Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Najbliższy z tego co mówili to będzie na E3, czyli jeszcze trochę czekania ;)



 

  • Aktywny blok - czyli możemy się poruszać trzymając gardę.
  • Po pozie Geralta w walce możemy poznać, czy przeciwnik jest dla niego zagrożeniem.
  • Będzie można pić mikstury w walce, włączając te regenerujące zdrowie, acz toksyczność będzie ważną cechą. Wciąż można pić mikstury przed starciem
  • Yennefer najwyraźniej zmieniła w angielskiej wersji gry imię na Yennifer ;P
  • Walka "z Płotki" będzie technicznie możliwa, ale Geralt zdecydowanie nie jest kawalerzystą więc najskuteczniejszy będzie w walce pieszej. Nie będzie też można polować na potwory siedząc na koniu.
  • Drzwi mają działać normalnie.
  • Na pewno nie będzie DRMu polegającego na ciągłym podpięciu do neta. Jest jednak zawoalowana sugestia odnośnie "nieinwazyjnego DRMu".
  • Gra po premierze będzie wspierana, podobnie jak W2. Czerwoni zaznaczają, że nie wszystkie updejty będą darmowe, bo jeśli stworzą olbrzymi dodatek, to będą chcieli go sprzedawać.
  • Będzie ponad 100 h gameplayu.
  • Jskier powróci w W3 i będzie miał podobne "obowiązki", co w W2. Wciąż będzie narratorem opisującym bieżące wydarzenia. Zmieni się natomiast nieco format. Wciąż będzie dziennik, ale pojawią się też animowane historie, z rodzaju "poprzednio, w Wiedźminie 3", które uruchomią się w poszczególnych momentach fabularnych, lub gdy powraca się do gry po dłuższej przerwie.
  • Zniknął unik w formie przewrotu, zastąpiła go animacja piruetu.
  • Odpada minigierka z siłowaniem się na ręce.
  • Walka wręcz została przemodelowana i będzie częścią głównego systemu walki. Będą animacje, które działają i łączą się ze sobą podobnie jak te z walki mieczem.
Link to post
Share on other sites

Hm... wcześniej mówili, że picie mikstur będzie tylko przed walką, natomiast będziemy mogli wybrać kiedy mają zostać "aktywowane". A co do DRMu to przecież dopiero co ogłosili, że nowy Wiesiek zabezpieczeń mieć nie będzie. Nie licząc oczywiście gdy ktoś kupi grę na Steam albo innej tego typu platformie. Bo tych zabezpieczeń CDPRed nie przeskoczy.

Link to post
Share on other sites

Nowy screen

http://media.pcgamer.com/files/2013/03/PCG251.feat_witcher.roamingworld.jpg

 

W sieci pojawiła się też nowa wersja znanego screena, pytanie tylko czy to wypuszczone od Redów czy ktoś sam przy tym majstrował.

Niebo wygląda kapitalnie :)

http://babysoftmurderhands.com/wp-content/uploads/2013/04/witcher-3-DRM-Free-Screenshot.jpg

 

Dla porównania stara wersja

http://www.onlysp.com/wp-content/uploads/2013/02/The-Witcher-3-gameplay1.jpg

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Szczerze, bez szału. :D Woda wygląda gorzej niż w W2. Ja myślę że to są ciągle screeny z wczesnej wersji silnika, w finalnej wersji będzie to znacznie lepiej wyglądać. Ale już czuć klimat na tych screenach :D Już nie mogę się doczekać E3 i pierwszego gameplay :P

Link to post
Share on other sites

O ile się nie mylę dopiero są w trakcie przejścia na DX11 z DX9 więc jeszcze do poprawy mają sporo. Zresztą screenshoty nigdy nie oddają w pełni tego jak gra wygląda naprawdę. Dla mnie to tylko informacja jakie miejsca i tereny zobaczymy w grze.

Link to post
Share on other sites

Mnie najbardziej ciekawi jak w praktyce będzie wyglądał ten system walki, dlatego z niecierpliwością czekam na pierwszy gameplay. Najbardziej się właśnie obawiam o system walki oraz fabułę, żeby się ona nie zagubiła w tym otwartym świecie. Twórcy wprawdzie zapowiadają że tak się nie stanie bo będzie sporo głównych zadań oraz questów pobocznych ale różnie to bywa. Od zapowiedzi do realizacji długa droga....



Puzzle dostępne http://puzzle.cdp.pl/

Trochę drogo, spodziewałem się ceny w ~50zł. Ale pewnie jeden zestaw wezmę :D

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Ja liczę na np. jakiś Wiedźmiński medalion ale taki jak był w EK W1 :D Ewentualnie jakiś rabat na W3 lub darmowe DLC :D



Hmm, ciekawe

(...)a także unikatowy klucz identyfikujący dany produkt. Klucz ten pozwoli w przyszłości na udział w specjalnych akcjach promocyjnych przeznaczonych wyłącznie dla posiadaczy zestawów oraz na odkrycie pewnej tajemnicy ukrytej w puzzlach.

 

http://cdprojekt.com/Press_Room/Aktualnosci,news_id,1890

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Widzę, że Rafał jak zawsze dba, abyśmy byli na bieżąco w informacje :) + dla niego.

 

Jak żywy, ale czemu dopiero teraz zaopatrzyli biuro w wersję II Geralta? (w porównaniu z I podobizną jest super fajnie)

(fota z forum W)

 

 

http://img267.imageshack.us/img267/2092/13nz8s.jpg

 

 

Link to post
Share on other sites

Z tego co mówili ci co byli już nieraz w biurze CDP to ta podobizna Geralta z W1 stała tam gdzieś od dłuższego czasu. Ale ta nowa wygląda o niebo lepiej. :P

 

Dzisiaj jeszcze wyszło info że jednak nie będzie żadnego multi w W3 i bardzo dobrze bo ja sobie tego nie wyobrażam.

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,13799888,Wiedzmin_3_bez_trybu_multiplayer.html

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79
że jednak nie będzie żadnego multi w W3 i bardzo dobrze bo ja sobie tego nie wyobrażam.

 

W TR2013 też jest multi -- nawet jeszcze nie odpaliłem.

 

To jak: Zoltan z toporkiem na Geralta :wariat: , a może Utopiec przeciwko Triss :P ha ha ha

 

E:

Albo jeszcze lepiej: Jaskier vs. Sukubbica :evil:

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

W TR2013 też jest multi -- nawet jeszcze nie odpaliłem.

 

To jak: Zoltan z toporkiem na Geralta :wariat: , a może Utopiec przeciwko Triss :P ha ha ha

 

E:

Albo jeszcze lepiej: Jaskier vs. Sukubbica :evil:

 

Hmm... Multi mi nie szkoda ale bardziej tego, że nie będzie tu trybu kooperacji. Co prawda to nie liniowe i zamknięte Diablo ale gra ze światem w pewnej części otwartym jednak... no właśnie - skoro nie będzie drużyny, nie będzie można grać Zoltanem czy Borchem Trzy Kawki to sensu kooperacji nie ma... niestety... :(

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...