Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Gość usunięty

Odmęty... Świteź, Balladyna, swojskość, sielskość i anielskość - słowiańskie klimaty :)

 

Ale... fajnie by było zobaczyć prawdziwą zimę w świecie Wiedźmina - ze śniegiem, mrozem, wilkami, ogniskami dla ogrzania - tego brakowało w obu częściach. Mam nadzieję, że Trójka to mieć będzie ;)

Link to post
Share on other sites

konsolowa wersja gry będzie działać w 30 klatkach na sekundę, natomiast pecetowa w 60.
- ekipa CD Projekt Red postanowiła zrezygnować z samouczka i stopniowo wprowadzać wszystkie nowości, tak, aby gracz mógł nauczyć się wszystkiego samemu;
- system walki zostanie wzbogacony o dodatkowe piruety i uniki, a wszystko po to, by pojedynki były jak najbliższe ich książkowym opisom;
- Geralt może zabić lub oszczędzić napotkanych po drodze bandytów. Zarówno w jednym, jak i drugim przypadku, będzie można zabrać im ich dobra materialne;
- protagonista będzie zmieniał swoje nastawienie i nastrój w zależności od sytuacji, w jakiej się znajdzie. Otoczony przez grupkę potworów, zamieni się w wyrachowanego i skupionego mordercę, natomiast podczas spokojnych przechadzek będzie wyluzowany;
- w grze pojawi się system przypominający tryb detektywistyczny z Batmanów, za sprawą którego dostrzeżemy ślady i słabe punkty poszukiwanych przez nas bestii;
- po raz kolejny potwierdzono, że wątek główny to od 40 do 50 godzin zabawy, a drugie tyle dostarczą misje poboczne;
- konsekwencje naszych wyborów będą miały wpływ na cały świat;
- twórcy ograniczyli misje "przynieś, podaj, pozamiataj" do absolutnego minimum;
- CD Projekt Red stworzyło duży, otwarty świat, ale jednocześnie zaznacza, że najważniejszym elementem gry nie jest sandbox, a opowiadana historia
- Geralt może skakać
- animacje łowcy potworów będą niezwykle płynne i realistyczne, a wszystko dzięki wielu godzinom spędzonym w studiu motion-capture. To samo najpewniej będzie dotyczyło koni.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mam już tytuł dla erotycznej gry, wiedźmin 2 miał taki odpowiednik może 3 cześc tez będzie miała.

WIEDŹMIN DZIKI SROM :P



konsolowa wersja gry będzie działać w 30 klatkach na sekundę, natomiast pecetowa w 60

Może bez v-synca limit będzie na większą ilość np, 120 lub więcej.

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

 

 

- po raz kolejny potwierdzono, że wątek główny to od 40 do 50 godzin zabawy, a drugie tyle dostarczą misje poboczne;

Tylko tyle i aż tyle...? Na szczęście twórcy powiedzieli, że świata gry nie porzucą, co najwyżej nie będzie w nim Geralta.

 

 

 

- Geralt może zabić lub oszczędzić napotkanych po drodze bandytów.

 

- konsekwencje naszych wyborów będą miały wpływ na cały świat;

Hmm... Oszczędzenie bandytów (czy tam innych postaci) może skutkować tym, że ze zdwojoną siłą i w większej grupie znowu będą na Białego Wilka polowali. A jak ich zabije - będzie miał święty spokój.

Ewentualnie w podzięce za oszczędzenie mogąmu kiedyś tam później pomóc - ciekawe... ;)

 

 

 

- twórcy ograniczyli misje "przynieś, podaj, pozamiataj" do absolutnego minimum;

Ciekawe jak to im wyjdzie. Na przykład odzyskanie listu czy magicznego przedmiotu dla Triss, niezbędnego w rozwoju fabuły też zostanie ograniczone...?

 

Od siebie - chciałbym, aby w Wiedźminie 3 pojawili się teżinni wiedźmini, choćby Ci znani z pierwszej części z Kaern Morhen...

@CDProjekt - da się tak zrobić?

Link to post
Share on other sites

Mi w W2 zabrakło takiego luźnego rozdziału jakim był IV w W1. Brakowało tam właśnie takiej wioski, ludzi pracujących w polu mających problemy z jakimiś potworami. Coś jak w opowiadaniu Kraniec Świata. Ale ten screen z EDGE pozwala mi wierzyć że w W3 tak właśnie będzie :)

http://i.imgur.com/ZhxQJlR.jpg

 

Już na tym screenie czuję ten klimat :D Te domki wyglądają podobnie jak te na Podgrodziu. 



Odmęty... Świteź, Balladyna, swojskość, sielskość i anielskość - słowiańskie klimaty :)
 

Ale... fajnie by było zobaczyć prawdziwą zimę w świecie Wiedźmina - ze śniegiem, mrozem, wilkami, ogniskami dla ogrzania - tego brakowało w obu częściach. Mam nadzieję, że Trójka to mieć będzie ;)

 

Zima będzie w mieście wikingów na Skellige. :D

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Ten obrazek przypomina najlepsze momenty z W1 :)

 

Odmęty... Świteź, Balladyna, swojskość, sielskość i anielskość - słowiańskie klimaty :)

 

... i oby jak najwięcej w W3.

 

Mam już tytuł dla erotycznej gry, wiedźmin 2 miał taki odpowiednik może 3 cześc tez będzie miała. WIEDŹMIN DZIKI SROM :P

 

  :[  Zacytuję z odcinka Wiedzmina pt. "Smok":

 

 "gonić Kozojeda, w rzyć kopać szewca, dratwa jego mać" 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

z erotyką w wiedźminie zawsze będzie mi się kojarzył cytat Jaskra na temat wojny zawarty  w książce: "Wojna jest jak ogarnięty pożarem burdel" może erotyki w tym mało ale cholernie obrazowy jest ten cytat xD

Edytowane przez Wolwgang
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty
cytat Jaskra

Wiele z wypowiedzi Jaskra mogło by być kultowe ale tylko wąski odsetek osób przeczytał Sagę i Opowiadania Sapkowskiego. Moim zdaniem powinna to być lektura obowiązkowa w szkole - zapewne stałaby się pierwszą chętnie czytaną przez młodzież gimnazjalną... Bo nie tylko gra czy serial (film) ale książka - od tego trzeba zacząć lub ku temu skierować swoje kroki.

 

O proszę, tu zbiór fajnych cytatów, nie tylko z Jaskra - http://pl.wikiquote.org/wiki/Saga_o_wied%C5%BAminie :D

 

 

Mam już tytuł dla erotycznej gry, wiedźmin 2 miał taki odpowiednik może 3 cześc tez będzie miała. WIEDŹMIN DZIKI SROM :P

 

Że co? Toż to profanacja :[

 

 

 

– (...) Nigdy nie mogłem zrozumieć, dlaczego u was, ludzi, większość przekleństw i obelg nawiązuje do sfer erotyki? Przecież seks jest piękny i kojarzy się z pięknem, radością, przyjemnością. Jak można nazwy narządu płciowego używać w charakterze wulgarnego synonimu...”
  • Opis: Regis do Geralta
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Serial to marna namiastka tego co jest zawarte w książkach. Zły nie był ale wkurzało mnie to przeskakiwanie i mieszanie wszystkiego. Serial i film to jedno i to samo z tego co pamiętam. Jedyne co w nim dobre to muza :D

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Ja tam serial obejrzałem kilkukrotnie. Są różnice względem książek ale... ale aby je poznać trzeba obejrzeć - dzięki temu będzie się miało jasność, że nie warto było, inaczej zawsze będzie się czuło, że czegoś się nie zrobiło w kwestii ukochanego Wiedźmina...

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty
jak się nazywa ta aktorka z 2:54 (w powyższym materiale)?

Babcia Kiepska czyli nieodżałowana Krystyna Feldman, odtwórczyni roli Nikifora w filmie "Mój Nikifor", za którą otrzymała nagrodę Orła w 2005 roku.

 

Wydawało mi się, że to ona ale to Mirosława Morawska jako babka, znawczyni księgi - http://www.filmweb.pl/serial/Wied%C5%BAmin-2002-119350/cast

Edytowane przez Igorrodz
Link to post
Share on other sites

Film to tragedia, jeśli oglądać, to tylko z ciekawości i przy okazji. Serial natomiast nie jest taki zły, jak wspomnieli poprzednicy, jest kilka fajnych scen, na pewno też czuć troszkę tego sapkowego klimatu. No i ja, cholera, mam sentyment do tego tworu, jak pierwszy raz go oglądałem, to jeszcze miałem wyrzuty sumienia, bo z trójkącikiem :)

Edytowane przez voor34
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...