśnie takie barwy, taki odcień w WML. Autor zmodził ją tak by miała bardziej bagienny, błotnisty, sadzawkowy, ogólnie syfiasty wygląd kompletnie inny niż np. w Kaer Morhen czy Skellige. Jak dla mnie nieźle to mu wyszło i pasuje do klimatów podmokłej ziemi niczyjej bardziej niż tradycyjna woda w vanilla chociaż nie każdemu może się podobać a ten dodatkowy modzik to tylko mały fix wody bodaj w jaskiniach więc nawet jak go nie użyjesz to nie powinien mieć żadnego wpływu na wygląd wody ogólnej bo i tak modzi ją WML. Tak mi się wydaje ale co i jak z tym "fixem" dokładniej to nie wiem. Autor trochę olewa sprawę w przypadku changelogów, bardziej rozwiniętych zmian w modzie - w jego update-ach.

Link to post
Share on other sites

Jeszcze nie byłem w innych lokacjach na tym modzie, wiec myślałem, że to jakiś błąd graficzny. Ale skoro tak sobie wymyślił autor to ok;-)

W paczce jest jeszcze jakiś modzik na pogodę. Co on daje właściwie? Działa na tej zasadzie co WeatherEnhanced?

 

Edytowane przez steefl
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

U mnie ten hqfaces wywalał czasami grę a nie gryzł się z innymi modami.

 

E//

2926-1518511795-480392650.jpeg

 

2926-1518511761-2017651008.jpeg

 


i jak tu nie wrócić do Wieśka chociaż na parę chwil :), ostateczna wersja WLM do pobrania tu

Edytowane przez Szarik
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...