Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Gość usunięty

Oj tam, oj tam. W tych okolicach jest mało chętnych dziewek - nie to co w okolicach Wyzimy i w ogóle w pierwszej części - tam to się działo... Tyle pięknych dziewoj i białogłów że człowiek mógł se poużywać, nie to co w dwójce ;)

 

Uwaga, informacja z ostatniej chwili: prezydent Komorowski odznaczył Krzyżami Kawalerskimi Orderu Odrodzenia Polski założycieli firmy CD Projekt oraz szefa studia deweloperskiego CD Projekt RED (Michał Kiciński, Marcin Iwiński oraz Adam Badowski) za "wybitne zasługi w działalności na rzecz rozwoju przedsiębiorczości polskiej". Więcej przeczytacie na stronach Onetu - http://gry.onet.pl/wiadomosci/wielki-dzien-dla-polskich-tworcow-gier-wideo-prezy,1,5485593,artykul.html

Cieszyć się z tego powodu czy płakać?

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Ale informacja poszła zatem świat się dowiedział... Poza tym nagroda może zdopingować do dalszej ciężkiej pracy - w walce o Order Orła Białego ;)

 

 

http://krakow.super-nowa.pl/f/34/8994.jpg

 

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79
Tyle pięknych dziewoj i białogłów że człowiek mógł se poużywać, nie to co w dwójce

 

Od chłopki do samej królewny, wszystkie karczem po drodze %-) Trzeba było się trochę tylko zakręcić i mieć przy sobie to i tamto ;)

 

Ta wyjątkowo zapadła mi w pamięci ;)

 

 

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

mnie się nie udało, ja mówiłem jej że wybieram się na arcyważną misję itd. ale nie udało mi się jej zaliczyć xD,

także ten komplement mówiłem jej, ale kurde jakoś karty nie zdobyłem

Edytowane przez JonathanArcherPL
Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

mnie się nie udało, ja mówiłem jej że wybieram się na arcyważną misję itd. ale nie udało mi się jej zaliczyć xD,

także ten komplement mówiłem jej, ale kurde jakoś karty nie zdobyłem

U mnie się jeszcze tak nie zdarzyło, zawsze zdobywam jej karte :D A propo kart to jeszcze nigdy wszystkich nie odkryłem ale niedługo będę podchodził n-ty raz do Wieśka i to jest jeden z moich głównych planów żeby odkryć je wszystkie. :P W sumie dużo ich nie zostało bo ~10 :P Teraz też planuje grać z FCR na poziomie 6/6, minimalistyczny interfejs oraz ekosystem więc będzie ostro, może będę ginął co chwila ale frajda jest niesamowita. Kto jeszcze nie grał niech koniecznie spróbuje i poczuje się jak prawdziwy Wiedźmin :D

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79
A propo kart to jeszcze nigdy wszystkich nie odkryłem ale niedługo będę podchodził n-ty raz do Wieśka i to jest jeden z moich głównych planów żeby odkryć je wszystkie.

 

Mocne! postanowienie. Przy pojedynczym przejściu gry nie da się "odkryć" wszystkich kart.

Weźmy np kartę, hmm -- pielęgniarki >> da się o nią zawalczyć tylko przy trybie neutralnym,

... albo Toruviel >> trzeba mocno zaprzyjaźnić się z elfami, itd ...

 

Do tego niektóre postacie można "odkryć" kilka razy :menda:  ... i za każdym razem jest to karta przedstawiająca inny obrazek.

 

Jak sprawa "odkrywania" będzie się miała w części trzeciej -- cóż, zobaczymy ...

Link to post
Share on other sites

Heh, a ja jeszcze raz przechodzę Wiedźmina 2, ale na edycji rozszerzonej;P Widzę, że dodali zwierzątka xd

"Pójdziemy w bójjj no i ch...":D

Pierwszy raz pobierałem grę ze strony GOG.com;D "Good old games". Ale Wiesiek tam jest, bo to przeca strona CDP;D

Edytowane przez GazowanySer
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Tak, do tego jeszcze kurtyzany mają min dwa rodzaje kart (w zależności od lokalizacji Wyzima Handlowa i Klasztorna inne)

 

... na razie nic więcej sobie nie przypominam ...

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Brakowało mi Shani w dwójce, mam nadzieje, ze w trojce powróci...

 

(+18)

 

http://images.insi.pl/crpg/wiedzmin/karty/shani.jpg

 

http://images.insi.pl/crpg/wiedzmin/karty/shani2.jpg

 

Edytowane przez Igorrodz
linki
Link to post
Share on other sites

Z Shani to ja zawsze tylko jedną zdobywałem bo wybierałem Triss :ups:  Ale Danny masz rację, nie da się zdobyć wszystkich kart podczas jednego przejścia, są karty które da się zdobyć będąc po którejś ze stron: zakon, scoia'tael lub neutralność. :/

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Widzieliście karty: Sabrina Glevissig (ta jest o ile pamiętam w przygodzie dodatkowej - "Wesele") i Deidre Ademeyn (?)

 

 

 

Sabrina%252520Glevissig.jpg

 

Deidre%252520Ademeyn.jpg

 

 

 

Oraz kartę, której nigdy nie udało mi się namierzyć (to chyba plotkarka, ale nie pamiętam gdzie takowa była w grze :roll: )

(18+)

 

 

Citadine.jpg

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...