Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Zgadzam się. Jedynkę skończyłem dwa razy, przechodząc wszystko, co się dało. Dwójkę prawie skończyłem, bo w połowie trzeciego aktu musiałem zrobić format, ale po zainstalowaniu świeżego systemu jakoś nie ciągnęło mnie, by do niej wrócić. Dzisiaj przeczytałem obszerną zapowiedź w CD-A i jestem pod wrażeniem. Coś czuję, że będzie to gra, pod którą będę zmieniał w przyszłości grafę. Jeśli informacje o 100h gry potwierdzą się choćby w połowie, to przy mojej ilości wolnego czasu będzie to oznaczało dobry miesiąc grania.

Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

Ja nie mówię, że W2 nie miał fajnych momentów, ale drugi akt tak mnie wymęczył, że miałem dosyć wszystkiego :P

po stronie wiewiórek faktycznie czasem nudą trochę wiało, mnie za każdym razem dobijało bieganie po tej kopalni ... zresztą jak mi się kotek skończył to nic nie widziałem xD

Link to post
Share on other sites

Tam czuję się jak u siebie w domu :wariat: Ten akt jest kapitalny, w W2 właśnie zabrakło mi czegoś takiego. Ja tak nie patrze w rpg na grafike i inne bajery dla mnie liczy się klimat i fabuła. To powinno się wylewać strumieniami z ekranu a w W2 było z tym średnio. Mam nadzieję że w W3 wrócą do pierwowzoru a wszystko na to wskazuje. Trzymam kciuki :)

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Cóż w W1 był po prostu słowiański klimat na każdym kroku.

 

 

Tam czuję się jak u siebie w domu

 

Trudno mi tak powiedzieć, bo mieszkam w kilkumilionowym mieście, ale zawsze gdy mam trochę czasu ciągnę właśnie do pól, lasów - czystej, dzikiej przyrody. Drewnianych płotów, chatek krytych strzechą -- ehhh, coraz mniej już tego ...

 

 

... a zapomniałbym i do tradycyjnego jadła :)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

ja mam nadzieję, że W3 będzie połączeniem klimatów słowiańskiego i nordyckiego :P

z klimatyczną muzyką, wieloma smaczkami w postaci luźnych dialogów NPC'ów i konkretnych wyzwań :D

i jak bardzo już nie mogę się doczekać jakiegoś alpha / beta gameplay'u

Edytowane przez darasz89
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Im dłuższa przygoda tym lepiej - im więcej misji, wątków fabularnych tym jeszcze lepiej. Do tego masa potworów, kilogramy naprawdę różnorodnego sprzętu, masa ubrań oraz setki różnorodnych potworów. Marzy mi się epickie cRPG, wielkie, wielkie, wielkie. Jedynka była wspaniała, dwójka już mniej - w trójce zatem wolę więcej jedynki niż dwójki. Chciałbym też powrotu kilku znanych bohaterów, jak właśnie Talar, Shani oraz Kalkstein.

Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

 

Im dłuższa przygoda tym lepiej

a Lost Planet może kojarzysz ? długa ale jakże nudna fabuła xD, wolę krótką która wciąga niż długą która się dłuży w nieskończoność :P
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

a Lost Planet może kojarzysz ? długa ale jakże nudna fabuła xD, wolę krótką która wciąga niż długą która się dłuży w nieskończoność :P

Nie pamiętam bo nigdy nie grałem. Poza tym nie porównuj tych dwóch gier - bo nie ma porównania :P

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Intryguje mnie ten "otwarty świat" - możliwość w dowolnym momencie zmiany klimatu :)

Tereny wiejskie -- no mam nadzieję, że dadzą przynajmniej tyle radości, co Odmęty, Pola.

 

No i zadania - już nie słup z ogłoszeniami (znaczy może i tak), ale poszukiwanie możliwości zarobkowania, a pewnie czasem odwrotnie (tzn robota wpadnie w ręce podczas wplątania się w jakiś problem) ...

 

...tyle czekania ...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...