Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Myślę, że nie po paczu, a po dlc-ekach.

Ja zainstalowałem W3 od nowa, zainstalowałem tylko łatki od 1.01 - 1.05 i nie mam co prawda jakiś "krowich obrońców", ale nie mam też większości błędów o których wspominacie.

 

Ale krowi obrońcy to chyba nie DLC?

To wprowadzała łata u mnie, o ile się nie mylę. Podobnie jak filtry w alchemii i rzemiośle.

 

PS. Zamiast filtrów zresztą mogli się zająć bałaganem w ekwipunku. ;/

A dodam, że błąd z mutagenami da się obejść (trzeba wyrzucić mutagen na chwilę po prostu), ale świadczy to jednak o niedostatecznym przetestowaniu nowej łaty, pewnie przez nieszczęsny błąd z XP.  

Redzi za dużo namieszali w tych swoich systemach. Marzy mi się większa prostota przy lepszym dopracowaniu całości sytemu i awansu, i ekwipunku.

Edytowane przez Offka
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

krowi obrońcy to chyba nie DLC

 

Napisałem ogólnie, a czy dlc to nie wiem. Wytłukłem stadko krów, ale nic z "lasu nie wyszło" aby mi otłuc łeb.


 

 

tak obraził nagle

 

Za stary jestem na obrażanie się. Poza tym - kogo to obchodzi na forum.

Był nawet taki cytat: "nie obrażaj się i tak nikogo to nie obchodzi" :peace:

Link to post
Share on other sites
Ja też mam 970 i jakoś nie narzekam. Wszystko uber, hairworks włączone i mam 50-60 fps

 

Chyba w innym świecie. :P Trza zmniejszyć AA i mieć fizykę na CPU o ile już nie jest, wtedy to faktycznie może nie być różnic.

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

Wiesz darasz, ścieżka dźwiękowa z Wiedźmina 1 do dziś u mnie w aucie często leci jak wracam z roboty. ;)

... a minęło już trochę czasu.

 

Tylko jak wracam z roboty, bo jak do niej jadę, to nie mogę być przecież zrelaksowany i spokojny - no normalne ;)

 

Edzia:

Taki jeszcze mały offtop, bo słoneczko, ciepło i do tego niedziela - laptop na dworze, ptaszki :[ :[

 

 

 

http://images.tinypic.pl/i/00672/qdowonqadtzp.jpg

 

 


... a powiadają, że to na szczęście ...

Edytowane przez _FEN_
  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Chyba w innym świecie. :P Trza zmniejszyć AA i mieć fizykę na CPU o ile już nie jest, wtedy to faktycznie może nie być różnic.

Nie bardzo interesuje mnie przekonywanie Cię o tym, tak mam i tyle. Nie grzebałem w ini wszystkie ustawienia mam z opcji gry, fizyki też nie przestawiałem.

Link to post
Share on other sites

 

 

Klimat, aż się wylewa :D

 

dark

 

 

 

ze to Wiverna

 

Dobrze, że takie stwory nie latają obecnie w powietrzu. Macie pomysły :rotfl:


 

 

pomiędzy CPU a GPU też zero różnicy

 

My mamy jakieś "inne" pecety niż Czechu widocznie. Jesteśmy dekadę do tyłu ot co. %-)

Link to post
Share on other sites
Zejdź jeszcze niżej z oc gpu i jej pamięci. Sprawdź jak będzie z najnowszymi sterami 353.12.

 

Dopiero odjęcie 100 MHz na rdzeniu pomaga na wywalanie sterownika... Tylko, że te dziwne "kropki" nadal występują (mniej ich jest, ale jednak...).  Tak to wygląda (po powiększeniu widać lepiej): http://i.imgur.com/sfXfTXo.pngTutaj chyba nie doczytały się cienie, ale często mam coś takiego na przerywnikach filmowych (najczęściej na murach, twarzach i trawie). Z resztą z tego co patrzyłem to niektórzy youtuberzy mają podobnie, ale u mnie tych kropek jest zdecydowanie więcej. Raz miałem to na całym murze, a zniknęło dopiero jak cutscenka się skończyła. Na 350.12 i 353.06 to samo. W benchmarkach (Valley, Heaven, 3D Mark) przy fabrycznym OC nie ma żadnych artefaktów no i sterownik nie cras****e. 

 

 

To jest normalne U mnie jest to samo

Nikt ze znajomych takiego problemu nie ma, w internecie też nikt o tym nie wspominał, więc to normalne nie jest.

 

Jak fabrycznie podkręcona karta produkuje artefakty w grze to bym ją reklamował.

 

Chyba im odeślę tą kartę, ale pewnie i tak nic nie zrobią. Załączą jakiegoś benchmarka i stwierdzą, że karta jest sprawna. Cóż... w benchmarkach problemów nie ma. 

Edytowane przez Arcathic
Link to post
Share on other sites

Cyrki z takimi kropeczkami cieni miałem w Zabójcy Królów.

 

 

http://i.cubeupload.com/968Aeg.png

 

http://i.cubeupload.com/4Slatz.png

 

http://i.cubeupload.com/PPtfxo.png

ech te błędy w Skellige ;)

Link to post
Share on other sites

Ja wyciskam wszystko z danego obszaru gry :evil:. Główny wątek sobie czeka. Dopiero mam 24 poziom a Skellige jest jeszcze całe do czyszczenia ze znaków zapytania, wykrzykników itd. :wariat:. Czyszczenie Velen z wszystkiego (pomijając partyjki gwinta) zajęło mi łącznie z dobre 12 godzin gry. Ciekawe jak ze Skellige będzie.

Link to post
Share on other sites
Tak Fen

 

Nic, nic - że klimat do Darka jest dark (ciemny / mroczny) :)

 

 

Ktoś wcześniej pisał jak działa W3 1.05 na 970. Ja nie mam takiego "luksusu" jak gtx970, wspomogłem się więc YT. Zwróćcie uwagę na obciążenie CPU (specjalnie znalazłem filmik tak, aby CPU nie był jakiś hiper-super) - no i mamy prawie ciągłe ~80% na każdym jajku :o . Ktoś coś pisał, że W3 nie wymaga mocnego cpu!

 

 

kropeczkami cieni miałem w Zabójcy Królów

 

Silnik W3 też tak ma, może tylko jest to mniej i rzadziej widoczne.

Edytowane przez _FEN_
Link to post
Share on other sites

Update mojego posta:

No ale filmiku to już nie wstawiłem :facepalm: (chyba od tych upałów :wariat: )

 

 

 

kropki na trawie, cieniach są normalne? Nawet w cutscenkach?

 

Nie bardzo wiem jakie tam kropki masz, ale raczej nie, bo one wyskakują tylko jak obiekty np liście już znikają nam ze sceny (np jak jesteśmy pomiędzy drzewami - ciężko mi to opisać, trzeba to sobie samemu wyczaić - ale są, tak jak w2 (tylko sporo poprawione i mniej).

 

Wstaw może jakąś fotę z tym problemem dla pewności.

Link to post
Share on other sites

 

 

Ja wyciskam wszystko z danego obszaru gry . Główny wątek sobie czeka. Dopiero mam 24 poziom a Skellige jest jeszcze całe do czyszczenia ze znaków zapytania, wykrzykników itd. . Czyszczenie Velen z wszystkiego (pomijając partyjki gwinta) zajęło mi łącznie z dobre 12 godzin gry. Ciekawe jak ze Skellige będzie.
 

No ja też trochę chodziłem ale jak już się rzuciło to robię wątek główny i tak chyba zapadnie mi w pamięć wciskanie się w ciuszki Yen :D

Link to post
Share on other sites

 

 

Czyli te kropki na trawie, cieniach są normalne? Nawet w cutscenkach?

 

W odpowiedzi do PW. Publicznie, bo sprawa jest techniczna - może innym się przyda.

 

Nie nagrywaj tego filmiku, bo szkoda Twojego czasu i neta. Ja mam na myśli takie kropki - jeśli masz jakieś inne, inaczej występujące, to przypuszczam, że mogą to być jakieś artefakty - czyli np problem z gpu, ewentualnie sterownikiem.

 

http://wstaw.org/m/2011/05/19/witcher2-2011-05-19-00-14-18-99.jpg

 

 

Fotka pochodzi stąd - tam również rozmowa na w/w "problem".

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...